Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Shot.

[Uznana]guzik226

Recommended Posts

Dzień dobry, wnioskuję o karę dla gracza guzik226 za niedopuszczalne zachowanie na chacie globalnym. @NicoNicoNii posiada screenshoty bezpośrednio z gry, żeby nie było, że sobie logi podrabiam.

[2018-12-02 13:55:04] [Output] : guzik226: Nico na respa dawaj albo ss ląduje na forum

...

[2018-12-02 13:55:37] [Output] : NicoNicoNii': co?
...
[2018-12-02 13:55:59] [Output] : NicoNicoNii': xDDDD
...
[2018-12-02 13:56:45] [Output] : guzik226: dajesz czy pisać? bo nie wiem co cię śmieszy
...
[2018-12-02 13:56:56] [Output] : NicoNicoNii': A se pisz
[2018-12-02 13:57:00] [Output] : guzik226: jak chcesz :)
...
[2018-12-02 13:58:47] [Output] : NicoNicoNii': guzik226 jak napiszesz skarge daj znac
...
[2018-12-02 13:59:24] [Output] : guzik226: dać to ci mogę uja do pyska sam sobie sprawdź ;d elo 
...
[2018-12-02 13:59:43] [Output] : * guzik226 has left the game (Quit)

Uuu ale jestem niegrzeczny :D nie długo tu nikt nie będzie grał ;3 ciekawe co sobie skojarzyłeś ze słowem uja :d 

Cała sytuacja miała miejsce i jestem rozgoryczony zachowaniem gracza. guzik sobie wymyślił że niby go zwrakowałem czy zfreezowałem, nawet go nie dotknąłem, ogólnie na początku nie ogarnąłem o co chodzi i mnie to rozbawiło i też nie robiłem wszystkich SS ale mam jedno.

t31yFNq.png   

O nie, ale byłeś naprawdę niegrzeczny Guzik

Co teraz będzie

By Polniak,

Ten post był zbędny.

MaViK nie wiem właśnie :/ może lepiej od razu się powieszę :banan: jakoś mnie to nie rusza nie ten serwer to inny Xd i tak tutaj co raz mniej ludzi to będzie jeszcze o jedną mniej :D 

By Fabio,

guzik - jeśli postanowisz nadal grać na serwerze to napisz apelację za rok, czyli 2 stycznia 2019. Mimo, że nie napisałeś wulgaryzmu, to nie było to kulturalne, zresztą to nie pierwszy twój raz, gdy kogoś obrażasz (kiedyś byłeś też za to karany banicją, a ostatnio mute'ami kilkakrotnie). PS. Banował Karot, ale apelację rozpatrzę ja. Jak przejdzie ci głupawka i chęć gry, to tak jak wyżej - próbuj najwcześniej za miesiąc. Pozdrawiam, wesołych świąt.

Ooo tutaj Polniak można Cię spotkać 

Jak temat z programistą? 

By Fabio,

Znów zbędny post. Tym razem warn.

Gracz zostanie zbanowany, to już nie 1 raz. Post wyżej zbędny. 

By Karot,

Banicja nadana.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this