Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Szymek.

[Uznana]Fernando_Martinez

Recommended Posts

Nick: Fernando_Martinez
Serial: 27C893FA44645EEADD82CAD28CC15EB4
Zbanował mnie: Grzanek (rozpatrza Polniak)
Powód blokady: Decyzja Administracji
Wytłumaczenie: Zgodnie z twoją radą z poprzedniej apelacji, piszę po nowym roku. Nie ma sensu chyba się powtarzać i składać tych samych obietnic i przeprosin co w listopadzie, od tamtego czasu niewiele się zmieniło, a co za tym idzie wszelkie są nadal aktualne. Mam nadzieję że dasz mi tą ostatnią szansę gry na serwerze, która nie przysporzy serwerowi ani jego społeczności żadnych problemów, tudzież nieprzyjemnych sytuacji.

Apelacja zostanie rozpatrzona po wyjaśnieniu pewnych niejasności w twojej sprawie.

W jaki sposób chcesz nas przekonać do tego, że się poprawiłeś i zrozumiałeś błędy, które popełniłeś? Co serwer zyska dzięki Twojej osobie? Może więcej straci, bo lubisz mącić, wyzywać czy prowokować? Tak wiele pytań się rodzi, a tak mało odpowiedzi nadchodzi. 

Nie do końca mam jak to zrobić, dzieckiem nie jestem, nie obwiniam kogokolwiek, czy też nie twierdzę że moje poprzednie zachowania były właściwe i nie zasługiwały na karę, bo zasługiwały. Mógłbym w zasadzie napisać tu całą listę błędów które popełniłem, będąc niemal pewnym że pokrywałyby się w sporej części ze spojrzeniem administracji na moją osobę. Uważam że możliwość wytknięcia samemu sobie, błędów przeszłości świadczy o zrozumieniu ich, a zrozumienie błędów jest najprostszą drogą do poprawy. Rozumiem też dlaczego te błędy popełniałem, jednocześnie robiąc coś aby tych błędów wystrzec się w przyszłości.

Serwer na mojej osobie mógłby zyskać jedynie stałego gracza, nie będę tu ukrywał czy mydlił oczu komukolwiek że będę podejmował jakieś działania mające na celu poprawę wizerunku serwera, budował remontów czy udzielał się w tej "ważniejszej" części życia serwera. Na to zwyczajnie nie mam czasu i chęci, chciałbym jedynie wrócić by móc porozmawiać i pograć ze starymi znajomymi w wolnym czasie, czy też poznać nowych graczy.

Nie chcę też wrócić jako osoba z czystą kartą, na to nawet nie liczę bo wiem że na to już zdecydowanie za późno, dokładniej o dwa poparte mocnymi argumentami bany za późno.

Może pierw coś zrób, a nie karmisz nas ładnymi słówkami?

Pytanie tylko co mam zrobić, w jaki sposób udowodnić że to co było kiedyś jest bezpowrotną przeszłością?

Od tamtego czasu nie wdawałem się w żadne konflikty czy też przepychanki słowne z graczami, nawet na SAMPie na którym ostatnio grywam, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić. I nie, nie robiłem tego byle tylko się wybielić i mieć linię obrony, zwyczajnie zniknęło to z mojego życia.

Jak tylko uzupełnię skład administracji, to sprawa Twojego unbana zostanie omówiona przez cały skład. 

Administracja podjęła decyzje o zdjęciu bana dla Ciebie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this