Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Karot

[Odrzucona]Karot

Recommended Posts

Nick: Karot
Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2
Zbanował mnie:  Engel
Powód blokady: Gra na aktywnym banie
Wytłumaczenie: Było to bardzo, ale to bardzo głupie, nie będę się tutaj krył za innymi, bo nie w tym sens. Nie chciałem tego zrobić, ale postąpiłem głupio i skończyło się jak się skończyło. Kto mnie w jakimś stopniu zna, doskonale wie, że jestem osobą pozytywną. Niepotrzebnie przeniosłem stres z życia na grę. Był to impuls, chwila wielkiego "kozaka", nie wiem co chciałem pokazać tym, że mogę wejść na serwer mając bana, ale doskonale rozumiem, że było to żałosne. Chciałbym mieć szansę ponownej gry na serwerze, bo trochę tęskno mi za znajomymi z serwera. Samo pisanie, czy też rozmowy to nie to samo, co wspólne konwoje. Jako, że w map edytorze czuję się jak ryba w wodzie, chciałbym odpracować moje haniebne czyny po przez budowę różnej maści objazdów, załadunków, aren dla PTS Klubu. Przemyślałem swoje zachowanie i bardzo żałuję. Zdanie sobie sprawę z tego, że nawet jakbym dostał unbana to muszę napisać kolejną apelację, ale chciałbym zakończyć jedną sprawę i wszystko naprostować, żebym mógł w przyszłości powrócić do wspólnoty PTS jako gracz. Dla  jednych jako znajomy, dla drugich jako wróg, ale moim postanowieniem noworocznym jest praca nad sobą. Nie chcę się tutaj zagłębiać w temat, bo jest to dość osobisty epizod mojego życia. 

Map Edytor to za mało na pokutę dla Ciebie.

Odezwę się do Ciebie w prywatnej wiadomości tutaj, bądź też na gadu gadu jak jeszcze używasz.

Spraw ub nie załatwia się drogą prywatną ;) Proszę @Angel o decyzje i przeniesienie tematu. 

Nie odbanuję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this