Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mr.Death

Rekrutacja do firmy Building Company

Recommended Posts

Szukasz pracy która nie jest nudna i nie ma w niej monotonni? Chcesz budować objazdy i inne tego typu obiekty? Dobrze trafiłeś, to Twoja szansa złóż wniosek podaniowy a zarząd firmy go rozpatrzy.2aKyNSu.png.2f41dd5cedf7aa33307be6814215d98c.png

Edited by AdrenalinE

Hejka naklejka, jestem Karol, dla znajomych marchewka. Widząc zapotrzebowanie na pracowników postanowiłem napisać podanie właśnie do Twojej firmy. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych opcji dla mnie, ponieważ właśnie ta firma łączy dwie najlepsze rzeczy, a mianowicie jazdę z doatawami oraz budowanie. Jak pewnie wiesz, z budową czuję się jak ryba w wodzie. Z Polskim Serwerem Truckerskim jestem związany blisko dziewięć lat. Na SAMP grałem tylko trochę, większość mojej "kariery" spędziłem na platformie MTA. Przez ten czas pracowałem w kilku firmach, w każdej frakcji(prawie każdej, na SAMP nie grałem nigdy w policji) oraz byłem administratorem serwera. Jako, że mam bana na platformie MTA, od początku startu serwera na SAMP postanowiłem grać właśnie tutaj. Poprzednie moje prace to Pomoc drogowa oraz Center transport. Kilka lat temu na platformie SAMP byłem w zarządzie firmy Building Company, więc doświadczenie w owej firmie posiadam. Jak wyżej pisałem, moja pasją jest budowanie w świecie grand theft auto. Myślę, że jako pracownik byłbym wzorem do naśladowania. Do zaoferowania mam chęci, czas, poczucie humoru. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania na stanowisko kierowcy. Szerokości!:truck:

@Karot zostaje przyjęty, zapraszam na pw w celu ustalenia daty i godziny dodania. 

Spoiler

:uszanowanko::truck:   Nick: Seat:uszanowanko:
-UID: 861
- Kilka słów o sobie: 
Witam!
Mam na imię Karol pracuje w realu pochodze z woj. warminsko-mazurskiego mogę przepracować 5h nawet i dłużej na serwerze w Building Company a tak że prowadze własne radio internetowe.
Już byłem wcześniej w Buliding Company na innym sewrwerze i chciał bym znów być ponieważ mi w niej się podoba oraz mam tak, że ts3 itp.
Jeśli chodzi o pracy w grupie owszem praca w grupie też mi dobrze idzie mam też inne doświadczenia w tym rodzaju itp.

Piszę takie krótkie podanie ponieważ  już mam troche dosyć pisania tych podań, już ich tyle napisałem  że już sam na palcach bym nie policzył :)

Pozdrawiam szefa firmy oraz mam nadzieje, że moje podanie będzie rozważone pozytywnie
Pozdrowienia szczere śle Seat                 :uszanowanko: :truck::uszanowanko:

ps.edytowałem z powodu poprawienia nicku  

Edited by Seat

Nick: WMFroK
-UID: 357
- Kilka słów o sobie: 
Witam!
Mam na imię Wojciech. Uczę się Powiatowym Zespole Szkół nr.4 "Samochodówka" w Wejherowie w woj. Pomorskim jako mechanik oraz uczęszczam na praktyki na warsztat samochodowy. Na innym serwerze pracowałem w Pomocy Drogowej jednak ta praca mi nie podpadła do gustu. Mam nadzieję że sprawdzę się w tej branży. Jeśli chodzi o pracę w grupie to idzie mi to dość dobrze, rzadko kiedy dochodziło do niewielkich spinek w poprzedniej pracy jednak szybko poprawiałem swoje błędy. Interesuję się tuningiem oraz dużo gram w różne gry. Po za tym dużo czytam, oraz oglądam różne anime. Wiem że do 18 lat jeszcze mi trochę brakuje (pięć miesięcy) jednak bardzo bym chciał dołączyć do tejże firmy, ponieważ szukam pracy która nie jest nudna i nie ma w niej monotonni oraz chciałbym budować objazdy i inne tego typu obiekty. Z regulaminem zapoznałem się kilkukrotnie.

Pozdrawiam szefa firmy oraz mam nadzieje, że moje podanie będzie rozważone pozytywnie
Pozdrawiam wszystkich czytających to podanie - WMFroK

Obaj Panowie przechodzą dalej. Zapraszam na serwer w celu dodania do firmy. Jako, że jest niedziela dodać Was mogę dopiero jutro. DO zobaczenia.