Sign in to follow this  
inspektor

Ogłoszenia

44 posts in this topic

Recommended Posts

Kończymy powoli przygotowania do uruchomienia nowej firmy. Co do symbolicznego pogrzebania szprunków, myślę że data 10 rocznicy serwera jest odpowiednia i wtedy dokonamy tego czynu. 

Dyktator firmy

inspektor

• Like 17

Długo to trwało ale musiałem wszystko sam zrobić by firma mogła zacząć funkcjonować. Zatem mogę oficjalnie ogłosić, że 10 lat po uruchomieniu PTSa, startuje firma Arche & Telos. Z racji na chwilową moją sytuację zastępowania w obowiązkach h@, firmą zarządzać będzie @Lemon. i @Muscu

Dyktator firmy

inspektor

• Like 16

W razie W proszę wszystkich pracowników do wysłania screena z panelu pod F4, do jutra - godzina 23:00. Dziękuję za uwagę.

Zostało pobrane zlecenie - proszę wszystkich pracowników o czynne rozwożenie zlecenia, jest na 0 score także każdy pracownik może.

Pozdrawiam, kanclerz LemoN.

W imieniu zarządu firmy, chciałbym życzyć wszystkim pracownikom (jak i graczom czytającym to ogłoszenie) spokojnie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie je z rodziną, a nie przed komputerem także w ramach tego oznajmiam, iż w tym okresie rozliczeniowym (22.12 - 29.12) nie obowiązuje norma. Mile widziane wyrobienie, jednak nie obowiązkowe. Od 29 grudnia wracamy do normalnej pracy. Wesołych Świąt :)

Kanclerz firmy,

LemoN

• Like 6

Miło mi ogłosić, iż wbiliśmy drugą gwiazdkę w dosyć szybkim czasie. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom, którzy angażują się w życie firmy - naprawdę doceniam to. Za parę godzin zostanie otwarty nabór na dwóch napków. Wypłaty zostały rozdane, po premie jak już wspomniałem w rozliczeniach zgłaszać się do mnie w grze najlepiej. Miłej soboty! ;)

EDIT: Przy okazji - zakupiliśmy dwa nowiutkie zestawy, Roadtrain + Burtówka, także zostaje otwarty nabór na dwóch pracowników, którzy wsiądą za ich stery. Zapraszamy serdecznie! :)

CbJ1HEU.png

Edited by Lemon.

Dzień doberek, wypłaty rozdane, troszkę pieniążków z konta firmowego nam uciekło, ale nic nie szkodzi. Na najbliższy tydzień, bądź dwa, zostaną obniżone stawki wypłat, ponieważ chcemy więcej pieniążków na firmę zarobić. Wszyscy pracownicy się zgodzili, za co jestem Wam wdzięczny i myślę, że uda nam się osiągnąć cel jakim jest trzecia gwiazdka, może już nawet w przyszłym tygodniu. Żadnych ostrzeżeń nie było, był jeden awans, serdecznie gratuluję @Dejvidowi. Dzisiaj postaram się uporządkować wszystkie pojazdy, które posiadamy, także nie zdziwcie się, jeśli nie będziecie mieli swojego przydziału pod F4. Po swój przydział zgłaszajcie się potem do mnie na PW najlepiej w grze bądź na discordzie. Wszystkie pojazdy będą stały na bazie, także nie będziecie musieli ich szukać po całej mapie. Na teraz to wszystko, miłej gry napki Wy moje! :D

EDIT: Nastąpił porządek na bazie, wszystkie pojazdy zostały usunięte z przydziałów, po zestawy zgłaszajcie się do mnie na PW w grze/discord abym je przypisał. Teraz wszystko wygląda w następujący sposób:

Roadtrainy mają stać na tym miejscu:

You must be signed in to read this content

Naczepy tutaj:

Tankery tutaj:

A burki tutaj:

Pilnujmy porządku na bazie - pojazdy mają stać w wyznaczonych do tego miejscach, a nieprzestrzeganie tego punktu będzie karane. Możecie odstawiać własne zestawy pod domek za zgodą szefa bądź zastępcy.W ramach niejasności - wszystkie auta firmowe trafiły na bazę, także bez obaw, że zniknęły komuś spod domku. Pozdrawiam, miłej soboty :)

Edited by Lemon.

Oficjalnie oznajmiam, iż norma zostaje zmniejszona z $65.000 na $50.000. Myślę, że jest to w miarę dobra zmiana, abyście mogli troszkę poodpoczywać ;) PS: W tym tygodniu będzie zastępował mnie @Muscu z racji, iż biorę urlop.

