Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
=Rambo=

Rekrutacja na stanowisko dowódcy JRG.

Recommended Posts

Witajcie, otwieramy rekrutację na stanowisko dowódcy JRG. Podania możecie pisać w formie obojętnej, ale musicie podać w podaniu takie informacje jak: nick na serwerze, wiek, doświadczenie na podobnym stanowisku, staż na PTS, znajomość języków obcych. Za kilka dni nastąpi zamknięcie rekrutacji oraz wybranie odpowiedniej osoby na to stanowisko. 

Styl dla czarnego forum:

Spoiler

Nick: Pazdek

Doświadczenie: Jest niewielkie ale coś tam posiadam.

Staż: Około 2 lata (konto od 2015)

Znam kilka języków obcych, niektóre biegle niektóre trochę mniej.

Nazywam się Robert, za 2 dni kończę 18 lat, mieszkam w Bydgoszczy oraz kształcę się w tutejszym technikum mundurowym. Mam trochę doświadczenie jeżeli chodzi o zarządzanie kadrą, nabyłem to doświadczenie na innych mniejszych/większych serwerach będą Liderem lub Zastępcą we frakcjach. Staram sobą pokazywać dobre strony, czasami to wychodzi a czasami nie. Staram prowadzić swoje działania bez większych rozgłosów a także jeżeli coś zacznę to staram się ukończyć. Nie wprowadzam tzn. faworki, tylko każda osoba bez wyjątku przechodzi całe etapy rekrutacji abym mógł dowiedzieć się, czy dana osoba będzie dobrze sprawowała się w danej pracy. Moim zdaniem jestem nie dociekliwy oraz kulturalny w stosunku do młodszych/starszych osób. Nie obrażam nikogo nawet jeżeli ktoś mnie zdenerwuje, bo mój tok myślenia, jest taki że nie ma po bo obrażać bo Ty też możesz być obrażany. Moim minusem jest na pewno że używam słów na K i innych. Ale nie zdarza się często, teraz każdy przeklina (Chodzi mi o przeklinanie jak z kimś gadam a nie na chacie). Na serwerze bym mógł spędzać więcej czasu niż na MTA jeżeli bym się dostał, bo prowadzenie takiej frakcji to bardzo ogromny ciężar problemów i nie tylko. Nic więcej nie będę wymyślał, jeżeli przyjmiesz mnie to będziesz zadowolony.

Z poważaniem Robert.

Styl dla białego forum:

Spoiler

Nick: Pazdek

Doświadczenie: Jest niewielkie ale coś tam posiadam.

Staż: Około 2 lata (konto od 2015)

Znam kilka języków obcych, niektóre biegle niektóre trochę mniej.

Nazywam się Robert, za 2 dni kończę 18 lat, mieszkam w Bydgoszczy oraz kształcę się w tutejszym technikum mundurowym. Mam trochę doświadczenie jeżeli chodzi o zarządzanie kadrą, nabyłem to doświadczenie na innych mniejszych/większych serwerach będą Liderem lub Zastępcą we frakcjach. Staram sobą pokazywać dobre strony, czasami to wychodzi a czasami nie. Staram prowadzić swoje działania bez większych rozgłosów a także jeżeli coś zacznę to staram się ukończyć. Nie wprowadzam tzn. faworki, tylko każda osoba bez wyjątku przechodzi całe etapy rekrutacji abym mógł dowiedzieć się, czy dana osoba będzie dobrze sprawowała się w danej pracy. Moim zdaniem jestem nie dociekliwy oraz kulturalny w stosunku do młodszych/starszych osób. Nie obrażam nikogo nawet jeżeli ktoś mnie zdenerwuje, bo mój tok myślenia, jest taki że nie ma po bo obrażać bo Ty też możesz być obrażany. Moim minusem jest na pewno że używam słów na K i innych. Ale nie zdarza się często, teraz każdy przeklina (Chodzi mi o przeklinanie jak z kimś gadam a nie na chacie). Na serwerze bym mógł spędzać więcej czasu niż na MTA jeżeli bym się dostał, bo prowadzenie takiej frakcji to bardzo ogromny ciężar problemów i nie tylko. Nic więcej nie będę wymyślał, jeżeli przyjmiesz mnie to będziesz zadowolony.

Z poważaniem Robert.

Edited by Pazdek
Spoilery

Podanie na stanowisko dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.

Witam. Nazywam się Grzegorz, mam skończone 17 i uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu spedytor. Zamieszkuję w malowniczej wsi oddalonej kilkanaście kilometrów od Rzeszowa, którą turyści jak i mieszkańcy nazywają małymi bieszczadami. Moimi zainteresowaniami jest zróżnicowany transport oraz pożarnictwo. Kilka lat temu wstąpiłem w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP, gdzie przez pierwsze dwa lata startowałem jako jeden z zawodników, a od trzech lat jestem dowódcą jednej z drużyn, którą przygotowuję do zawodów i ich reprezentuję na wysokich szczeblach powiatowych i gminnych. W 2019 zamierzam wstąpić w struktury OSP i przystąpić do egzaminu, dzięki któremu mógłbym nieść pomoc innym wyjeżdżając z kolegami gdy zawyje syrena na alarm. Interesuję się również muzyką klasyczną, głównie twory Bacha i Mozarta, ale również innych wspaniałych kompozytorów. Od ponad roku zacząłem naukę gry na keyboardzie oraz organach. Na PTS pojawiłem się na początku 2015 roku i pierwszą frakcją w jakiej mogłem pracować było pogotowie. W drugiej odsłonie PTS na samp byłem szefem kilku firm takich jak Eco-Trans czy Pomoc Drogowa, gdzie nabyłem tam doświadczenia w zarządzaniu. Na poprzednim serwerze, którego H@ był Rambo byłem przez jakiś okres czasu dowódcą JRG i nabyłem doświadczenia z prowadzeniem tej organizacji. Na serwerach można mnie było spotkać pod kilkoma nazwami: Kicker, NiceOne aż w końcu pozostałem przy Diabełek. Na grę poświęcałem kilka godzin dziennie ale nie zawsze, zależało to od chęci i ilości nauki :) Jestem osobą miłą, kulturalną oraz sumienną. Potrafię przyznać się do błędu oraz darzę pomocą innym. Moja znajomość języków obcych jest na średnim poziomie, chociaż w zawodzie, w którym się uczę jest bardzo wymagana. Myślę że jestem osobą kreatywną, przyjazną oraz subtelną, moi zawodnicy jeszcze się na mnie nie skarżyli. Stanowisko na które aplikuję jest bardzo odpowiedzialne oraz wymaga dużo pracy, myślę że poradzę sobie z obowiązkami, które wiążą się z tą funkcją. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury

Z poważaniem Grzegorz

Nick: Mjolnir Thor ( Thor69)

Doświadczenie: 14-to miesięczny staż we frakcji Pogotowie na serwerze MTA ( przez pewien okres czasu p.o dowódcy pogotowia oraz zastępca dowódcy w końcowym okresie służby, 12-to miesięczne szefowanie w firmie Military Logostics.

Staż: Nieco ponad 3 lata.

Języki obce: Komunikatywny rosyjski i słaby angielski.

O sobie: Tematyka związana z ratownictwem zarówno medycznym, pożarniczym, wypadkowo-technicznym jak i wysokościowym jest moim konikiem od najmłodszych lat. Od 1985 roku jestem członkiem OSP, a od 1987 pełnoprawnym strażakiem- ratownikiem posiadającym szerokie wyszkolenie z zakresu ratownictwa oraz szereg uprawnień z tym związanych od szkolenia podstawowego po specjalistyczne. Dlaczego pisze to podanie? Od jakiegoś czasu brakuje mi na serwerze takiej właśnie specjalistycznej jednostki, która, wbrew opinii niektórych graczy, jest nieodzownym elementem tematyki truckerskiej. Samo stanowisko Szefa takiej sekcji jest, nie ukrywam, bardzo kuszące, ale bycie członkiem rescue team również będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem i wystarczającą motywacją do gry na serwerze. Pozdrawiam.

Już czas najwyższy by przygotować frakcję JRG do pełnej gotowości gdy serwer ruszy, więc zamykamy rekrutację na dowódcę. Po kilku przemyśleniach uważam, że najlepszym wyborem będzie MjolnirThor. Dlaczego ta osoba? Po krótkim podaniu wnioskuję, że będzie potrafił stworzyć pozytywny zespół, który będzie bardzo dobrze współpracować między sobą oraz z innymi frakcjami. Gratuluję oraz zapraszam Cię do rozmowy jeżeli potrzebujesz jakiś wskazówek. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.