Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
daw3dEk6

[Uznana]Maksymo

Recommended Posts

Witam, dzisiejszego dnia na serwerze byliśmy we dwóch czyli ja i Maksymo, dostałem freza i czekam na jego reakcję a On rzecz jasna nic. Co tu więcej pisać na ss widać wszystko. Moderator i takie błędy jeszcze pracując we frakcji? 

Dowód:https://imgur.com/gallery/E5a90RX

Moderator też człowiek. Robiłem zlecenia ogólnie i spoglądałem co jakiś czas na serwer. Jak chciałem pisałem post, aby wrzucić je na forum się rozbiłeś i no nie patrzyłem przez ten czas na serwer. Prosty błąd ludzki. Moja wina też, bo w sumie nie powinienem tak robić. Zwyczajny ludzki błąd. 

Skargi na PD/Pogo proszę pisać drogą prywatną tam gdzie trzeba, nie oznacza to, że jest nieuznana czy uznana, niech decyzję podejmie szef - chociaż na moje, to oczywiście masz rację Adrenaline, Maksymo wykonując czynności administracyjne powinien robić to bez szkody na działanie frakcji, czyli na truckerce.

W skrócie - stosowną karę ustali szef. Temat zamykam, bo raczej nie ma co tu więcej pisać. Na przyszłość proszę stosować się do tego co napisałem - publiczne skargi tylko na pracowników frakcji Policja.

@Zaahain

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this