Lemon.

Nabór. [OTWARTY]

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Nabór aktualnie jest OTWARTY

Wymagamy:

Kultura osobista.

Nienaganna opinia.

Dobre podanie, nie krótkie.

Minimum 50 score (tyle potrzeba, aby cokolwiek załadować)

W podaniu podać swój nick z serwera.

Edited by karools
  • Like 4
  • I'm confused 1
Przez Lemon.,

Mały update co do wymagań.

NABÓR OTWARTY

W związku ze zwolnieniem się miejsca w firmie, poszukujemy jednego aktywnego pracownika.
Zachęcamy do składania podań i życzymy powodzenia.

• Like 1
  • Thanks! 2
  • Hehe 1

Podanie do Arche & Telos

Witam Szefostwo jak i resztę załogi. W związku z otwartym naborem do Waszej firmy składam swoją kandydaturę na stanowisko Robotnika.

Po ponownym odwiedzeniu serwerka naszła mnie chęć, aby podjąć pracę w firmie. Dlaczego ten wybór padł na Waszą? Myślę dlatego, że byłoby to kolejne doświadczenie z firmą ,w której nie miałem jeszcze okazji pracować. Na serwerze gram już dość długo i byłem w różnych firmach oraz w dwóch frakcjach (Pogotowie i Pomoc Drogowa), a także miałem swój epizod w roli admina, że tak to ujmę .Na serwerze gram pod nickiem Macho oraz uzbierane ponad 10700 score. Co do regulaminu firmy trochę poczytałem, ale zawsze można do tego wrócić. Jeżeli chodzi o zachowanie oraz kulturę osobistą to myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu ponieważ potrafię się zachowywać. Na serwerze mógłbym pograć  kilka godzin i jak będą jakiekolwiek pytania do Mnie można pytać na serwerze jak i również discord😁. Jeżeli byłoby mi dane dostać się do Waszej firmy byłbym wdzięczny oraz pomagał w dalszym się jej rozwijaniu. 

Z poważaniem 

Macho        

• Like 1
  • Thanks! 5

@Macho# zapraszam do naszego jubilerskiego grona.
Zgłoś się na dc/serwerze do mnie albo Tejmezika w celu dodania 🙂

Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy dwóch aktywnych pracowników.

Edited by Tejmez
  • Like 1
  • Thanks! 3
  • Hehe 1

NABÓR OTWARTY

Ze względu na zwolnienie pracownika poszukujemy dwóch nowiutkich jubilerów

Chcesz pracować w młodym, dynamicznym zespole? Weź napisz podanie.

Witam serdecznie całą załogę Arche & Telos,

Zwracam się z prośbą o rozpatrzenie mojego podania na stanowisko Robotnika.

Jestem Aleksander, mam 24 lata. Pierwszy raz na serwerze znalazłem się w 2011 roku, byłem wtedy znany pod innym pseudonimem (Skeet lub Komornik). Na serwerze grałem przez kolejne 3 lata. Przez ten okres nabyłem dużo doświadczenia pracując między innymi w Pogotowiu, Policji oraz Taxi czy firmie Tar-Tex, Petrol. Po 6-letniej przerwie wróciłem do gry i miałem już przyjemność pracować w firmie Mecha Industries oraz ponownie w Pogotowiu. Jako pracownik byłem ceniony przez ówczesnych przełożonych i miałem nienaganną opinię wśród graczy.

Jestem spokojną, opanowaną i zdecydowaną osobą. Ponadto staram się reprezentować wysoki poziom kultury. Praca z innymi ludźmi nie jest dla mnie czymś nowym, świetnie radzę sobie nawet w kryzysowych sytuacjach. Do obowiązków podchodzę z pełnym skupieniem i profesjonalizmem. Cenię sobie również ład i porządek, więc możecie być pewni, że wszelkie sprawy, w które będę zaangażowany będą dopięte na ostatni guzik.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Joker

• Like 3
  • Thanks! 2
  • Sad 1

@Jokerhd zapraszam do firemki. 🙂

Zgłoś się na dc/serwerze do mnie albo Tejmezika w celu dodania.

Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy jednego aktywnego pracownika.

• Like 3
  • Thanks! 2
  • Hehe 1