Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Lemon.

Zwolnienia

Recommended Posts

p2GMgr0.png

Aby zwolnić się bez kary score, musisz przepracować pełne 6 okresów rozliczeniowych.

Wzór na zwolnienie:

Nick:

ID:

Score:

Okres pracy:

Edited by Lemon.

Nick: Pazdek

ID: 89166

Score: x

Okres pracy:  02.07.2019 - 31.08.2019

Pazdek zostaje zwolniony za brak aktywności powyżej 3 dni, nie poinformował również o tym zarządu. Dzięki za 2 miesiące, życzymy powodzenia w dalszej karierzeZwolniony o 01:25 bez kary score //CryKush

Nick: IvanKox

ID: 61542

Score: 1962

Okres pracy:  17.03.19 - 19.09.19

Dziękujemy za to pół roku Twojej ciężkiej pracy i życzymy powodzenia w dalszej karierze.  Mamy nadzieję, że do nas wrócisz :3  Zwolniony  o 18.48 || Zarząd

Edited by Lukee

Nick: Miodu

ID: 109168

Okres pracy: 07.07.2019 - 21.09.2019

Miodu zostaje zwolniony za dwukrotny brak normy oraz za zerową aktywność. Dziękujemy za te kilka miesięcy i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Zwolniony o 10:20 //CryKush

Nick: Volff

ID: 44111

Score: 8752

Okres pracy: 25.06.19 - 22.09.19

Dziękujemy Ci Volffik za te 3 miesiące, zdobyłeś Tajniaka więc myślę że jakis swój cel osiągnąłeś :3 Trzymaj się serdecznie, zapraszamy Cię bardzo ponownie i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Zwolniony o 23:09 //CryKush

Edited by CryKush

grimmy

277

2100~2200

08.08.19-30.09.19

Dziękujemy za wsparcie firmy i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Zwolniony o 1.14. || Lukee

Edited by Lukee

Nick: CryKush

ID: 98171

Okres: 14.01.2019 - 05.10.2019

Powód podany w ogłoszeniu :D Pozdrawiam i Dzięki za gre!

Nick: Zykfrydes

ID: 67117

Score: 3073

Okres pracy: 06.08.2019 - 06.10.2019

Teorytycznie, to nie wyrobiłeś 6 norm, ale niech Ci będzie. Zwolniony o 16.26. Powodzenia w karierze. || Lukee

Edited by Lukee

Nick: Orzel

ID: 421

Score: nie pamiętam dokładnie, ale chyba 1600 było

Okres pracy: prawie 2 miesiące

Powód: Brak możliwości gry przez problemy z laptopem. Niestety muszę się zwolnić, laptop nawalił i ciężko mi powiedzieć kiedy bym miał możliwość normalnej gry a nie chce zajmować miejsca w firmie jak może przyjść ktoś kto gra i ma taką możliwość. No szkoda mi się zwalniać bo długo czekałem na szansę pracy w tej firmie dzięki @CryKush za szansę pracy jak i również @Lukee za czas gdy nie miałem laptopa i z nadzieją czekałem na powrót no ale niestety. Dzięki wam wszystkim, jeśli za jakiś czas ogarnę jakiś sprzęt gdzie będę mógł wrócić do gry na serwerze to będę chciał ponownie spróbować dołączyć do firmy, ale ciężko mi powiedzieć na ten moment ile może potrwać moja przerwa.

Niestety pojazd jest pod moim domem w PC a raczej tak mi się wydaje, że tam go ostatni raz zostawiałem. 

Pojazd sprowadzony na bazę, dziękujemy za wkład w rozwój firmy, wracaj szybko. Zwolniony bez kary score. || Lukee

Edited by Lukee

Nick:WeedSmooker 

ID:76607

Score:1337

Okres pracy:10.10.2019-08.11.2019

Powód: brak czasu, pojazdy firmowe na bazie naprawione i zatankowane powodzonka w firmie 

Szkoda, że tak krótko, ale dziękuję za wkład włożony w firmę. Życzę powodzenia w dalszej karierze. Zwolniony o 1.15. || Lukee

Edited by Lukee

Nick: okozgon124

ID: 106127
Okres pracy: 08.10.19 - 09.10.19
Okozgon zostaje zwolniony za brak aktywności powyżej trzech dni bez jakiegokolwiek poinformowania zarządu. Życzę powodzenia w dalszej karierze. Zwolniony bez kary score o 1.30 || Lukee