Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AdrenalinE

Rekrutacja do firmy Building Company

Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz pracy która nie jest nudna i nie ma w niej monotonni? Chcesz budować objazdy i inne tego typu obiekty? Dobrze trafiłeś, to Twoja szansa złóż wniosek podaniowy a zarząd firmy go rozpatrzy.2aKyNSu.png.2f41dd5cedf7aa33307be6814215d98c.png

Edytowane przez AdrenalinE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka naklejka, jestem Karol, dla znajomych marchewka. Widząc zapotrzebowanie na pracowników postanowiłem napisać podanie właśnie do Twojej firmy. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych opcji dla mnie, ponieważ właśnie ta firma łączy dwie najlepsze rzeczy, a mianowicie jazdę z doatawami oraz budowanie. Jak pewnie wiesz, z budową czuję się jak ryba w wodzie. Z Polskim Serwerem Truckerskim jestem związany blisko dziewięć lat. Na SAMP grałem tylko trochę, większość mojej "kariery" spędziłem na platformie MTA. Przez ten czas pracowałem w kilku firmach, w każdej frakcji(prawie każdej, na SAMP nie grałem nigdy w policji) oraz byłem administratorem serwera. Jako, że mam bana na platformie MTA, od początku startu serwera na SAMP postanowiłem grać właśnie tutaj. Poprzednie moje prace to Pomoc drogowa oraz Center transport. Kilka lat temu na platformie SAMP byłem w zarządzie firmy Building Company, więc doświadczenie w owej firmie posiadam. Jak wyżej pisałem, moja pasją jest budowanie w świecie grand theft auto. Myślę, że jako pracownik byłbym wzorem do naśladowania. Do zaoferowania mam chęci, czas, poczucie humoru. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania na stanowisko kierowcy. Szerokości!:truck:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karot zostaje przyjęty, zapraszam na pw w celu ustalenia daty i godziny dodania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi