Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Reksio

[Odrzucona]Prosze o ub.

Recommended Posts

Nick: Reksio 
Serial: 0A3368F14AE6645C645E155DE1AA61A2
Zbanował mnie: Fabio
Powód blokady: Wyzwanie graczy.
Wytłumaczenie: Bardzo prozepraszam za to co mu napisalem chciałem spokojnie pograć na moim ulubionym serwerze. A ten typek taranował mnie i po prostu mnie poniosło. Nigdy nikomu nie życzyłem śmierci kogoś z rodziny na prawdę. Tak jak juz mówiłem zdenerwowałem się na niego i pisałem co mi na myśł przyszło lecz nigdy bym tego na prawde nie życzył. Przepraszam za to jestem nowym graczem któremu bardzo spodobał się ten serwer. Bardzo przepraszam za to co napisałem chciałem przeprosic tygryska. I bardzo prosze o skrócenie kary. Chciałbym wspólnie spędzic 10 lecie serwera. Jeszcze raz bardzo przepraszam licze na zmniejszenie kary. Obiecuje ze nigdy to się juz nie powtórzy. Bardzo prosze o skrócenie kary.

Temat jest niezgodny z założeniami, jego nazwa ma zawierać tylko i wyłącznie Twój nick, to rada na przyszłość. Nie wierzę w przemianę na drugi dzień, jak pisałem wcześniej - po miesiącu również, ale to minimalny czas, przez który odpoczniesz sobie od serwera. Nie podlega to negocjacjom, prosiłem o akceptację tej decyzji i ustosunkowanie się do niej. Twierdzisz, że nie życzyłbyś tego naprawdę - to co zmienia to gra? Nigdy nie wiadomo jaką kto ma psychikę, a tego typu nawet głupie pisanie może czasem prowadzić do tragedii - a znałem taką sytuację. Pamiętaj o tym. Nie to dziesięciolecie, to dwudziestolecie, o ile się doczekamy,  za swoją głupotę musisz ponieść konsekwencje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this