Lemon.

Nabór. [OTWARTY]

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Nabór aktualnie jest OTWARTY

Wymagamy:

Kultura osobista.

Nienaganna opinia.

Dobre podanie, nie krótkie.

Minimum 50 score (tyle potrzeba, aby cokolwiek załadować)

W podaniu podać swój nick z serwera.

Edited by karools
  • Like 4
  • I'm confused 1
Przez Lemon.,

Mały update co do wymagań.

NABÓR OTWARTY

Poszukujemy trzech aktywnych kierowców, którzy lubią sobie wieczorkiem przemycić jakiegoś diamenta.

Jeśli mowa o Tobie, nie wahaj się i napisz podanie 😊

Powodzenia! 😉

Witam wszystkich miłośników diamencików oraz szanowny Zarząd. Mam na imię Łukasz na serwerze jestem znany pod nickiem Sparrow. Jako, że w ostatnio mam więcej wolnego czasu postanowiłem napisać to skromne podanie. Dawno nie byłem w żadnej firmie, więc głód roznoszenia towarów tym większy jest.  Jako, że średnio lubię jazdę zestawem wybór padł na waszą zacną firmę. Oczywiście będę przestrzegać regulaminu i normy. Moje score na ten momet to 4330 a ID postaci 3831.

Kapitanie @Sparrow wskakuj na pokład bo zaraz odpływamy.

Zgłoś się do mnie lub Karolci na serwerze bądź discordzie w celu dodania (tylko tym razem na pewno się zgłoś xd)

Nabór pozostaje otwarty, mamy jeszcze trzy wolne miejsca

Powodzonka 😉

Cześć : )

Chciałbym spróbować powozić trochę towarków, a najlepszą na to metodą chyba będzie dołączenie do jakiejś firmy. Jako iżż nie ciągnie mnie do zestawów, chętnie przetestuje Wasze secu. Tak króciutko o sobie pisząc, jestem Michał, mam 23 lata i jestem bardzo miłym i kulturalnym człowieczkiem. Na serwerku gram pod nickiem Liq od roku 09' przez ten czas troszkę się tutaj zrobiło, aktualnie adminkuje sobie będąc członkiem ministerstwa infrastruktury. No i cóż mogę jeszcze dodać.. wybierając mnie wybieracie lepsze jutro :  )

• I'm confused 2

@#Liq, Cześć Michał lat 23, zapraszam Cię do naszej firemki. Zobaczymy czy faktycznie będzie lepsze to jutro.  😏

Zgłoś się na serwerku w celu dodania.

Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy dwóch aktywnych kierowców dla naszych securicarów. 🙂

Edited by karools
  • Hehe 1
  • I'm confused 1

Hello everyone, my name is Santy I pretend to be SantY. On the server, thanks to the school holidays I have much more free time and that is why I want to return to transport merchandise, especially jewelry, I want to drive one of your beautiful Securicars and I hope you give me a chance, I will submit to your rules and I will obey.ID116394 and my score at the moment is 3600.

regards @karools and @Teimez.

• Like 4
  • Hehe 1
  • Sad 1

@SantY your aplication is rejected.

Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy dwóch aktywnych kierowców.

• Hehe 2
  • Sad 1