Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Liq

Rekrutacja PTS Klub

Rekomendowane odpowiedzi

xhjDUmi.png

Witajcie! Pragniecie wspomóc swoją działalnością serwer? Dobrze trafiliście, klub poszukuje osób aktywnych, a przede wszystkim graczy którzy posiadają umiejętności w przeróżnych dziedzinach, które pomogą nam tworzyć coś dobrego dla serwera, począwszy od otwartej głowy na przeróżne zabawy, tworzenie ciekawych projektów w Map Editorze MTA, kończąc (lub też nie) na grafice. Wszelkie dodatkowe umiejętności, które uważacie za pomocne, byłby mile widziane w podaniu do serwerowego klubu.

Podania proszę składać w formie listu motywacyjnego, liczę na konkrety. Ulubiony smak lodów mało kogo obchodzi. Dodatkowo proszę składać podania w spoilerze, umieścić w nim również ID waszej postaci.

Nabór pozostaje otwarty przez cały czas, im więcej osób chętnych do pomocy tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod bacznym okiem szansę otrzyma @Vaniliovsky. Mam nadzieję, że ją wykorzystasz. Tymczasowo rekrutacja zostaje zamknięta.

By Lemon.,

Jednak mała zmiana planów, rekrutacja jeszcze będzie otwarta, tak więc zapraszam ponownie wszystkich którzy składali podania i nadal są chętni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Szanowny @Lemon.

W odpowiedzi na informacje o naborze do PTS Klubu, proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na członka klubu.

Nazywam się Krzysztof i w tym roku będę miał 16 lat. Jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum. Mieszkam w małej wiosce w województwie Wielkopolskim.

Z natury jestem osobą spokojną, pomocną, kreatywną, kultularną oraz szczerą. Dotrzymuje danego słowa i wywiązuje się ze swoich obowiązków. 

Uczę się na swoich błędach by w przyszłości zapobiec ponownemu popełnieniu ich. Interesuje się elektroniką, budowaniem i motoryzacją.

Na serwerze jestem już prawie że rok. Gdy tylko mogę i wiem jak to pomagam nowym graczom w zaczęciu swojej kariery na naszym serwerze.

Gram gdy tylko mam czas oraz chęci. Ukrywam się pod nickiem Omega a moje ID to 90181. Przez prawie rok grania uzbierałem na 7000 score.

Pracowałem w kilku firmach: Petrol oraz [*] Sprunk Trans IncJednakże od dluższego czasu jestem w Mecha Industries.

W którym dobrze się czuje oraz od niedawna jestem jej szefem. 

Swoją kandydature potywuje chęcią pomocy graczom oraz umiejętnością posługiwania się w jakimś stopniu ME.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na członka klubu.

Dziękuje za przeczytanie mojej kandydatury. 

Z poważaniem

Krzysztof

Edytowane przez Om_Ega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Cześć!

Na imię mi Bartek, liczę sobie 18 lat, chodzę do technikum o profilu Technik pojazdów samochodowych w Rybniku, lecz z tym kierunkiem nie wiąże swojej przyszłości.
Chciałbym przedstawić parę powodów, dla których uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na członka PTS klubu, jestem osobą odpowiedzialną,cierpliwą oraz przyjazną.
Na serwerze tworze zawsze przyjazną atmosfera w której każdy czuję się swobodnie oraz miło. Na serwer PTS wszedłem w 2014 roku, zostało mi wtedy przydzielone id 33118,
mój ilość score na ten moment wynosi 2500. Od tego czasu pracowałem w dość małej ilości firm, ponieważ nie lubię zmieniać swojego stanowiska w danym miejscu. zawsze też jestem dostępny na różnych komunikatorach na przykład: Messenger, snapchat lub discord. Pragnę współpracować z PTS klubem, który kieruje się zasadami podobnymi do moich. Dążenie do celu, inicjowanie nowych rozwiązań i pomaganie innym to wartości, które są dla nas wspólne. W takim środowisku dałbym z siebie wszystko, aby graczom grało się jak najlepiej. Swoje podanie motywuje moją kreatywnością do wymyślenia eventów i pisania motywów do zabaw fabularnych,  moja znajomość ME jest na średnim poziomie, lecz cały czas rośnie budując nowe miejsca dla podszkolenia moich możliwości budowania.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na rozmowę zapraszam @Kapi0988. Na swój wizerunek pracujecie cały czas i Was bacznie obserwuję. Jeśli uznam, że nadszedł ten moment to wtedy wyłonię kolejnych kandydatów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Witam serdecznie zarządce PTS Klubu, @Lemon..

