Lemon.

Nabór. [OTWARTY]

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Nabór aktualnie jest OTWARTY

Wymagamy:

Kultura osobista.

Nienaganna opinia.

Dobre podanie, nie krótkie.

Minimum 50 score (tyle potrzeba, aby cokolwiek załadować)

W podaniu podać swój nick z serwera.

Edited by karools
  • Like 4
  • I'm confused 1
Przez Lemon.,

Mały update co do wymagań.

NABÓR OTWARTY

W związku ze zwolnieniem się dwóch miejsc w firmie, poszukujemy dwóch aktywnych pracowników.
Zachęcamy do składania podań i życzymy powodzenia. 😉

• Like 1

Uszanowanie drogi Tejmezie oraz cała Firmo Arche & Telos ❤️

Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się  być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te  cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie granie/informatyka Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Następnym moim hobby z kolei jest słuchanie muzyki, spacery oraz podróże. To chyba są trochę wyodrębnione zainteresowania z tych wszystkich. Świetnie one się ze sobą komponują. Z racji , że mieszkam blisko  lasu to nie pogardzę jakimś tam spacerkiem samemu, czy też z rodziną lub ze  znajomymi. Idealnie do tego pasuje muzyka, która mnie strasznie uspokaja, odpręża i daje chociaż chwilę momentu by zapomnieć o jakiś tam problemach. Jeśli chodzi o gatunki piosenek to raczej nie jestem osobą, która miałaby jakieś swoje wybrane gatunki muzyczne. Akurat  Jestem kimś kto przepada za prawie wszystkimi gatunkami, pomijając rap i pop. Jeżeli chodzi o zespoły muzyczne czy też ich wykonawców to szaleję obecnie za Świętej pamięci Krzysztofem Krawczykiem, który według mnie miał świetne przeboje na swojej liście. Kolejnym moim ulubionym wykonawcom będzie Sanah, oraz ,,Quebonafide''. Dużo tutaj wymieniać, ale jak widać mam swoje  ulubione hity z dzisiejszych czasów jak i troszkę starszych. Wracając do podróży to uwielbiam bardzo nasze Polskie góry. .Warto dodać, że przebyłem też dość wyczerpującą drogę w stronę Morskiego Oka i liczę na to, że to nie będą jedyne moje podróże po Polskich górach /terenach. Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym rzecz.dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie bo wiem że zrobiłem maniane jak prawdziwy szkodnik dla serwerów ale przeszedłem przemiane na lepszą znam trochę język angielski ale dalej go kalecze niestety wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakacjach np Zoomie ASL PD i Pogo mam nadzieję że moje podanie udowodniło że jestem godny kandynatury do Arche Pozdrawiam Polakus.

Imie nazwisko:Aro Bankowicz

ID:115735

Staż gry:Ponad Rok

Ilość score:1055

Edited by Polakus
Poprawka ilosci Score*
  • Hehe 1

You must be signed in to read this content

Pewnie, że jesteś godny kandydatury, ale my chyba nie jesteśmy godni mieć takiego pracownika.
Żeby Tejmezik nie stracił Twojego szacunku, ja to napisze. Niestety @Polakusie, Twoje podanie zostaje odrzucone. 

Nabór nadal pozostaje otwarty, dwa securicary czekają niecierpliwie na swoich kierowców.

Zapraszamy do składania podań. 🙂

• Thanks! 3
  • Hehe 2
  • Sad 1

Witam Nazywam się Piotrek 

Sc:851

Lat: 16

Id : 124785

Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Frakcji. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.

Edited by Piotrek6969

@Piotrek6969

You must be signed in to read this content

Wszystkie frakcje dostępne na serwerze znajdziesz pod tym linkiem:

https://truckers.com.pl/forum/161-frakcje/

Podanko odrzucone 😉

W dalszym ciągu poszukujemy dwóch pracowników, którzy wstąpią w nasze szeregi

Zapraszamy do składania podań i życzymy powodzenia!

• Thanks! 1
  • Hehe 4
  • Sad 3