Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
youngkoniur

[Odrzucona]youngkoniur

Recommended Posts

Nick:youngkoniur
Serial:
F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843
Zbanował mnie: Karot
Powód blokady: Toksyczny gracz.
Wytłumaczenie: No więc jest to moja kolejna apelacja, nie widzę powodu aby się tu rozpisywać jak w poprzedniej na temat całej sytuacji i spięcia która wtedy zaszła między mną a Karotem, uważam że ban nie jest do końca słuszny ponieważ w swoich słowach nie widziałem toksyczności która mogłaby spowodować bana. Oczywiście wina jest także po mojej stronie, trochę mnie poniosło i wiem że moje zachowanie mogło podirytować banującego, przepraszam za swoje zachowanie do którego postaram się nie dopuścić ponownie. Chciałbym z powrotem wrócić na serwer, myślę że każdy zasługuje na drugą szansę. Pozdrawiam, i liczę na pozytywne rozpatrzenie.

By MjolnirThor,

Wiesz na czym polega problem? Nie? Otóż Karot już nie jest członkiem Administracji, a raczej nie jest czynnym członkiem Administracji i w związku z tym musisz poczekać na decyzję samego Polniaka a może nawet zastępującego go inspektora. W każdym bądź razie nie oczekuj zbyt wiele, ale nadzieję miej.

Osobiście niejednokrotnie byłem świadkiem twojego niekulturalnego i lekceważącego zachowania. Na naszym serwerze nie tolerujemy chamstwa i prostactwa. Naucz się obcować z ludźmi i wtedy zapraszam z ponowną apelacją.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this