Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
youngkoniur

[Odrzucona]youngkoniur

Recommended Posts

Nick:youngkoniur
Serial:F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843
Zbanował mnie:Karot
Powód blokady:Toksyczny gracz.
Wytłumaczenie:No więc sytuacja miała miejsce bodajże 23 listopada, na serwerze było już kilkadziesiąt osób, w tym ja i Karot. Zaczeło się od tego że jeden z graczy poruszył temat naczep Karota, po zasugerowaniu że są w nich przemyty odpowiedział na to ''japa'', napisałem wtedy obraza, skarga co było oczywiście ironią. Dostałem mute na 5 minut z nieznanego mi powodu, po minucie czy dwóch Karot mnie odmutował na co ja napisałem że tak ma być, i że zastanawiałem się już nad skargą.. Tak, wiem że było to wtedy trochę nie na miejscu i powinienem wtedy po prostu zapytać za co był mute a nie wyjeżdżać z takim tekstem, jednak byłem trochę podirytowany, źle zacząłem rozmowę po odmutowaniu za co przepraszam. Wracając, odpowiedział mi żebym się nie odzywał, a jak napisze skarge to dostane bana od H@, na pytanie za co miałby być ten rzekomy ban, któryś z graczy powiedział że za pyskowanie na co karot odpowiedział że nie za pyskowanie, i że lata mu jak się do niego zwracam. Dalej mówił że robie z siebie nie wiadomo kogo i nazwał mnie hipokrytą. Odpowiedziałem mu na to kto to mówi, i po raz kolejny w związku z nadruszeniem moich nerwów jego postawą napisałem mu o tym, że sam bugował infernusa a potem dał bana za bugowanie motoru. Zapytał tylko kto jest szefem sprunk pisząc zaraz że Cudak wybierze nowego lidera i dostalem bana pt. ''Toksyczny gracz''. Chciałem wejść na forum, a tam 7 ostrzeżeń które nie pozwalały mi nawet zajrzeć na stronę główną. Z Discorda PTS także zostałem wyrzucony w tamtym momencie. Nie wiem dlaczego i jaki związek ma mój ban na Discordzie z banem na serwerze, ale cóż. Nie jestem święty i tez w tej sytuacji dobrze się nie zachowałem, ale nie uważam żeby odrazu powinien dawać mi on bana co zaskutkowało także tym że straciłem swoją firmę w którą włożyłem dużo czasu. Przy okazji załączam zrzuty z tamtej sytuacji które znalazłem na dysku.

https://imgur.com/a/Zk0mKH8

Dziękuje za przeczytanie tej apelacji do końca, mam nadzieje iż zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Odrzucona, nie jest to moja wina, że jesteś toksycznym graczem. Nie jest to ban z pupy, od dłuższego czasu administracja Cię obserwowała i trafiło, że ja Cię odbanowalem. Dokładnie Jak Twój kolega poprzedni Twój unban był warunkowy, więc Twoja kariera dobiegła końca. Wiesz co gracze napisali na serwerze po banie dla Ciebie? Byli szczęśliwi, ponieważ już każdego denerwowales swoim zachowaniem. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this