Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Fabio

[MTA] Ekstremalne wyzwanie od Mikołaja

Recommended Posts

wyzwaniem_qwxahse.jpg

Witajcie w kolejnym evencie przygotowanym z okazji dziesięciolecia Polskiego Truckerskiego Serwera. Tym razem jest to przygotowane we współpracy ze Świętym Mikołajem i choć go nie widzieliśmy, to dostaliśmy od niego informacje, że jeśli szybko nie znajdziecie i nie dostarczycie prezentów, to nie będzie za wesoło.

Mikołaj zgubił gdzieś trzy zabawkowe pojazdy, samolocik, autko i helikopterek. Zadaniem gracza jest je znaleźć i dostarczyć do jego pomocników, którzy przekażą je dalej. Za pomoc w tym przedsięwzięciu gracze zostaną w odpowiedni sposób wynagrodzeni. Kto zgarnie wszystkie pojazdy jako pierwszy, otrzyma najwyższą nagrodę.

Warunek jest prosty - znaleźć i przetransportować pojazd do wskazanych miejsc, zrobić tam zrzut ekranu + użyć do tego komendy /time. Wiadomości wysyłacie do mnie na forum. Jak to mówią, kto pierwszy ten lepszy!

PS. Pojazdy respią się co godzinę, także wtedy, gdy zostaną zniszczone, tak żeby każdy miał szansę.

Mapa strefy poszukiwań:

9J2VGd7.jpg

Lokalizacja, do której należy dostarczyć poszczególne pojazdy:

You must be signed in to read this content

Nagrody do zdobycia: Wtajemniczeni wiedzą (:laugh:)

Na początek obejdzie się bez wszelkich podpowiedzi, zobaczymy jak Wam to pójdzie. Jeśli będą problemy, to dostaniecie w tym temacie dalsze informacje. Życzymy powodzenia!

• Like 7
By Fabio,

Dla informacji - w wiadomości prywatnej dodajcie mi informacje skąd wzięliście dany pojazd.

Czas przejść do podsumowania tego eventu.

Jako pierwsza i jedyna osoba, ReD znalazł wszystkie trzy zabawki. W związku z tym miał możliwość wyboru nagrody jako pierwszy, spośród trzech, które mu zaoferowałem. Wybrał pieniądze, więc 450k wędruje do niego.  przy najbliższym spotkaniu ze mną (pieniążki zostaną wypłacone z konta eventowego, które prowadzi Thor)

Każdy za udział dostanie nagrodę tak jak pisałem, a przynajmniej Ci, którzy coś mi wysłali.

W zabawie udział brali:

• ReD - znalazł wszystkie trzy pojazdy, pierwszy wybrał nagrodę (450k) - Nagroda przyznana
  • Dejvid - znalazł jeden pojazd (RC Goblin) jako pierwszy,  wybrał nagrodę 20zł PSC - Nagroda przyznana
  • Sonycro - znalazł jeden pojazd (RC Bandit), był następny w kolejce, wybrał 235k - Nagroda przyznana
  • Frea - znalazła jeden pojazd (RC Goblin, lokalizacja samochodziku RC Bandit była zła), więc nagrodą, którą otrzyma są usługi frakcji Pogotowie oraz PD (za wyjątkiem wydawania pojazdu z hangaru oraz wraka firmowego, prywatny może być) do 20 stycznia 2019. - Nagroda przyznana

Do dyspozycji zostały nagrody takie jak: Usługi frakcji (Pogotowie i Pomoc Drogowa, za wyjątkiem wraków firmowych i opłat związanych z wydawaniem pojazdu z hangaru) na okres JEDNEGO MIESIĄCA od dnia dzisiejszego, 20zł PSC ufundowane przez Cropek oraz pieniążki, oczywiście kwota mniejsza niż ta, którą dostał ReD, a jest to po 235k.

Dzięki za udział, temat zostaje zamknięty. Będę tu wypisywał aktualizacje kto już dostał poszczególne nagrody, więc sprawdzajcie na bieżąco. ;)

• Like 2
By Fabio,

Aktualizacja - ReD dostał nagrodę.

By Fabio,

Aktualizacja - Sonycro i Dejvid dostali nagrody.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines