Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Egzekutor

Bany za lenny-ego!

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem na serwerze miała miejsce sytuacja, w której zbanowałem dwóch graczy za użycie lenny-ego a trzeciego za niszczenie pojazdów innych graczy. Nastąpiło po tym wielkie poruszenie wśród oburzonych moim postępowaniem graczy po karach bana za lenny-ego, którzy uważali, że tak nie powinno się robić. Owszem- w Regulaminie serwera jest podany wykaz kar jakie można nałożyć za dane przewinienia i za użycie tego pokręconego symbolu ów Regulamin przewiduje upomnienie, następnie mute-y czasowe do tygodnia włącznie. Nie ma tam mowy o banach, ale... są to kary PRZYBLIŻONE i od admina zależy jaką karę na gracza nałoży. Jeśli po umieszczeniu takiego symbolu na czacie część graczy wpisuje: " ban", " bana mu" itd. to widocznie ukaranie tymże banem nie jest działaniem, które narusza jakiekolwiek etykiety. Wyszedłem tylko naprzeciw oczekiwaniom graczy. Poza tym- jeśli gracz posiada ID w granicach 80k a score równy 0 i na wstępie wali z lenny-ego, to, jak napisałem na czacie, nie wszedł sobie pograć tylko poodwalać. Gdyby później któremuś z oburzonych rozwalił pojazd, to krzyczelibyście o ukaranie go. Ale że nie chcę być przez niektórych graczy uważany za buca( tak mogłem wywnioskować z jednego z wpisów na czacie po całym zajściu, a nick sobie zapamiętałem) to dziś wieczorem odbanuję całą trójkę, jako iż zachowanie trzeciego ukaranego było konsekwencją bana dla jego dwóch, wątpliwej reputacji, ziomków. I proszę w czasie mojej obecności na serwerze nie truć mi tyłka wpisami na czacie lub jakimś niedozwolonym zachowaniem graczy- jeśli jakieś wpisy będą wulgarne lub obraźliwe to ja zadecyduję czy kogoś ukarać czy nie, a bez ss-ów dokumentujących owe zachowanie nie kiwnę nawet palcem. Nie mam zamiaru też kogokolwiek obserwować- chcecie ulgi dla odwalaczy, będziecie ją mieć. Nie zdążę kogoś ukarać, bo szybko opuści serwer? Gdy następnym razem wyrządzi Wam jakąś szkodę, to może zrozumiecie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Gracze, którzy zostaną odbanowani to: Marhew, truckers.com.pl_302 oraz Uchat3k. Te nicki i ID tez zapamiętam i jeśli kiedykolwiek zostanie napisana na nich skarga, o ile powrócą, to będzie to tylko i wyłącznie Wasza zasługa.