Sign in to follow this  
inspektor

Ogłoszenia

44 posts in this topic

Recommended Posts

Za zgodą pracowników naszej jubilerskiej firemki zmniejszamy procenty wypłat na jakiś czas :D 

Dyktator - 59%

Naczelnik  - 57%

Tajniak - 55%

Brygadzista - 54%

Inżynier - 53%

Robotnik zostaje bez zmian z 50% 

Edited by CryKush
  • Like 5

Cześć.

Chciałbym Wam ogłosić że dnia 05.10.2019 oddaje stanowisko szefa w ręce @Lukee

Dlaczego tak? Otóż czułem się bardzo na siłę we firmie, odczuwałem powoli już wypalenie się co za tym szło też małą aktywnością no i żeby nie ukrywać, zerowym wkładem we firme. Myślę że na stanowisku szefa nie zrobiłem za dużo, choć były naprawdę duże zmiany (Luk je wprowadzi, wierzę w niego :E) i te 2 miesiące nie były jakieś też przełomowe ale za to na stanowisku V-Szefa pomogłem chociaż trochę chłopakom (pozdrawiam Cię ins i Lemon) i udało nam się wbić np maksymalny poziom specjalizacji czy też dodać w życie firmy nowy pojazd Securicar który oczywiście każdy pokochał.

Dziękuję wszystkim którzy pracowali, których przyjąłem i którzy ze mną wytrzymali :E 

Pozdrawiam Was wszystkich i dzięki jeszcze raz <3 

• Like 15

W imieniu zarządu całej firmy Arche&Telos chciałbym życzyć Wam zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Chcielibyśmy też żebyście wypoczęli i spędzili ten czas z rodziną, dlatego w ten okres rozliczeniowy (21.12 - 28.12.19) norma nie będzie obowiązywać. 

Miło mi także poinformować, iż @Tejmez zostaje moją prawą ręką. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i bogata w (owoce) mniejsze jak i większe sukcesy. Także teraz i Jego możecie męczyć ;E

Wesołych Świąt!

Dyktator firmy Arche&Telos
Lukee

Edited by Lukee
  • Like 8

Dziś miła informacja, procenty wypłat zostają podwyższone, ponieważ ten "jakiś czas" - bliżej nieokreślony - minął.  Tak więc przywracamy je do zbliżonych wartości sprzed obniżki.

Dyktator - 75%

Naczelnik  - 74%

Tajniak - 72%

Brygadzista - 71%

Inżynier - 68%

Robotnik - 65%

• Like 8

Dobre rano. Chciałbym Was poinformować, że od dziś (03.07) stanowisko Dyktatora obejmuje @Tejmez.
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie rok w firmie to już dość dużo, do tego doszedł brak czasu spowodowany praktykami i chęć odpoczynku przynajmniej na wakacje, bo przecież od tego są. Przez te 8 miesięcy trochę zrobiłem dla firmy, więc myślę, że Wy - pracownicy jak i byli dyktatorzy jesteście zadowoleni z takiego obrotu spraw. Mam nadzieję, że Tejmez będzie kontynuował rozwijanie firmy i to pewnie tylko kwestia czasu jak otrzyma te ostatnie kilka gwiazdek.
Dziękuję wszystkim którzy ze mną wytrzymali. Do zobaczenia.

Edited by Lukee
  • Like 4
  • Thanks! 8

Drodzy Jubilerzy!

Od dnia dzisiejszego do końca wakacji (30.08.2020) obowiązywać będzie "wakacyjna norma", która wynosi jedynie 30.000$. W skrócie oznacza to tyle, że możecie się troszkę poobijać, ale nie do końca  😄

I tak mam cichą nadzieję, że co najmniej te 100k będziecie robić xd

Kolejną sprawą jest to, że wczoraj (w niedzielę) nasza specjalizacja na przedmioty wartościowe została ulepszona do 6 poziomu. Wciąż dużo brakuje, aby była wymaksowana i tak samo opłacalna w wożeniu jak kamienie, ale powoli zmierzamy do celu 😉

I ostatnie: Flatbed, który był używany zaledwie kilka razy i praktycznie od zawsze stał, rdzewiał, zajmował miejsce, płaciliśmy za niego podatek, został sprzedany 😉

Udanego tygodnia

Tejmez

• Like 3
  • Thanks! 1
  • Hehe 1
  • I'm confused 1

Pani Marszałek, 

Wielce Czcigodna Wysoka Izbo, 

Drodzy Jubilerzy oraz cała reszta pozostałych napów! 

Od dzisiaj następuje zmiana wymagań, które gracz musi spełnić, aby zostać przyjętym do elitarnego grona securicarzystów.

Od teraz wystarczy jedynie 50 score (od tylu jest dostępny pierwszy towar z przedmiotów wartościowych) i będziesz mógł/mogła oglądać San Andreas zza szyby jednego z naszych pojazdów. 

