Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
DarXe

[Uznana]DarXe

Recommended Posts

Nick: DarXe
Serial: D3A340A3D476FDD8032004A8521F12B2
Zbanował mnie: inspektor
Powód blokady: przepełnianie stacji
Wytłumaczenie:
Tak, przepełniałem stacje - do czego przyznałem się bez zastanowienia przed samą blokadą, kiedy mnie o to zapytano. Przestałem to robić, kiedy zauważyłem problem graczy, którzy chcieli sobie pouzupełniać, a nie mogli z powodu(nie tylko) przelania 2-3 stacji. Powodem była też wysoka aktywność nowych,  wzorowo uzupełniających stacje. Przelewanie najtańszej stacji spowodowało, że gracze rzadziej tankowali na innych, droższych stacjach. Sam przestałem to robić, ale nie poinformowałem innych, aby zaprzestali tym haniebnym czynom. Tylko ja, pracownicy przelewający i gracze o tym wiedzieli.

A że dla Graczy w pewnym momencie pojawił się problem - widząc przepełnioną stację, gdzie kiedyś sami błagali, aby zalać więcej na zapas :). To jest właśnie moja głupota, która powinna zostać powstrzymana już w 2018, jak nie wcześniej. Chciałem dobrze dla graczy, ale to zwróciło się przeciwko mnie. Człowiek popełnia błędy, na których może się czegoś nauczyć. Tak jak to ja nauczyłem się przez ten okres czasu - myślałem o tym przez pierwsze kilka dni blokady i zrozumiałem, że to co zrobiłem było złe w stosunku do Was, społeczności PTS.

Nie można się tłumaczyć, że ktoś w przeszłości to robił i uszło mu na sucho. Coś jednak zależy od działań administracji, w końcu ktoś się zainteresował i zbadał temat. Programista napisał skrypt na stacje. Limit takiej stacji został ustalony na 4000dm³. Po jakiego grzyba przekraczać ten limit? Na każdym serwerze jest ten jedyny w swoim rodzaju punkt w regulaminie odnośnie wykorzystywania bugów. Przekraczanie ustalonej granicy w skrypcie nie było i nie jest dobrym pomysłem.

Przepraszam za moje błędy i za błędy innych, które były spowodowane moimi błędami.

UB jest z racji okazania skruchy, zrozumienia błędu jaki się popełniło i przyznania się do winy. Ogólnie nie ma unbanów za wykorzystywanie bugów ale tu nie widzę przeszkód. 

Guest
This topic is now closed to further replies.