Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Procentowy

Ogłoszenia firmy - GoodTrans

Recommended Posts

f61711e95d0d4d27med.png

Ogłoszenia związane z firmą GoodTrans jak i jej pracownikami.

W tym temacie będą zawarte najważniejsze informacje takie jak; Konkursy, zmiany w zarządzie, awanse i inne. 

Pozdrawiam, Procentowy. 

Edited by Procentowy

ee3b6c0ba721fedamed.png

Witajcie! 

Na wstępie bardzo chciałbym podziękować za szansę i zaufanie! Obiecuję, że firma ruszy z "kopyta" pełną parą i z maksymalnym zaangażowaniem byście nigdy nie musieli chodzić głodni! 

Zadbałem o to byście mogli cieszyć się z gotowych tematów już przed startem, chciałbym byście mogli zobaczyć już teraz jakie firma ma standardy oraz plany na przyszłość. Firma GoodTrans będzie jedną z najbardziej inteligentnych byście mogli czuć się u nas nie tylko jako pracownicy ale także jako osoby cieszące się z gry bez żadnych napiętych sytuacji. Dogadamy się z graczami młodszymi jak i starszymi. 

Na wszystkie tematy stworzone poświęciłem dużo czasu by były ładnie estetycznie oraz czytelne dla każdego gracza! Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi.

Z tych ważniejszy rzeczy na chwile obecną mogę poinformować was, że rekrutacja na dniach będzie otwarta ilość miejsc wolnych nie jest mi obecnie znana ale obiecuję, że tylko jak będę wiedział - poinformuje was niezwłocznie. Zachęcam do obmyślania taktyki na przekonanie nas dlaczego akurat - Ty. 

Punkty w regulaminie wręcz na pewno się pozmieniają, bynajmniej kary za zwolnienia - musimy najpierw poznać zarobki, a potem wszystko dostosujemy.

Ostatnią ważną informacją, którą chcę się z wami podzieli to fakt, że będę szukał osoby, która będzie moją prawą ręką, byście zawsze mogli liczyć na pomocną dłoń szefostwa. Wszystkiego dowiecie się na dniach. 

Wielkie gratulacje dla wszystkich nowych dowódców ważnych frakcji oraz nowych prezesów w firmach! Powodzenia! 

Pozdrawiam serdecznie, zarząd GoodTrans. 

Edited by Procentowy

dphc8m.jpg

Przyszedł czas na małe ogłoszenie z jedną ważną informacją.

Firma zaczęła prosperować jak powinna. Bary staramy się utrzymywać pełne cały czas także wcinajcie śmiało! 

Stawki muszę jeszcze dopracować. Mamy póki co 115,000$ budżetu, lecz stawki pracowników przy wypłacie pochłoną cały budżet, więc póki co pracownicy mają stawki 180$. Myślę, że jako początkujący to naprawdę dużo i będę musiał to wziąć pod uwagę. Poinformuję o zmianach. 

Potrzebuję aktywnej, znającej tajniki tej firmy osoby na prawą rękę do pomocy, bo nie zawsze jestem w stanie być w grze. Na te stanowisko wybrałem @Artest. Pracowaliśmy kilka lat razem na poprzednich edycjach, razem prowadziliśmy firmy i frakcje. Mamy kontakt 24/7, także możecie i walić do niego o informacje od dziś. Gratulujące! :) 

Edited by Procentowy

dphc8m.jpg

Krótkie ogłoszenie...

1. Powstał temat przeznaczony do pochwał i skarg na pracowników firmy.
2. Każdy obecny w firmie awansuje o stanowisko wyżej - stawka równoznacznie zwiększyła się do 220$ za kurs.
3. Powstał nowy temat zastąpiony kontraktami. Proszę się zapoznać i wpisać na listę
4. W następnym bądź jeszcze tym tygodniu firma planuje zaopatrzyć się w nowy zestaw gdzie na czele będzie RoadTrain. 

Pozdrawiamy, zarząd GoodTrans.

Edited by Procentowy

dphc8m.jpg

W dniu dzisiejszym tabor firmy został rozbudowany o dwa nowe zestawy. Dwa RoadTrain'y + chłodnie. Sprzedane zostały dwa LR'y, a zastąpione zostały przez Tankery. 

• Pierwszego Tankera wraz z chłodnią otrzymuje - Karlosow.
  • Drugiego Tankera wraz z chłodnią otrzymuje - Sebol.
  • Nowiutkiego RoadTraina wraz z chłodnią rezerwuje - Artest.
  • Drugiego nowiutkiego RoadTraina wraz chłodnią otrzymuje - Ja. 
Co do drugiego RoadTraina - otrzyma go osoba najaktywniejsza także starajcie się. :)
Zarząd firmy GoodTranS.

dphc8m.jpg

Pracownik Radioaktywny otrzymuje awans na kierowcę zawodowego za dobrą aktywność. Twoja stawka wzrosła do 220$ za kurs. Gratulacje.

Pracownikowi Vacior chciałbym zaproponować zmianę pojazdu na nowiutki zestaw z RoadTrain'em. Odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej, bądź na pogaduchach czy jesteś zainteresowany taką zmianą. 

xCoreM52 otrzymuje ostrzeżenie za nie wpisanie się na listę pracowników oraz za pozostawienie uszkodzonego pojazdu z małą ilością paliwa. 

Pozdrawiam.

f61711e95d0d4d27med.png

• Zakupiony został kolejny zestaw RoadTrain + chłodnia;
  • Rozdane zostały ostrzeżenia za poprzedni tydzień;
  • Nastąpiły zmiany w przydziałach - pracowników zapraszam do zapoznania się z nimi na serwerze;
  • Nastąpiły zmiany w stawkach - K. amator od dziś za każdy kurs otrzymuje 200$, natomiast K. zawodowy za każdy kurs 250$. 
  • Wprowadzony został system premii - Najaktywniejszy pracownik otrzyma duży bonus do wypłaty w zależności od wykonanej pracy w postaci dodatkowych dolarów oraz wyższej stawki na cały tydzień.
Edited by Artest

image.png.cdd2474ef739f51a21eec4c8aaae179e.png

° @Sebol, @Doma21 oraz @MjolnirThor awansują o stopień wyżej. Gratulacje!

° @Doma21 za bardzo dużą aktywność otrzymuje premie w wysokości 5.000$ oraz dodatkowe 30$ do stawki na ten okres rozliczeniowy. Gratuluję! 

° Przy najbliżej okazji spotkania administracji na serwerze wymienimy zestawy na nowe. 

° @Karlosow zostaje zawieszony na okres 10 dni z powodu braku aktywności. Jako że pracujemy trochę już czasu dajemy Ci czas na ogarnięcie swoich spraw i zadeklarowania nam kiedy wrócisz i zaczniesz być aktywny.

° @Vacior oraz @Radja zostają zwolnieni bez kar z powodu wypowiedzenia. Dziękuję chłopaki za pomoc. @Vacior jak tylko znajdziesz czas i chęci do gry zapraszamy serdecznie dla Ciebie zawsze będzie miejsce, ponieważ dużo wniosłeś do firmy.

Pozdrawiamy serdecznie, Zarząd firmy GoodTrans

Edited by Artest

Witajcie!

Jak już zapewne wiecie - serwer został zamknięty do czasu wypuszczenia nowej wersji GameMod'a. W związku z wypuszczeniem nowej wersji zaczynamy od początku z zerowym budżetem i ograniczonym taborem. Nie znam jeszcze jaki będzie przysługiwał nam tabor ale możecie być spokojni nikogo nie zwalniamy, a wręcz będę liczył na dużą aktywność byśmy wyruszyli jak najlepiej! Poznałem was, wasze możliwości i jestem pewny, że w ciągu dalszym będziemy na szczycie firm. Bliżej startu opróżnię tematy i zaktualizuje. 

Mam nadzieję, że nas nie opuścicie i będziemy wspólnie czekali na nowy, lepszy start! :) 

Pozdrawiam, zarząd firmy GoodTrans. 

image.png

61619458531355263078.jpg

Z okazji świąt Wielkanocnych zarząd firmy GoodTrans życzy Wszystkim pracownikom oraz całej społeczności truckers.com.pl, wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość, niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku. Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni! 

Zarząd firmy - GoodTrans.

Chętne osoby do dalszej współpracy bądź rozpoczęcia kariery w naszej firmie na platformie SA:MP zapraszam na stronę - truckers-online.eu.

Będę kandydować na posadę szefa tej firmy także możecie liczyć na dobry start jeżeli zostanę wybrany.

Pozdrawiam i do zobaczenia! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this