Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Pazdek

Prośba do graczy

Recommended Posts

PTS to jedna WIELKA rodzina, a nie wrogowie, wyszedłem z serwera na 1 godzinę, bo miałem kilka spraw do załatwienia prywatnych przychodzę, mój barrack, który był na parkingu leży sobie w wodzie a był na parkingu i w tym prośba, abyście ludzie nie wrzucali do wody firmowych i prywatnych wozów, bo my za to płacimy 5.000 $, a WY macie z tego taki ubaw, że jeżeli wam ktoś zrobi takie świństwo piszecie skargi.

SS: https://imgur.com/a/g7R6su7

Dziękuje pozdrawiam 

Dodam jeszcze, że barrack się na dodatek dymi.

Rozwiązanie tego problemu było az takie proste? Dlaczego wczesniej na to nikt nie wpadl!

A tak serio to nie uchronisz sie przed tym jezeli nie zadbasz o swoj pojazd, milo byloby zobaczyc na parkingach strefy freezow no ale to juz do kogos innego z tym :D

12 minut temu, Liq napisał:

Rozwiązanie tego problemu było az takie proste? Dlaczego wczesniej na to nikt nie wpadl!

A tak serio to nie uchronisz sie przed tym jezeli nie zadbasz o swoj pojazd, milo byloby zobaczyc na parkingach strefy freezow no ale to juz do kogos innego z tym :D

By się przydało, ale gracze nie muszą być tacy wobec innych.

Niestety, ale ten temat jest zbędny. Dlaczego? Bo skoro ktoś to robi, to Twoje słowa nic tu nie dadzą, ba, nawet nie wiem czy dałyby administracji. Kto jest zawistny, ten będzie taki zawsze. Poza tym są czasem tacy, co wejdą na serwer, coś tam przepchają etc. i wyjdą. Nie na wszystko da się coś zrobić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this