Mam na imię Dawid, lat mam 13. Mieszkam w Śremie, niedaleko Poznania. Interesuję się motoryzacją, grafiką, sportem. Ze sportu najbardziej uwielbiam piłkę koszykową.  Swoją przyszłość chcę powiązać z moim jednym zainteresowaniem, motoryzacją, chciałbym być mechanikiem samchodowym, ale czy tak będzie, nie wiem. Dlaczego to ja, miałbym się dostać do PTS Klubu? Lubię pomagać nowym graczom, wytłumaczyć im od początku do końca, by zrozumieli na czym polega serwer. Również mam fajne pomysły, które z chęcią przedstawię Lemonowi, mam nadzieje że on się spodoba. Na PTS'a zawitałem w 2012? 2013roku? Nie pamiętam dokładnie, miałem jeszcze stare konto, którego teraz już nie ma. Aktualnie gram na nicku StarBucks i mam 5200+ score. Moje ID to 59628, a dane postaci to Dejvid Verane. Aktualnie na serwerze pracuję w Arche&Telos, i narazie nie mam zamiaru z niej odchodzić, nie dlatego że mam warunek, lecz naprawdę ta firma przywiązuje. Moje umiejętności w Map Edytorze są 5/10, lecz dlatego mam głowę pełną pomysłów. Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, mam chmarę pomysłów, można by je wykorzystać. Moja reputacja nie jest zaciekawa, lecz nad nią pracuję, staram się nie wdawać w zbędne kłótnie, z osobami które próbują mnie prowokować. Kontakt do siebie podam w wiadomości prywatnej jeśli będzie taka potrzeba. Myślę że podanie krótkie, lecz szczegółowe i na temat.

Z poważaniem, Dawid  StarBucks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Witam szanownego @Lemon.!

Po przemyśleniu kilku spraw ponownie będę próbował dostać się w szeregi PTS Klubu.

Na imię mi Bartosz, urodziłem się w 2003 roku, mieszkam w niewielkiej mieścinie zwanej Rawiczem. Obecnie uczę w trzeciej klasie oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Sierakowie. W szkole pełnie kilka funkcji m. in montera filmów, grafika czy nagłośnieniowca. Udzielam się również w dwóch innych instytucjach w moim mieście - lokalny klub żużlowy (Jestem odpowiedzialny za media&marketing) oraz jestem fotografem gminnego Domu Kultury.  W głównej mierzę interesuję się fotografią, grafiką komputerową oraz szeroko pojętym sportem. Na ogół jestem spokojny, aczkolwiek zdarza mi się działać pod wpływem emocji. Jeżeli ktoś daje mi jakieś zadanie to wykonuje je w 100%, no chyba że wiem, że nie jestem w stanie tego zrobić to od razu i otwarcie o tym mówię. 

Jeżeli chodzi o sprawy serwerowe - aktywnie gram na serwerze od lipca 2018 roku, gdy to dostałem się do mojej pierwszej firmy, którą były nieżywe już niestety Sprunki. Na tę chwilę moja postać z ID równym 67117 uzbierane ma 2040 score. Obecnie pracuję na stanowisku Starszego Posterunkowego w serwerowej policji. Na serwerze jestem pewnie kojarzony przez jednych lepiej, a drugich gorzej. Na ogół jeżeli popadnę w jakieś spory staram się je wyjaśniać. Na serwerze spędzam stosunkowo dużo czasu co jest dodatkowym atutem jeśli chodzi o przynależność do klubu. Na koniec dodam, że znajduje się w Ministerstwie Propagandy (dział PR).

Dla PTS klubu mogę zaoferować się w formie grafika, ale nie tylko. Mam kilka pomysłów jeśli chodzi o nowe zabawy, tudzież, gdyby ktoś zrezygnował, mógłbym zająć się już istniejącymi. Na pewno odnalazł bym się w gronie klubowiczów, bo jest tak kilku moich serwerowych znajomych. Oczywiście miło będzie zapoznać się z innymi członkami klubu.

Chyba tyle informacji starczy, mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu udało mi się przekonać Ciebie Lemonie, że nadaję się do klubu.

Z wyrazami szacunku 

Zykfrydes       

P.S. Tak wiem, na swój wizerunek pracuję cały czas :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi