Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DonQ

[Odrzucona]DonQ

Recommended Posts

Nick: DonQ
Serial: 30227B3973BDDEFF7011F646A724B7A3
Zbanował mnie: Fabio
Powód blokady: Toksyczny gracz, niepoprawne zachowanie, żegnamy.
Wytłumaczenie: Do wszystkich wybryków się przyznaje bo nie ma co ukrywać i udawać głupiego że tego nie robiłem jak każdy dobrze wie co zrobiłem. Jest mi za to bardzo głupio takie zachowanie nie powinno mieć miejsca na tym serwerze. Nigdy tak się nie zachowywałem bo z góry jestem osobą która troszczy się o wszystko i we wszystkim pomaga lecz od pewnego czasu zaczęło coś innego moim zachowaniem kierować. Przypuszczam że to przez problemy rodzinne bo od pewnego czasu mam ich wiele. Chciałbym przeprosić całą społeczność serwerową jak i Cudaka bo te słowa co wypowiedziałem i ci narzucałem były kłamstwem. Przepraszam również za zrobienie takiej dramy. Od tamtego momentu przemyślałem tą całą sytuację i chciałbym bardzo wrócić do was ponieważ nie będę ukrywał ale te wspomnienia z serwerem są warte tak samo jak gra na tym serwerze. Mimo wszystko co się dzieje to i tak ciągnie na serwer. Jestem już trochę starym graczem i poczułem chyba trochę za bardzo pewności siebie ale mam za swoje, chociaż mnie to czegoś nauczyło. Jeszcze raz chciałbym przeprosić wszystkich za to co się wydarzyło i z mojej strony mogę obiecać że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Bo to nie polega na tym byśmy wszyscy byli wrogami, tutaj wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina, nie powinienem tego robić ponieważ powinniśmy się jednoczyć a nie krytykować i odsuwać. Mogę z pewnością przyznać że to wszystko to moja wina. Pisałem kiedyś że każdy powinien dostać drugą szansę, jedną dostałem i po paru latach zmarnowałem. Bardzo liczę na tą drugą i ostatnią szansę. Tak jak mówiłem z mojej strony mogę obiecać poprawę że taka sytuacja się więcej nie powtórzy, myślę że można mi ostatni raz zaufać i dać tą szansę. Od bana minęło już trochę i myślę że jestem już gotów, ochłonąłem. Nowy rok nowy ja. 

Moja decyzja pozostaje niezmienna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this