Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Muscu

Ogłoszenia Ministerstwa Firm

Recommended Posts

Tutaj będą zamieszczane wszystkie aktualności, zmiany itp. w Ministerstwie Firm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zapewne wszyscy z niecierpliwością czekają na start serwera, a nowi szefowie firm zastanawiają się jak to wszystko będzie wyglądać.

A więc, wychodzę z inicjatywą i postaram się wam wytłumaczyć jak to wszystko będzie wyglądać na starcie.

Na samym starcie każda firma dostanie kilka pojazdów na okres ok. 1 tygodnia , maksymalnie półtorej. Po tym okresie pojazdy zostaną wam zabrane i zostanie wam udzielony kredyt na jeszcze nieznaną kwotę. Dlaczego tak? Musimy poobserwować jak to się ma z zarobkami i na tej podstawie ustalimy wysokość kredytu, który udzieli Ministerstwo Firm.

Każda firma będzie miała obowiązek ten kredyt spłacać w ratach, a wysokość rat będzie jeszcze do ustalenia. Będziecie mogli spłacić ten kredyt w miesiąc, albo w pół roku, to już zależy od zaangażowania pracowników i szefa firmy. Pieniądze, które firma zarobi w tym okresie próbnym oczywiście zostaną, ewentualnie będziecie musieli zapłacić za wypożyczenie pojazdów ( to jest jeszcze do ustalenia). Na sam start każda firma dostanie podobny zestaw pojazdów, żeby nie było sytuacji, w której ktoś będzie lepszy lub gorszy.

 

Pozdrawiam

Minister Firm Muscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

W związku z odejściem Muscu przejmuję jego obowiązki dotyczące ministerstwa firm, dlatego wszelkie sprawy proszę kierować do mnie.   

Pozdrawiam cieplutko!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×