Sign in to follow this  
WiejskaPyra

[MTA]Wspinaczka Rowerowa

Recommended Posts

Wspinaczka Rowerowa

 

Drodzy gracze, z okazji 10 rocznicy PTSa, przygotowanych zostało dla was wiele zabaw. Jedną z nich jest wspinaczka rowerowa. Niektórzy z was pewnie pamiętają poprzednie zabawy typu parkour, gdzie mieliście skakać z platformy do platformy aby dotrzeć do celu. Tutaj jest podobnie, tylko - tak, zgadliście - rowerami. Całość odbędzie się w LS, na placu gdzie odbył się apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Waszym celem będzie wskoczyć na szczyt jednego z pobliskich budynków. Trasa będzie wymagająca i niewątpliwie wielu z was będzie musiało wielokrotnie zaczynać od początku. Zasady są proste - w przypadku upadku z roweru, musicie kontynuować od miejsca gdzie rower wylądował. Oznacza to że w przypadku kiedy rower spadnie na sam dół, to musicie zaczynać od początku. Oczywiście nagrodę otrzyma każdy zawodnik któremu uda się dotrzeć na szczyt. Dodatkowo pierwsze trzy osoby otrzymają bonusy. Rozpiska nagród jest następująca:

  • Pierwszy zawodnik - Dowolny motocykl z oferty komisu
  • Drugi zawodnik - 25% zniżki na następny zakup w komisie
  • Trzeci zawodnik - 15% zniżki na następny zakup w komisie
  • Każdy zawodnik na szczycie - $75.000

Osoby posiadające własne rowery BMX mogą ich użyć do pokonania trasy. Wspinaczka odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00 18:30.

  • Like 9
Przez Fabio,

Ustaliliśmy, że dodatkowe trzydzieści minut nikogo nie zbawi, a parę z Was prosiło nas o tego typu czas. Oznacza to, że event rozpocznie się o 18:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this