Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lemon.

Nabór. [OTWARTY]

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Nabór aktualnie jest ZAMKNIĘTY.

Wymagamy:

Kultura osobista.

Nienaganna opinia.

Dobre podanie, nie krótkie.

Minimum 100 score (tyle potrzeba, aby cokolwiek załadować)

W podaniu podać swój nick z serwera.

Edited by CryKush
By Lemon.,

Mały update co do wymagań.

Dobry wieczór,  niestety nasz stały jubiler się zwolnił a potrzebujemy nowej duszy do pracy wiec otwieramy nabór :3

Witam całą firmę Arche&Telos! Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko tejże firmy!

Witam, nazywam się Dawid i mam 15 lat. Jestem osobą uczciwą jak i pomagającą innym . Interesuję się naprawami elektrycznych rzeczy takich jak np. kosiarki, piły łańcuchowe oraz wiertarkami i tego typu rzeczami. Praktykuję elektromechanikę w firmie Rotor. Uczęszczam aktualnie do szkoły w Gdyni Głównej o nazwie Cosinus. Jest to szkoła branżowa pierwszego stopnia. 10 października dostane swoją pierwszą wypłatę. Dostane około 200 złotych. 

W grze jestem dość aktywny, a mój staż na serwerze wynosi około roku czasu. Kultura osobista to dla mnie jest to podstawa. 

Regulamin przeczytałem i akceptuję wszystkie jego punkty. Z normami wcześniej nie miałem żadnego problemu tak samo tutaj też nie będę miał. 

Pozdrawiam całą firmę Arche&Telos i prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mego podania.

Dane serwerowe:

nick: okozgon124

score: około 420

ID: 106127

Imię i nazwisko postaci: Aleksander Lisowski

staż na serwerze: około rok czasu

Firmy/Frakcje w których pracowałem:  AS Logistic.  Pomoc Drogowa.

Panie @okozgon124, Pańska kandydatura zostaje rozpatrzona pozytywnie. Zgłoś się do mnie w celu dodania do firmy.

W naszej firmie wolne pozostają jeszcze 4 stanowiska. 

Witam serdecznie szefa oraz pracowników firmy Arche & telos. Nazywam się Kacper ,mam 17 lat i mieszkam w małym miasteczku 

Na co dzień uczęszczam do szkoły zawodowej o kierunku mechanik ,ponieważ interesuje się mechaniką. 

Innymi zainteresowaniami niż mechanik jest piłka nożna.Na serwerze gram od 2 lat z przerwami i można mnie spotkać pod nickiem WeedSmooker a ID mojej postaci to 76607 przez ten czas udało mi się uzbierać ok.1600+ score,które oczywiście stale rośnie. O kulturę nie trzeba się martwić no i co może zawsze pogadać na discordzie. 

Pozdrawiam WeedSmooker 

@WeedSmooker, zapraszam na pokład naszej jubilerskiej firmy. Zgłoś się do mnie w celu dodania.

Mamy wolne jeszcze 3 stanowiska.

Sory                                                                                                                           Amigo

Edited by Amigo