Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Lemon.

Nabór. [OTWARTY]

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Nabór aktualnie jest otwarty

Wymagamy:

Kultura osobista.

Nienaganna opinia.

Dobre podanie, nie krótkie.

Minimum 100 score (tyle potrzeba, aby cokolwiek załadować)

W podaniu podać swój nick z serwera.

Edited by Lukee
  • Like 4
By Lemon.,

Mały update co do wymagań.

W związku z otrzymaniem siódmej gwiazdy otwieramy nabór na dwie osoby. 

Zapraszam do składania podań. 

• Like 1
  • Haha 1

Podanie

Mam na imię Hubert. W maju tego roku ukończyłem 20 lat oraz ukończyłem technikum hotelarskie. Na co dzień interesuję się motoryzacją, spędzanie czasu podczas napraw własnego auta czy znajomego sprawia mi dużą satysfakcję. W niedalekiej przyszłości zamierzam zostać kierowcą zawodowym, lecz aktualnie ogranicza mnie brak uprawnień na samochód ciężarowy. Jestem osobą cierpliwą, która dąży do postawionych sobie celów. Zawsze starannie wykonuję powierzone mi obowiązki czy zadania. Gdy ktoś potrzebuje pomocy z pewnością otrzyma ją ode mnie. Nie zdarza mi się prowokować sporów, unikam takich sytuacji, a jeśli już to staram się załagodzić sprawę. O mnie to byłoby na tyle.

Teraz opowiem o sobie jako postaci na serwerze. Grywam od 2015 roku, właśnie wtedy założyłem postać i rozpocząłem karierę. Przez ten czas przestawałem grać i wracałem z powrotem. Przestawałem grać głównie z przyczyn osobistych jak na przykład brak czasu na grę. Przez okres, który grałem byłem w wielu firmach i nigdy nie było ze mną problemów. Zawsze szanowałem powierzony mi pojazd oraz przestrzegałem regulaminów. Teraz gdy posiadam więcej czasu na grę pomyślałem, że wrócę znów bo ten serwer ma coś w sobie, że chce się do niego wracać. Chciałbym pracować w firmie Arche & Telos, ponieważ wydaję mi się być firmą, która ma zgraną kadrę i jest o interesującej specjalizacji. Sprawdzałem się w roli kierowcy i w tym wypadku zapewniam, że nie będzie inaczej. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. 

Dane:

Nick: Polsky

ID postaci: 26104

Score: 1923

Łączny czas online: 462h

Polsky

• Like 5
  • Thanks! 1

@Polsky witam w firmie. Zgłoś się do mnie albo @Lukee w celu dodania. 

Czekamy jeszcze na trzech jubilerów! 

Edited by Lukee
  • Like 1

Nick: Krycha 

Id postaci: 84 

Score 523

Czas online:290h 

Siemka jestem Kacper inaczej zwany xvr.

Mam 17 lat w listopadzie także powoli zmierzam do tej magicznej liczby 😄

Po wakacjach idę już do 2 klasy szkoły zawodowej na profilu mechanik, więc jak ktoś blisko turek/Konin/Kalisz potrzebuje dobrego mechanika to zapraszam xD

Na ptsie zawitałem poraz pierwszy w 2010 roku, ale po restarcie zacząłem grać dopiero w 2013 roku i dość długie przerwy nie pozwalały mi grać na serwerze. Oficjalnie wróciłem w 2019 roku w listopadzie dzień po urodzinach i od tamtego czasu dużo grałem i dostałem się do Mecha za kadencji Omegi tam pograłem przez jakieś 2 miesiące i wróciłem w marcu znowu do mecha i z tego miejsca dziękuję prawikowi za danie mi szansy. Niestety było minęło i skończyłem z mecha i szukam kolejnej fuchy i się zastanowiłem  czy by nie poczekać na rekrutację do Arche&Telos. Dlaczego AT ? Dzięki wielkie Bodzio i Bodzi za miłą opinie o AT i dlatego chciałbym spróbować czegoś nowego 😄

Pozdrawiam całe szefostwo 

Xvr 

• Like 4