Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Liq

Rekrutacja PTS Klub

Rekomendowane odpowiedzi

xhjDUmi.png

Witajcie! Pragniecie wspomóc swoją działalnością serwer? Dobrze trafiliście, klub poszukuje osób aktywnych, a przede wszystkim graczy którzy posiadają umiejętności w przeróżnych dziedzinach, które pomogą nam tworzyć coś dobrego dla serwera, począwszy od otwartej głowy na przeróżne zabawy, tworzenie ciekawych projektów w Map Editorze MTA, kończąc (lub też nie) na grafice. Wszelkie dodatkowe umiejętności, które uważacie za pomocne, byłby mile widziane w podaniu do serwerowego klubu.

Podania proszę składać w formie listu motywacyjnego, liczę na konkrety. Ulubiony smak lodów mało kogo obchodzi. Dodatkowo proszę składać podania w spoilerze, umieścić w nim również ID waszej postaci.

Nabór pozostaje otwarty przez cały czas, im więcej osób chętnych do pomocy tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Cześć!

Na imię mi Bartek, liczę sobie 18 lat, chodzę do technikum o profilu Technik pojazdów samochodowych w Rybniku, lecz z tym kierunkiem nie wiąże swojej przyszłości.
Chciałbym przedstawić parę powodów, dla których uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na członka PTS klubu, jestem osobą odpowiedzialną,cierpliwą oraz przyjazną.
Na serwerze tworze zawsze przyjazną atmosfera w której każdy czuję się swobodnie oraz miło. Na serwer PTS wszedłem w 2014 roku, zostało mi wtedy przydzielone id 33118,
mój ilość score na ten moment wynosi 2500. Od tego czasu pracowałem w dość małej ilości firm, ponieważ nie lubię zmieniać swojego stanowiska w danym miejscu.
Aktualnie trenuję do gry w rugby, przez co mój czas został ograniczony, ale jestem w stanie zmiejszyć swoję godziny treningów, zawsze też jestem dostępny na różnych komunikatorach
na przykład: Messenger, snapchat lub discord. Pragnę współpracować z PTS klubem, który kieruje się zasadami podobnymi do moich. Dążenie do celu, inicjowanie nowych rozwiązań i pomaganie innym to wartości, które są dla nas wspólne. W takim środowisku dałbym z siebie wszystko, aby graczom grało się jak najlepiej. Swoje podanie motywuje moją kreatywnością do wymyślenia eventów i pisania motywów do zabaw, niestety moja znajomość ME jest na niskim poziomie, lecz cały czas rośnie budując nowe miejsca dla podszkolenia moich możliwości budowania.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Szanowne grono PTS Klubu oraz nowy szefie @Lemon.

Nazywam się Krzysztof mam 15 lat i chciałbym dołączyć do waszego klubu. Pochodzę z małej wioski w województwie Wielkopolskim. Jestem osobą pomocną, kreatywną, kultularną i szczerą. Dotrzymuje danego słowa i wywiązuje się ze swoich obowiązków. Uczę się na błędach by ich później znowu nie popełnić. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się motoryzacją, elektroniką i budowaniem. W przyszłości mam zamiar zostać budowlańcem.

Na serwerze jestem już prawie rok. Często pomagam nowym graczom w zaczęciu swojej przygody. Zazwyczaj gram gdy tylko mam wolny czas i chęci do gry :D. Mój nick to Krzysiek. Id które zostało mi nadane to 90181. Do tej pory uzbierałem prawie 6450 score. Pracowałem narazie tylko w kilku firmach [Petrol, Sprunk Trans Inc, Mecha Industries]. Dlaczego tylko trzy? Ponieważ nie czuje potrzeby zmiany miejsca zatrudnienia gdy jest mi bardzo dobrze w aktualnym :D.

Od pewnego czasu tworzę różniego rodzaju rzeczy w "Map Editorze" i nawet całkiem dobrze mi to wychodzi. Zatem gdybym dostał pozytywną odpowiedz zawitał bym do was z tryskającą energią do pracy, a ze sobą zabrał bym ciekawe pomysły na eventy, miłą atmosfere oraz oczywiście wsparcie w prowadzeniu klubu.

Pozdrawiam Krzysiek

Edytowane przez Om_Ega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Serdecznie witam zarząd klubu, @Lemon.

Coś o mnie:

Mam na imię Dawid i mam 13lat i uczęszczam do 7klasy szkoły podstawowej. Od wieku 11lat interesuję się motoryzacją, i swoją przyszłość chciałbym powiązać z pracą mechnika samochodowego. Na serwer zostałem zaproszony poprzez moich braci, Nega i Pantera. W MTA zacząłem ogólnie grać w wieku 9lat. Jeśli chodzi o moje umiejętności w Map Edytorze, zacząłem się tym interesować 2 lata temu, i naprawdę mnie to kręci.

Pisząc podanie do PTS Klubu, przeczytałem regulamin serwera i forum. Nie chciałbym nic przed wami ukrywać więc na swoim koncie mam "odwalanie", skakanie po firmach i bany, lecz wraz z niektórymi osobami pracuję nad poprawą swojej reputacji i chciałbym być zwykłym graczem bez zbędnych reputacji.

Posiadam kilka pomysłów, potrafię parę rzeczy w Map Edytorzę i na pewno gdy dostałbym szanse do PTS Klubu bym się wykazał tymi umiejętnościami. Jest to moje 5? podanie do PTS Klubu i w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry czeka szansa wykazania się jako klubowicz.

Aktualnie na PTS'ie pracuję w Arche&Telos, i mam 5100score+. Gram pod nickiem Dejvid i moje id to 59628. Swoje konto mam od 2014roku, sierpnia. Lecz miałem jeszcze jedno, lecz ono znikło. Moją pierwszą firmą był Bonhart, gdzie szefował DarkMaster a potem ZieLu. Naprawdę liczę na dostanie się do PTS Klubu, ponieważ lubię pomagać nowym graczom, wytłumaczę im spokojnie wszystko.Myślę że takie podanie przekona państwa do wybrania mojej osoby. 

Kontakt:

Facebook, Discord, PW Forum.

W związku z prośbą LemoNa, opracuję pare rzeczy w ME i wyślę na DC screenshoty.

Z pozdrawianiami dla całego serwera oraz PTS Klubowiczów.

Edytowane przez Dejvid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym tylko przypomnieć o tym, iż podanie nie może być krótkie. Potrzebuję konkretów, tak jak mój poprzednik wspominał - to co potraficie możecie pokazać w podaniu bądź u mnie w prywatnej wiadomości na discordzie. Ludzie chcący coś pożytecznego zrobić są mi potrzebni.

By Lemon.,

Dodatkowo, pozwolę Wam edytować swoje podania w ramach wyjątku, żebyście mogli mnie przekonać swoją osobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Witam członków i przewodniczącego PTS Klubu.

Mam na imię Dawid i wywodzę się z wioski na Lubelszczyźnie, mam 19 lat i ukończyłem Liceum o profilu ,,Policyjnym" i w tym kierunku mam zamiar podążać. Poza serwerem mam wiele zainteresowań takich jak piłka nożna czy muzyka i pisanie autorskich wierszy, ale są to rzeczy mniej znaczne więc przejdźmy do konkretnych informacji. Na serwerze gram już ponad 2 lata i są to lata obfite w zloty i upadki. Moje ID wynosi 57914 pod którym kryje się ponad 5000+ score  i nick CitruS. W Map Editorze mam bardzo małe doświadczenie co nie oznacza, że nie mógł bym coś zrobić, ponieważ nie sztuką jest nauczyć się czegoś i zaprezentować rezultaty. Posiadam zdolność którą szlifuję czyli pisanie tekstów lub artykułów różnorakiej maści. Mam bardzo wiele pomysłów na ciekawe eventy. Poza tym miałem już okazję pracować z Lemonem tak samo wykazać się pozytywnie jak i negatywnie. Reasumując, myślę, że jestem osobą która jest w stanie wnieść świeżą krew jak i świeży umysł w którym kumuluje się skarbnica pomysłów. Jestem w stanie zaprezentować kilka prac pisemnych na dc/forum/fb.

Dlaczego ja a nie ktoś inny? 

Jestem osobą aktywną  i posiadam umiejętności które mogą zaowocować i są wstanie wspomóc serwer w rozrastaniu się jego społeczności.

Dziękuje za przeczytanie i liczę na pozytywne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na wyłonienie kolejnych kandydatów. @Wersjon oraz @Lampard. Jeżeli rozmowa z tymi Panami przebiegnie pomyślnie wtedy pomyślę nad zamknięciem rekrutacji. Być może potrzebna będzie mi jeszcze jedna osoba, tak więc próbujcie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :)

Nazywam się Olek, i z racji iż nabór do bycia klubowiczem nadal trwa
postanowiłem napisać.

Z rzeczy ogólnych mieszkam sobie w Łodzi, chodzę do szkoły i tętnie życiem tyle ile mogę. Swoją przyszłość wiążę z leśnictwem ponieważ kocham przyrodę, zwierzęta i wszystko co z tym związane. Interesuję się również piłką nożną, bieganiem oraz w małym stopniu siłownią. Rzecz ujmując jestem aktywnym człowiekiem :P

Na serwer trafiłem w sierpniu 2018 i od razu się zakochałem w jego tematyce. Było kilka przerw ale jak widać dalej się gra :D. Aktualnie jestem w Komisji firm oraz jestem v-szefem w firmie Arche&Telos. Swoje obowiązki jako vice szef sprawuje starannie oraz porządnie. Sądzę że dobrze się w tej 'robocie' odnalazłem.

Co do spraw klubowych - coś  niby ogarniam w ME, ale nie wychodzi mi to. Grafik ze mnie też taki jak piekarz. Wydaje mi się że mógłbym być pomocnym klubowiczem, mam dużo już przemyślanych eventów które graczom się spodobają , lubię pomagać nowym osobą oraz jeśli trzeba jestem stanowczy i poważny. Jestem  również bardzo aktywny (co widać na serwerze), i myślę że byłaby to dla mnie ciekawa przygoda jeśli chodzi o PTS Klub. Nie przychodzę tutaj żeby mieć Dune i [PTS] przy nicku, a po to żeby pomagać i rozwijać ten klub oraz dodać powiew świeżych pomysłów

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

Z poważaniem
CryKush

Edytowane przez CryKush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny @Lemon.

W związku z otwartą rekrutacją do PTS Klub postanowiłem przedstawić swoją kandydaturę na członka klubu. 

Mam na imię Bartłomiej i mam już 19 wiosenek. Mieszkam w małym mieście obok Lublina a dokładniej w Bełżycach. Aktualnie uczę się w technikum informatycznym, jestem w klasie 4. Moimi zainteresowaniami od dziecka są sporty walki.  

Jestem osobą przede wszystkim spokojną, pomocną i kulturalną. Na serwerze PTS gram od 2017r.

Obecnie pracuję w Petrolu. Na serwerze gram pod nickiem Vaniliovsky a moje score to 10000+. Na serwerze staram się pomagać nowym graczom. 

Jeśli ktoś poprosi mnie o pomoc, chętnie jej udzielam. 

Myślę że staram się pomagać w rozwijaniu serwera.

Jak każdy wie posiadam również swój dział na forum gdzie publikuję wywiady. Każdy może się coś ciekawego o kimś dowiedzieć. Myślę że to fajna sprawa. 

Motywację do napisania tego podania zawdzięczam dzięki członkom PTS Klub.

Bardzo lubię tworzyć różne zabawy na serwerze np eventy (Wyścig pociągów czy tramwajów). Mam już też kilka pomysłów na kolejne eventy.

Dzięki temu klubowi możemy uczestniczyć w różnych zabawach i eventach, i dlatego chciałbym zostać takowym członkiem i pomagać m.in np przy organizacji eventów czy też tworzeniu ich. Myślę też że będę mógł się sprawdzić również w innych rzeczach. Do PTS Klubu dostałem się w 2017r.  Byłem w nim prawie przez rok w tym 6 miesięcy jako szef.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania i pozdrawiam wszystkich członków PTS Klubu. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z wyrazami szacunku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi