Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ponstravel

[Odrzucona]ponstravel

Recommended Posts

Nick: ponstravel

Serial: 26EF2C242E927D5DC6DECA9AD1155344

Zbanował mnie: Grzan3k

Powód blokady: Ustawienie przetargu
Wytłumaczenie: Ustawilem przetarg podajac godzine startu i cene startowa w wiadomosci prywatnej.

Czekaj na decyzję @inspektor

Ile to juz szans miales i zaprzepasciles? Tylko dobrze policz

Pewnie w okolicach 8-10.

Edited by ponstravel

I teraz liczysz na unbana z jakiegos konkretnego powodu? Nastapila jakas wielka przemiana,, czy po prostu piszesz apelacje dla sportu? Chce zebys wiedzial, ze znam twoja historie dosc dobrze i wielokrotnie sam cie bronilem w gronie administracyjnym, ale potem zaczales juz za bardzo przeginac. Dostawales kolejne szanse juz bez zadnej mojej inicjatywy, z dobroci serca innych administratorow ktorzy jeszcze widzieli jakis cien nadziei. Biorac pod uwage caly twoj dotychczasowy dorobek, a nie tylko powod ostatniego bana, obawiam sie ze ciezko ci bedzie mnie albo w ogole kogokolwiek przekonac, ze odpokutowales i ze warto cie przywrocic do naszego grona. Jako ze ty siebie sam znasz lepiej niz ktokolwiek inny, to odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy w ogole ty sam widzisz w tym jakis sens, czy sam bys siebie odbanowal na naszym miejscu?

Szczerze to nie chce wypisywać obietnic, które jak wiadomo zawsze kończyły się tak samo. Nie zmieniłem się, aż tak od ostatniego bana lecz też nie przypominam sobie, żeby moje zachowanie oprócz ustawienia przetargu było jakoś naganne. Minął rok, tak znam siebie i tak jak napisałem wcześniej dużo się nie zmieniłem i pewnie się już raczej nie zmienię bo taką osobą już jestem. Wiele osób za mną nie przepada, co idzie również w drugą stronę, będąc na waszym miejscu nie byłbym skory do odbanowania mnie, bo co ja mam niby do zaoferowania poza dawka ironii i sarkazmu(tego pewnie jest, aż nad to) i zapełnienie jednego slota. Nawet nie mam pojęcia jak miałbym kogoś przekonywać o tym, że odpokutowałem. Tej apelacji nie pisałem dla "sportu" jak to określiłeś, konkretny powód dla unbana, po prostu naszła mnie chęć pogrania co raczej nie jest przekonywującym powodem.

Nie ma racjonalnych powodow na podjecie innej decyzji - wszelkie limity juz wyczerpales, kolejnego unbana nie bedzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this