Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Procentowy

Wnioski o urlopy oraz wypowiedzenia

Recommended Posts

f61711e95d0d4d27med.png

Temat związany z informacjami urlopów oraz o zwolnieniach pracowników. 

Każdemu pracownikowi przysługuje urlop - na żądanie bez podania powodów po wcześniejszym poinformowaniu zarządu oraz urlop pracowniczy z podaniem powodu.

pjf38sum1qh7.png

Urlop na żądanie można wziąć tylko raz na okres maksymalnie dwóch dni w ciągu trwania umowy trzy miesięcznej. 

Do urlopu pracowniczego ma prawo każdy pracownik*, lecz obowiązkiem takiego urlopy jest podanie powodu. (UWAGA: Pracodawca ma prawo nie zgodzić się na urlop!)

*Każdy z wyjątkiem pracownika na okresie próbnym!

Wzór o urlop na żądanie:

Ja, [NICK] zatrudniony w firmie jako kierowca chcę skorzystać z urlopu na żądanie na okres [ILOŚĆ DNI] od dnia [DATA URLOPU] bez podania przyczyny.

Wzór ubiegania się o urlop pracowniczy:

Ja, [NICK] zatrudniony w firmie jako kierowca chciałbym ubiegać się o urlop na okres [ILOŚĆ DNI] z powodu [POWÓD] od dnia [DATA] do dnia [DATA]. Jest to mój [NUMER URLOPU OD TRWANIA OBECNEJ UMOWY].

9k5pl7951dq4.png

W firmie GoodTrans każdy pracownik ma prawo opuścić szeregi firmy, gdy jego kontrakt wygasa, bądź jest w trakcie odbywania umowy okresowej*. 

Pracownik, który bez podania powodu nie ukazuje swojej aktywność na serwerze, bądź łamie nadmiernie regulamin może zostać zwolniony przez zarząd z karą, którą przewiduje regulamin. 

Pracownik ma prawo do zwolnienia się z firmy zgodnie z podanym wzorem w trakcie trwania umowy, lecz wiąże się to z karą**. 

* Pracownik, którego umowa jest aktywna, a chcę opuścić firmę musi być świadomy nałożenia kary za zerwanie umowy!

** Zarząd zastrzega sobie prawo do anulowania kary za zwolnienie gdy umowa pracownika jest aktywna!

Wzór do złożenia deklaracji o upuszczenie firmy, gdy umowa wygasa:

Ja, [NICK] informuję zarząd iż wraz z końcem mojej umowy, która wygasa [DATA WYGAŚNIĘCIA UMOWY] chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans. Z powodu [POWÓD] (nie konieczny). 

[DATA DEKLARACJI], [NICK]. 

Wzór do złożenia deklaracji o upuszczeniu firmy podczas trwania umowy:

Ja, [NICK] informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia [DATA KIEDY CHCEMY SIĘ ZWOLNIC], podczas trwania umowy z powodu [POWÓD]. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score.

[DATA DEKLARACJI], [NICK].

Pozdrawiam, Procentowy. 

Edited by Procentowy

Gracz @meblosciankaz powodu niestawienia się na szkolenie od czasu przyjęcia zostaje zwolniony. Wiem o Twoim wyjeździe ale potrzebujemy aktywnych graczy. 

Powodzenia.

Ja, ArtioR informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia 15.02.2019, podczas trwania umowy z powodu nie wyrabiania normy, wolę oddać to miejsce komuś kto zrobi więcej dla tej firmy :) . Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score.

15.02.2019 ArtioR

@ArtioR dzięki za wszystko, oczywiście zwolniony bez kary. 

Edited by Procentowy

Ja, RedDragon informuję zarząd iż opuszczam szeregi GoodTrans z dniem 21.02.2019 z powodu spiny.

21.02.2019 RedDragon

// Zwolniony. 

Edited by Procentowy

Dnia 24.02.2019 zwolniony z firmy zostaje @xCoreM52 z powodu otrzymania maksymalnej ilości ostrzeżeń za nie wyrobienie tygodniowej normy trzy tygodnie z rzędu. 

Życzymy powodzenia w dalszej karierze. 

Zarząd firmy GoodTrans.

Ja, [Radja] informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia [01.03.2019], podczas trwania umowy z powodu [Brak czasu]. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score.

[01.03.2019], [Radja].

//Zwolniony

Edited by Artest

Ja, Vacior informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia 03.03.2019, podczas trwania umowy z powodu braku chęci gry na SAMP. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score.

03.03.2019, Vacior.

//Zwolniony, dziękujemy za współpracę.

Edited by Artest

Ja, Thor69, informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia 14.03.2019r, podczas trwania umowy z powodu ograniczenia do minimum czasu gry na serwerze, co nie pozwoli mi na wyrabianie ustalonej normy. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score.

14.03.2019r, Thor69.

Ja, Sebol zatrudniony w firmie jako kierowca chciałbym ubiegać się o urlop na okres 10 Dni z powodu problemów z internetem od dnia 17.03.19r do dnia 27.03.19r. Jest to mój 1 Urlop.

Pracownik @Karlosow zostaje zwolniony z powodu braku aktywności. 

Pozdrawiam.