Edited by Lemon.
  • Like 4

Wszem i wobec informacja - wracam już do stałej gry, także będziecie mnie mogli tam spotkać częściej. Miło mi, iż pracujecie sporo, angażujecie się w życie firmy - o to chodzi, oby tak dalej, ale pamiętajcie o tym, żeby się nie przemęczyć. Każdemu pracownikowi przysługuje 7 dni urlopu, może w późniejszym czasie zwiększymy tą liczbę. Miłego dnia :D

• Like 5

Troszkę dawno mnie tu nie było :D Kilka ogłoszeń, dziękuję Muscowi za współpracę, liczę w przyszłości na powrót, na naszym koncie zawitał 6 poziom specjalizacji oraz 3 gwiazdka. Dzięki wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Jest mi niezmiernie miło, że aż tak się angażujecie w życie firmy. Oby tak dalej, będziecie nagradzani :D Miłej nocy :)

• Like 2

Napki Wy moje drogie - ten tydzień jak najbardziej zaliczamy do udanych. Wypłaty rozdane, awanse także - jak wspomniałem w rozliczeniach, pomyślę coś odnośnie premii za bardzo dobrze wykonywane obowiązki, ale to w przyszłym tygodniu. W ramach przypomnienia - zwrot za paliwo przysługuje każdemu pracownikowi, 50% poniżej kwoty $25.000 (wydanej na paliwo). That's all, folks.

• Like 1

Słowo na dziś:

Kilka spraw. Wypłaty rozdane, awanse również, premie zostały przyznane paru pracownikom. Już od ponad miesiąca został dodany opis firmy, można go przeczytać w odpowiednim do tego temacie. Na pewno będzie on aktualizowany, co za tym idzie  pojawiały się będą ogłoszenia odnośnie zmian w opisie firmy. Mamy sporo pieniążków na koncie firmowym, jeśli uda nam się troszkę dozbierać to już dziś, albo jutro wpadnie siódmy poziom specjalizacji. Zachęcam do zapoznania się z opisem firmy i na dzień dzisiejszy to wszystko. Do zobaczenia na drogach :D 

• Like 1

Bardzo miło mi poinformować, iż od dnia dzisiejszego tj. 11.02.2019, z racji, iż ostatnimi czasy moja aktywność jest znikoma otrzymałem swojego zastępcę. Jest nim @CryKush, gratuluję i liczę na udaną a zarazem długą współpracę. Możecie teraz zgłaszać się do niego w różnych sprawach.

• Like 5

Hejka, ja z krótkim ogłoszeniem - została zmieniona nazwa stanowiska interpretowanego jako zastępca.

Kanclerz budowy --> Naczelnik

Miłego dnia ;)

• Like 2

Nowy miesiąc nowe ogłoszenie hehe, prośba do Was. Każdego pracownika, który używa securicara prosiłbym bardzo o to, by przed odstawieniem pojazdu na bazę zatankować go. Nie wyciągam na razie z tego konsekwencji, jednak jeśli takie sytuacje się będą powtarzać to wtedy zacznę. Miłego dnia/wieczora w zależności kiedy to czytacie. :)

• Like 2

Cześć!

Od tego ogłoszenia zmieniamy system zarobkowy :)

Od dzisiaj to będzie wyglądało tak:

Inżynier [50%]

Robotnik [65%]

Brygadzista [70%]

Tajniak [73%]

Naczelnik [75%]

Dyktator [76%]

Myślę że każdemu się spodoba i nie będzie żadnych niedomówień :D

Miłego dnia i do zobaczenia na drogach SA! 

Edited by CryKush
  • Like 1

Święta Święta, z ich okazji przez ten okres rozliczeniowy tj. do 27.04 nie obowiązuje norma. Pozdrawiam i Wesołych Świąt, bo jeszcze trwają i trwać będą. :)

• Like 3
Przez Lemon.,

Z dniem dzisiejszym wracamy do normalnej pracy.

Dzień dobry, dawno tu nic nie było dlatego coś Wam ogłoszę :E

Z okazji rozpoczynających się wakacji zamontowaliśmy Wam w naszych trzech securicarach nitro oraz światełka w kolorze Arche&Telos  na tydzień (20.06 - 27.06)

Bardzo ładnie pracowaliście przez ostatnie miesiące czego efektem jest  nasz maksymalny poziom specjalizacji, dziękujemy za to.

Pniemy się coraz dalej, mamy nadzieje że przez okres wakacyjny będzie jeszcze większy zapał do gry i do zarabiania :D

Życzymy wam udanych i miło spędzonych wakacji!

Zarząd  Arche&Telos

• Like 10
Przez Lemon.,

Dodatkowo każdy pracownik otrzymał przydział do wszystkich securicarow (z wyjątkiem secu zarządu) żebyście mogli sami respic sobie go pod F4 gdy utopicie.