Nie zapomnij opowiedzieć o tym znajomym, rodzicom a nawet dziadkom! Niechaj wpadają i zarabiają :E

• Like 4
  • Thanks! 1
  • I'm confused 1

Szanowna Firemko!

Pragnę Was poinformować, że od dziś (tj. 18.08.2020) @karools będzie pomagać mi w szefowaniu i obejmie zacne stanowisko Naczelnika Arche & Telos. Uznałem, że sam dłużej nie dam sobie rady z bandą tak rozwydrzonych przemytników kamieni. Życzę nam wszystkim, aby ta współpraca przebiegała pomyślnie, bez zbędnych zgrzytów, bo inaczej będziemy musieli strzelać (serio)

Miłego wieczoru

• Like 7
  • Thanks! 2
  • Hehe 2

No Cześć!

Każdy wie, że wszystko co dobre szybko się kończy. Wczoraj skończyły się wakacje a razem z nimi "wakacyjna norma". Jednak nie lękajcie się, albowiem nowa norma wynosi marne 40.000$. Znajcie łaskę szefostwa. 😉

Kolejną jakże fantastyczną informacją jest to, że została ulepszona specjalizacja na Przedmioty Wartościowe na poziom 7. Nie zwalniajcie tempa a szybciutko osiągniemy poziom 8. 😉

Miłego tygodnia

Dyktator Tejmez

• Like 4
  • Thanks! 2

Siemka!

Z uwagi na sporą liczbę archetelosowych Tajniaków zostaje dodana nowa ranga Jubiler Master z zarobkami 73%.

Zachęcam do jak najszybszego awansowania 😉

KLIK!

Miłej nocki

Dyktator Tejmez

Edited by Tejmez
  • Thanks! 1

No hejka.

W związku ze zmianą systemu rozliczeń, który wchodzi w życie od 19 października, zmienia się też norma obowiązująca wszystkich pracowników. 
Od najbliższego okresu rozliczeniowego, tj. od dnia 19 października, norma dla każdego pracownika wynosi 27 score. 
Towar wozimy na losowo wybrany załadunek, ze względu na większą ilość punktów, które w takim przypadku za niego dostaniemy.

Udanego i pracowitego tygodnia 🙂

• Thanks! 3
  • Hehe 3
  • Sad 1

MfZ5tTs.png

Z okazji zbliżających się Mikołajek ogłaszam wszem i wobec, że w piątek 4 grudnia 2020 o godzinie 20:00 odbędzie się mikołajkowy konwój (a raczej "wspólne wożenie towarów") arche telosów. Zbieramy się na naszej bazie gdzie załadujemy pierwsze towary i ruszymy securicarami w piękny rejs. Oczywiście nie potrzebujemy żadnych obstaw ITD, bo niby po co 🤷‍♂️ Pamiętajcie też, aby nie spinać się o kontrole, to ma być spokojna i kulturalna jazda jak na elitarną firmę przystało :E

Do zobaczenia ❤️

• Like 5
  • Thanks! 4
  • Hehe 1
  • Sad 1

Ho! Ho! Ho!

Święta tuż tuż więc razem z szefową pragniemy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrówka, spokoju, miłości , wincyj kursów oraz wszystkiego najlepszego. Pamiętajcie, aby spędzić ten czas z najbliższymi, dlatego też w przyszłym okresie rozliczeniowym norma nie obowiązuje ☺️

Z okazji Bożego Narodzenia każdy pracownik otrzymuje 100.000$ premii od zarządu oraz dodatkowe 100.000$ od dobrodusznego @#Liq.

Całą sumkę 200.000$ możecie odebrać od @karools.

Dlaczego ona trzyma cały hajs? A no... Nie umie jeździć, więc nie ucieknie 😆

Korzystając z okazji informujemy o zakupie dwóch nowiutkich securicarów prosto z salonu. Niechaj Wam służą 😉

You must be signed in to read this content

• Like 4
  • Thanks! 4
  • I'm confused 1

Dzień Dobry Wieczór.

W ostatnim dniu tego roku, chcielibyśmy razem z Tejmezikiem złożyć wszystkim pracownikom życzenia.

Niech nadchodzący rok 2021 będzie lepszy od obecnego, żeby każdy z Was był zdrowy, pełen uśmiechu, szczęścia i miłości. ☺️
Oczywiście życzymy Wam, a może Nam, dużej aktywności i jak największej ilości kursów. 😏

Korzystając z okazji do świętowania, oraz tego że 6.01 jest dniem wolnym, chcielibyśmy zaprosić wszystkich pracowników do wzięcia udziału w Noworocznym Konwoju Firmowym, który odbędzie się 5.01.2021 o godzinie 21. Naszą wspólną jazdę rozpoczniemy na bazie i będziemy wspólnie przemierzać drogi San Andreas. 

