Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RaveN.

[Odrzucona]RaveN

Recommended Posts

Nick: RaveN
Serial: 47977EFF4741F004EA0BBBF254AEC7E3
Zbanował mnie: Lipazy 
Powód blokady: Odwalanie, pajacerka, głupota.
Wytłumaczenie: Chciałbym prosić o danie mi szansy powrotu na serwer z okazji chociażby zbliżających się Świąt. Ciężko jest odbudować zaufanie, na które się pracowało kilka lat, jednak jestem w stanie poświęcić bardzo dużo, aby móc znów pograć na serwerze. Z tego miejsca pragnę przeprosić całą Administrację; szczególnie Fabio oraz Lipazy za moje niedopuszczalne zachowanie, jak i graczy, którzy to widzieli. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. 

Mnie nie musisz przepraszać, moje zdanie w tej kwestii pozostaje niezmienne. Słowa pisane po raz kolejny na pokaz. Nie pomogły rozmowy i zapewnienia, zaraz po odbanowaniu, bo zaledwie dwa dni robiłeś to co wcześniej. Potem znów zostałeś banowany, tym razem przez Lipazego. To też była kwestia tygodnia. Mam nadzieję że nie dostaniesz kolejnej szansy na pajacerkę na serwerze, ale aktualnie decyduje Polniak, ponieważ Lipazy nie jest już administratorem. 

Fabio, oczywiście, że wiem co zrobiłem. Nawet nie mam jak się bronić, bo wszystko zrobiłem świadomie, ale niestety nie patrząc w przyszłość i tego co mnie czeka. Grając przez około 3 lata na serwerze nie miałem takiego momentu. Do dnia dzisiejszego tego bardzo żałuję. Gdybym wrócił na serwer, bardzo rzadko uczestniczyłbym w rozmowach, aby dać sobie czasu. Mam nadzieję, że mogłem napisać tego posta.

By Fabio,

Wiedziałeś co Cię czeka po pierwszej rozmowie ze mną przed unbanem.

"Gdybym wrócił na serwer, bardzo rzadko uczestniczyłbym w rozmowach, aby dać sobie czasu." Weź to trochę rozwiń, bo aż mnie zaciekawiło. Na co byś dał sobie czas? 

Nie można mieć w nieskończoność "drugich szans". Nie pisz więcej apelacji, bo każda kolejna decyzja będzie taka sama. Odrzucam apelację.

Guest
This topic is now closed to further replies.