Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Xr95

Zgłoszenia |Propozycje | Remonty

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zapraszam do składania swoich propozycji i zgłaszania błędów znalezionych na mapie. Ministerstwo postara się rozpatrzyć wszystkie wnioski i zrealizować je w jak najszybszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybudowanie wyjazdu z bazy JRG na autostradę z możliwością jazdy w obu kierunkach.

Zainstalowanie przesuwnych lub podnoszonych barier zarówno na istniejącym wjeździe na bazę JRG jak i na proponowanym.

Zwiększenie wysokości istniejącego ogrodzenia bazy JRG w celu przeznaczenia obecnego miejsca parkowania śmigłowców na parking dla pojazdów prywatnych ratowników.

Wybudowanie schodków na dach garażu JRG i umiejscowienie tam lądowisk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postaram się zobaczyć po pracy i naprawić. Chyba że już któryś z pracowników się tym zajął.

By Xr95,

Poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przybyło mi budowlańców- co powiecie na to, żeby mogli oni budować załadunki? Niektóre są puste jest tylko marker. Będą wpisywać je w objazdy i będzie za to wynagrodzenie podobnie jak za objazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem odnośnie rozładunku na Missionary Hill (id:96). Za każdym razem jak mam rozładunek tam to po podjechaniu wyskakuje że mam jechać do punktu rozładunku. Zróbcie coś z tym proszę. Inne ustawienie pojazdu nie pomaga. Możliwe że to tylko ja popełniam jakiś błąd ale nie pierwszy raz mi się to stało i może wam też to nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi