Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Karlosow

Zadaj pytanie administracji SAMP

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz jakieś pytanie do administracji, to dobrze trafiłeś. Wszystko, co robimy, to robimy dla was - dla graczy, dlatego chcemy mieć z wami bliższy kontakt. Zadajemy tylko konkretne pytania. Pytania głupie będą usuwane a osoba, która napisała tego posta, będzie nagradzana ostrzeżeniem. Pytania zadajemy do każdego z administracji lub do konkretnej osoby wtedy podajemy jego nick. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy serwerek dalej banuje za bugi?

By Xr95,

Xcore w tej chwili pracuję nad serwerem, więc zobaczymy jak skończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeżeli wbilem raz na serwer i wyświetliło mi sie okno do wyboru koloru pojazdu lecz dałem esc  i zniknęło,a potem nikogo nie widziałem na mapie oraz żadnych pojazdów to co teraz mam zrobić. Wczoraj jedynie dzięki Rambo który mnie przetelportował do kogoś to się naprawiło. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy można spodziewać się jakiejś reklamy serwera? Gracze odchodzą bo powiewa nudą, nie wchodzą bo w godzinach szczytu gra już tylko po 5 osób, a nie wspominając już o wieczorach. Trzeba zacząć działać już coś w tym kierunku póki nie jest za późno. 

Pozdrawiam.

By Xr95,

W sumie to ja bym pierw ogarnął by wszystko chodziło jak trzeba, a potem bym reklamował już sprawny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Procentowy napisał:

Kiedy można spodziewać się jakiejś reklamy serwera? Gracze odchodzą bo powiewa nudą, nie wchodzą bo w godzinach szczytu gra już tylko po 5 osób, a nie wspominając już o wieczorach. Trzeba zacząć działać już coś w tym kierunku póki nie jest za późno. 

Pozdrawiam.

To samo chciałem napisać. Od paru dni kiedy chcę wejść na serwer są max 3 osoby. Nie pogram, bo muszą być minimum 2-3, a co to za frajda kontrolować w kółko te same osoby? Przydałaby się reklama i poprawienie najistotniejszych bugów, aby nie zniechęcały one nowych graczy. Dużo osób przez nie wyszło i nie wróci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.. Chyba nikt nie spogląda na to okiem gracza.. Gram już sporo czasu, przegrałem wiele godzin na różnych serwerach i wiecie co? Każdy serwer miał jakieś błędy, bugi, co gracze w pewny sposób wykorzystali to, i zazwyczaj było tak, gdy serwer tylko rusza niektórzy admini robią reklamę, a niektórzy starają się wyeliminować błędy, podejrzewam, że jeśli teraz byście się zareklamowali mogło by wpaść kilka osób, zobaczyć z czym to się je i ewentualnie zostać bądź poczekać aż administracja wyeliminuje błędy. No ale to jest Wasz serwer, nie mój, chociaż zrobiłbym tak jak tutaj napisałem. No chyba, że cały czas chcecie mieć max 5 graczy to okej :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wszystkie błędy które jakos utrudnialy rozgrywkę zostały usunięte jeśli nie to mnie poprawcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, xCoreM52 napisał:

Chyba wszystkie błędy które jakos utrudnialy rozgrywkę zostały usunięte jeśli nie to mnie poprawcie 

To jeśli zostały usunięte to co trzyma Was przed reklamą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to byg czy nie, ale skoro mówisz że naprawione to dziwne.. Wchodzę na serwer dziś pierwszy raz od czasu startu, i pojazd który wtedy zrespiłem dziś nie mogłem znaleźć.. /v lista spisałem Id, namierzyłem te swoje auto i pokazało że stoi tu gdzieś obok mnie. Podchodzę do znacznika a tam go nie ma. I jak tu grać?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby każdy czytał to co jest napisane w grze nie byłoby problemu :) Zgłoś się do administratora ingame

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy coś się ruszy, aby poprawić ilość graczy na SAMP? Jakbym chciał na single pograć to bym SAMPa nie odpalał. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że twórca remontów jest bardzo dumny i zadowolony ze swojej pracy, ale czy te kilka remontów które zalegają i męczą od startu serwera zostaną kiedykolwiek usunięte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz dobry miesiąc temu prosiłem się o ich usunięcie. Obiekty w obiektach są, niewidzialne obiekty i inne niezgodności. Jak widać administracja ma to chyba po prostu gdzieś. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, ʎʍoılıuɐʍ napisał:

Juz dobry miesiąc temu prosiłem się o ich usunięcie. Obiekty w obiektach są, niewidzialne obiekty i inne niezgodności. Jak widać administracja ma to chyba po prostu gdzieś. :D

Jeżeli są to obiekty nie stworzone na serwerze to jedynie xCore może je usunąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Mac. napisał:

Jeżeli są to obiekty nie stworzone na serwerze to jedynie xCore może je usunąć. 

No wiem o tym. Kilkukrotnie zglaszalem nieprawidłowości i prosiłem o usunięcie. Juz dawno, dawno temu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema mam problem z uruchomieniem serwera.

Gdy jest ten głowny panel gdzie są wszystkie serwery to nie pokazuje tego serwera samp.

Juz kilka razy odinstalowywalem i instalowalem samp i dalej to samo.

Na ss jest pokazane ze po wpisaniu nie ma wogóle tego serwera.

Prosze o pomoc juz mi to sie dzieje od kilku dni.

Edytowane przez Fabio
Usunięty obrazek z uwagi na reklamowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowa reklama, według mnie post powinien zostać usunięty do momentu zakrycie nazw serwerów. To, że inne Ci się dodają - w porządku, ale nazwy innych serwów i adresów nas nie interesuje. 

Więc albo wpisujesz źle adres naszego serwera albo sobie robisz jaja z nas i wykorzystujesz sytuację do reklamy. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi