Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
MjolnirThor

Temat otwarty

Recommended Posts

logo jrg.png

Tutaj możecie pisać co Wam się podoba. ( i tak za to bekniecie)

Witam i pozdrawiam wszystkich którzy to czytają. 

Ps: Powodzenia Thor :)

By MjolnirThor,

Dziękuję- trzymajcie kciuki.

Wypłaty będą co tydzień czy systemowo co godzinę?

By MjolnirThor,

Gdy się pojawią, to będzie wiadomo.

Thor - właściwy człowiek na właściwym miejscu, powodzenia ;)

By MjolnirThor,

Dziękuję.

A co jak coś się nie podoba :bounce:  ?
Powodzenia Thorix :D

By MjolnirThor,

Dziękuję- w tytule wyjaśnione co się stanie.

Powodzenie Thorze.

Psss. Więcej spin z Hulkiem :D 

By MjolnirThor,

Dziękuję- spięcia, z których wynikają pozytywne wnioski są jak najbardziej potrzebne, ale mam nadzieję, że i bez tego damy radę.

Thor no z całego serca życzę Powodzenia! :) Przyznam, że jednak będzie mi Ciebie na MTA brakować :/. Kiedy ruszy SA-MP wiadomo, że na jakiś czas więcej czasu będziesz poświęcał frakcji. 
Masz tam do mnie zajrzeć :E ja się też postaram :P

By MjolnirThor,

Dziękuję- jeśli nic wielkiego nie wydarzy się w moim ustabilizowanym życiu prywatnym, to będę miał czas na dość częste wizyty na obu serwerach. Spotkamy się nie raz i lepiej aby były to przyjazne kontakty, hehe.

Zdecydowanie właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Gratulacje i zycze powodzenia!

By MjolnirThor,

Dziękuję i trzymaj kciuki za realizację moich pomysłów.

Góraaaluuu wracaj do hal

By MjolnirThor,

Bez obaw- dam radę. Muszę dać.

Skoro za SAMP'a zabierają się tak znamienite persony, to aż sam chyba zagram :D
Powodzenia @MjolnirThor

By MjolnirThor,

Dziękuję.

Thor powodzenia i życzę sukcesów. I Szczęśliwie Nowego Roku. :)

By MjolnirThor,

Dziękuję i wzajemnie.

Chętnie wejdę na SAMP'a, fajnie, że szefami są gracze, powodzenia i żeby nie było żadnych zmartwień w trakcie prowadzenia tejże frakcji :D 

By MjolnirThor,

Dziękuję.

Witam Pana Dowódcę. Liczę na długą i owocną współpracę. Dużo zapału i chęci do realizacji wszelkich planów. Z chęcią pomogę, jeżeli tylko będę mógł.

By MjolnirThor,

Dziękuję i liczę na wyrozumiałość oraz zaangażowanie gdy tylko wszystko ruszy.

Panowie baza drugi dzień stoi gotowa. Kiedy dostanę 160k za budowę? :)

By MjolnirThor,

Bazę budował ratownik JRG, została ona przeniesiona ponieważ jej usytuowanie na starym miejscu przeszkadza w jakichś dalszych planach rozbudowy serwera. Powinienem cała kwotę przelać na konto owego ratownika, ale trudno- zapłacę firmie, która powinna się tym zająć. Gdybym wiedział, ze kasa z konta JRG za pracę ratownika zasili konto innej firmy nie zezwoliłbym na jej przeniesienie.

Proponuję częściej na serwer wchodzić, a nie mówić kocopoły. Diabelek chciał pomóc przy budowie to pomógł- dzięki temu każdy detal mógł zrobić pod JRG. Z Building Company ja poświęciłem na to masę czasu oraz Nullo. W sumie zbudowaliśmy dwie bazy- tylko nikt przed przebudową z JRG nie spytał nikogo o przebudowę bazy i wyszło jak wyszło, że w tym miejscu nie może być dużo obiektów. A trzy budynki w sumie stały już gotowe. :)

By MjolnirThor,

Napisałem, że zapłacę ci za tą robotę. Wchodzenie częstsze na serwer byłoby możliwe gdyby nie fakt, że logować się co dwie, trzy minuty nie mam zamiaru. Poza tym jeszcze tej bazy nie widziałem, bo obiekty znikają. Dopiero gdy uznam, że działa jak należy wykonam przelew. Póki co widzę tam tylko pusty plac. Zresztą- w sumie to już mi na tym nie zależy- dziś wykonam przelew a resztą niech martwi się nowy szef JRG, bo przy takich warunkach nie widzę się na tej funkcji.

Jakie obiekty znikają? Jak pusty plac? Co Ty bierzesz?  XDD

pvXje1y.jpg

By MjolnirThor,

Jakie macie ID? Skoro piszę, że wczoraj był pusty plac i tylko znaczniki pojazdów, to nie wymyśliłem sobie tego. Zresztą- widzę,że strata czasu- wpłacam wam za to coś i żegnam.

Próbujesz mi wmówić, że chce pieniądze za coś czego nie było? Rambo był 2 czy 3 dni temu jak ją kończyliśmy budować i widział. Od dwóch dni Diabelek prosił admina o wstawienie bram. Skoro był pusty plac to po co bramy? Z resztą... każdy ci potwierdzi od kiedy baza stoi. :)

Id grupy 4.

By MjolnirThor,

Nawet nie próbuję komentować, bo widzę, że nie ma sensu, ale jeszcze raz: skoro wczoraj wieczorem po zalogowaniu się i dotarciu na niby-bazę widziałem tylko znaczniki pojazdów anie widziałem żadnych budynków to co się mogło stać? Był jakiś bug albo c..j wie co jeszcze- możliwe? Możliwe. Jeśli później po kilku próbach zalogowania się okazało się to niemożliwe to prawdopodobnym jest, że nie mogłem widzieć budynków? Prawdopodobne. Skoro wczoraj ktoś wstawiał bramy to jak baza mogła być dwa dni wcześniej gotowa? A teraz ostatnie- kasa poleciała na wasze konto, a sposób informacji o skończeniu pracy i zapłacie można było przekazać w inny sposób. Chyba że to normalne.

@KiCkEeEr Amublance SAMPID 9, jest obok salonu w SF bo przypadkiem wyszedłem z służby, proszę zresp ją ;)

Dejvid Ambulance podstawiony na baze.

Panowie, jeśli wpadniecie pojazdem do wody przez przypadek lub musicie już iść a, nie możecie odstawić pojazdu do koszar tylko wrzucicie je do wody, poinformujcie tutaj o danej sytuacji, mamy umowę z Pomocą Drogową dzięki, której mamy usługi za darmo, wiec nie bójcie się po nich zadzwonić :) Proszę aby, takie sytuacje się już więcej nie powtarzały jak dzisiaj, dwa Firetrucki i dwa ambulansy były wrakami przez co PD nie mogło wykonać innych zleceń tylko musiało jeździć w te i wewte z bazy w SF do koszar, aby naprawić 4 wraki. 

@KiCkEeEr wywaliło mnie i ambu jest LV-LS autostrada ( objazd ) wybacz.

@Seat jak bierzesz helke to chociaż zatankuj ją i napraw, a nie zostawiasz w byle jakim stanie.

To samo tyczy się ambulansów, które używasz :)

Edited by [SiK]CaverN