Ponadto jak mogliście już zauważyć, na naszej bazie pojawiły się 3 nowiutkie pojazdy Buritto, które pozwoliły nam na zdobycie 8 poziomu firmowego.
Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i współpracę, dzięki któremu możemy stale rozwijać naszą firmę. 😊

Edited by Tejmez
Kontrola jakości
  • Like 7
  • Thanks! 4
  • Hehe 1

Dobły wieczór.
W pierwszej kolejności lekko spóźnione i krótkie podsumowanko Noworcznego Konwoju. Dziękujemy wszystkim za wspólną jazdę i dobrą zabawę, która trwała ponad 4 godziny. Wasza aktywność kolejny raz była na bardzo wysokim poziomie, co pokazuje nam, że warto robić więcej takich wydarzeń w przyszłości.

Miłych wiadomości ciąg dalszy, w związku z bardzo dobrą aktywnością pracowników mogliśmy zrobić kolejny krok w rozwoju firmy. W dniu dzisiejszym na serwerze pojawiła się filia firmowa autorstwa @#Liq. Filia znajduje się w Los Santos (poniżej mapka w którym miejscu dokładnie), a na jej terenie dla pracowników dostępna jest stacja benzynowa, pay’n’spray, automat oraz 13 miejsc parkingowych. Koszt filii to 1 400 000$. Mamy nadzieję, że nasza inwestycja będzie Wam dobrze służyć!

• Like 5
  • Thanks! 5
  • Hehe 4

Cześć firma

Dzisiaj to wzięliśmy z szefową usiedliśmy i obliczyliśmy firmowego budżeta na ten rok. Wyszło nam, że możemy kupić osobówkę, no to pojechałem i coś tam na szrocie znalazłem jakiegoś Landstalkera, jedzie aż 140 km/h i się nie rozpada. Możecie sobie tym jeździć wszyscy, lecz proszę o zwracanie na główną bazę w stanie nienaruszonym oraz z pełnym bakiem.

Miłego śmigania 😘

• Like 5
  • Thanks! 4
  • I'm confused 2

Dzisiaj w Blueberry, dzisiaj w Blueberry wesoła no-wi-na

Że Arche Telos, że Arche Telos konwój roz-po-czy-na

A raczej rozpocznie... W najbliższy piątek (5.02.2021) o 20:00, start tradycyjnie na bazie w Blueberry.

Tym razem bez okazji, bardzo się cieszymy, że tak aktywnie uczestniczycie we wspólnym wożeniu kamyczków, a nawet sami wypytujecie i wychodzicie z inicjatywą tworzenia takich "eventów" ❤️ Pokażmy co potrafią jubilerzy i niechaj inne firmy pogubią swe matowe kołpaczki.

Do zobaczenia 😘

Edited by Tejmez
  • Like 8
  • Thanks! 2
  • Hehe 1
  • I'm confused 2
  • Sad 1

Bry wieczór

Wczoraj odbył się konwój firmowy Arche & Telos, w którym w najaktywniejszym momencie uczestniczyło 13 pracowników. Cała zabawa trwała około 5,5 godziny i zrobiliśmy w tym czasie 21 kursów. Nie obyło się bez niezapomnianych przygód typu znikający most 🤷‍♂️ bywa i tak...

Dziękujemy pracownikom za udział oraz dobrą zabawę 💕

W imieniu zarządu oraz wszystkich pracowników dziękuję także @Hakus, @Jokerhd i @Grubcio za to że z własnej woli oraz zupełnie bezinteresownie pomogli nam w ciężkich chwilach 😘

Po północy swoimi zestawami dołączyli do nas również @Driv3r oraz @KamiloSsS. Wam również dziękuję za udział 😘

Pozdrawiam i zapraszam ponownie 😉

Edited by Tejmez
szefowa krzyczy że brzydko
  • Like 5
  • Thanks! 9

Szanowna firemko! 

Nadeszła wiekopomna chwila, kiedy to legendarne Arche & Telos zdobyło dziewiątą gwiazdkę. Oczywiście nie doszłoby do tego gdyby nie ciężka praca naszej ekipy. W imieniu zarządu dziękuję wszystkim pracownikom za serca pozostawione na drogach San Andreas.

W związku z powyższym postanowiliśmy podnieść wynagrodzenia o 10 punktów procentowych. Nowe procenty prezentują się następująco:

Dyktator - 85%

Naczelnik - 84%

Jubiler Master - 83%

Tajniak - 82%

Brygadzista - 81%

Inżynier - 78%

Robotnik - 75%

W planach oczywiście jest dalszy rozwój firmy.

Miłego dnia i oby tak dalej 😉

• Like 4
  • Thanks! 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this