Dobry wieczór, przychodzę do was z super wiadomością :E 

Nasz pracownik, @Pablos zakupił dla nas na okres 2 miesięcy światełka w kolorze Arche&Telos nitro!

Bardzo dziękujemy  za to, szczerze doceniamy za taki wkład!

Z takimi bajerkami będziecie mogli jeździć w tych samych 3 securicarach w których my ostatnio wam montowaliśmy :D 

Przed nami dużo nowości i dużo pracy, życzymy jeszcze raz udanych i miło spędzonych wakacji :) 

Zarząd Arche&Telos

• Like 7
Przez Lemon.,

Również ustaliliśmy z Kuszem, że na okres wakacyjny norma zostaje zmniejszona do 35.000$. Miłego :)

Dzień dobry!

Z powodu takiego że mamy coraz więcej securicarów, przeorganizowaliśmy trochę naszą baze :D 

W miejsce gdzie stały 2x Tankery  i jeden Flatbed stoją teraz securicary.

A tam gdzie stały securicary, stoją Tankery i Flatbed :D

Bardzo prosimy aby tak trzymać porządek :) 

Zarząd  Arche&Telos

• Like 7

Dzień dobry w ten niedzielny poranek :)

Jak zapowiadaliśmy, przed nami wiele nowości a dzisiaj właśnie jedną z nich wam ogłoszę.

Kupiliśmy dzisiaj dwa brakujące securicary, teraz mając ich dziewięć możemy je wam przepisać!

Możecie je zostawiać pod domami, na parkingach, gdzie tylko  chcecie.

Na bazie są jeszcze dwa ogólnodostępne,  akurat prosimy jeżeli je bierzecie żeby były na bazie.

Nasi weterani (tajniacy) dostali te 3 securicary które mają wbudowane nitro oraz światełka więc korzystajcie z nich dobrze :) 

Planów i pomysłów jest jeszcze wiele dlatego oczekujcie jeszcze dużych rzeczy! :D 

Jak narazie to wszystko, życzymy wam miłego użytkowania!

Zarząd Arche&Telos

• Like 6

@CryKush jest tak świetnym ziomkiem, że z miłą chęcią oddaje mu stery firmy. Doskonale sobie radził jako zarządca tejże firmy i jeszcze lepiej ją poprowadzi jako jej dyktator. Powodzonka termicie czy tam kerpicie. 

• Like 12

Termit czy tam kerpit (a może i nawet Kermit) bardzo dziękuję za tak ogromne zaufaniem jakim mnie obdarzył inspektor oddając stanowisko szefa jakże tak wspaniałej firmy.Być może gdyby nie ta jedna decyzja w styczniu, nie byłbym tu gdzie teraz jestem, a może po prostu bym dalej był zwykłym pracownikiem innej firmy/frakcji :DDziękuję również @Lemon.'owi bo jakby nie patrzeć to jego zasługa, to on mnie polecił Dyktatorowi, wspomniał miłe słówko i pomógł dostać się na stanowisko Naczelnika. Dzięki jeszcze raz chłopie, nasza dotychczasowa współpraca była jedną z najlepszych jaką przeżyłem w życiu :D

Wracając do spraw firmowych - Przed nami wiele pracy, gwiazdka jest już bardzo bliziutko dlatego nie zwalniamy tempa i lecimy dalej.

Będę dążył również do tego, żeby słowa inspektora z naszego pierwszego ogłoszenia się sprawdziły:

Ostatniego zdania będę się bardzo trzymał, w końcu jesteśmy firmą która będzie aspirowała do wyższych celów ;)

Do zmian na dzisiejszy dzień mogę tylko powiedzieć że Robotnik, z inżynierem zamieniają się miejscami - czyli  Robotnik jest (tzw. okresem próbnym) który będzie miał 50%, a Inżynier 65%.

zawsze mnie to denerwowało :E 

Dyktator Firmy

CryKush

• Like 8

Doooobry wieczór w tą ostatnią wakacyjną sobotę!

Przychodzę do was z  ważnymi wiadomościami ponieważ od dnia dzisiejszego wracamy do normalnego rytmu - czyli od dzisiaj wraca norma 50.000$

Dobrą wiadomością jest też to że znalazłem swojego zastępce - jest nim @Lukee. Najbardziej mnie przekonuje z całego grona załogi (nie obrażajcie się tylko, wszyscy jesteście super :E) a również jest chętny do pomocy w tak zgranej ekipie.

Czwarta gwiazdka jest już tuż tuż dlatego nie zwalniajmy tempa i zdobądźmy ją!

Dyktator Firmy

CryKush

• Like 8

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this