Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Vaniliovsky

#49 Wywiad - KamekFH

Recommended Posts

kamek.jpg

Witajcie! No i mamy piątek weekendu początek! Dzisiaj wyjątkowy gość! Członek PTS Klubu :)

Dzisiaj moim kolejnym gościem jest @KamekFH. Nie ma więc na co czekać.

Vaniliovsky: Witam Cię serdecznie. Na początek coś prostego. Powiedz nam gdzie mieszkasz, ile masz lat i jak się nazywasz :)

KamekFH: Witaj, witajcie całe społeczeństwo Polskiego Truckerskiego Serwera. Nazywam się Kamil, za miesiąc ukończę 17 lat. Mieszkam w Borowem, czyli małej wiosce liczącej ok. 1000 osób położonej niedaleko Częstochowy.

Vaniliovsky: Od zawsze mieszkasz na wiosce?

KamekFH: Tak, od urodzenia. Nawet jeśli bym był dorosły, to nie zmieniłbym wioski na miasto.

Vaniliovsky: O proszę. Możesz nam zdradzić jakieś zalety mieszkania na wiosce? 

KamekFH: Myślę, że największą zaletą jest po prostu swoboda :D Zero straży miejskiej, ruch niewielki no i lubię to że każdy każdego zna.

Vaniliovsky: A zapach gnojowicy też lubisz? :E

KamekFH: Zapach akurat jest minusem, ale takie uroki wsi i już jestem do tego przyzwyczajony :E

Vaniliovsky: Ale w sumie lepiej wdychać gnojowice niż spaliny w mieście. Czy obecnie uczęszczasz do jakiejś szkoły?

KamekFH: Tak, uczęszczam do tzw. "zawodówki", kierunek kierowca-mechanik.

Vaniliovsky: Z tym kierunkiem wiążesz swoją przyszłość?

KamekFH: Tak, po szkole i zdaniu prawka idę od razu na "busy" czyli transport lekki do 3,5t i w międzyczasie będę robił prawo jazdy na C+E.

Vaniliovsky: Życzę w takim razie powodzenia :D A jeszcze powiedz nam do której klasy uczęszczasz?

KamekFH: Dziękuję :D Uczęszczam obecnie do 1 klasy.

Vaniliovsky: U Ciebie w szkole też strajkują?

KamekFH: Tak, nawet praktyk dziś nie miałem z powodu strajków.

Vaniliovsky: A co sądzisz o strajku? Należą im się pieniądze czy jednak nie?

KamekFH: Myślę że tak. Zawód nauczyciela nie jest lekki jak się wydaje, a zapłata nie jest adekwatna za ich pracę, oczywiście mam na myśli nauczycieli którzy chcą czegoś nauczyć a nie tych co przychodzą tylko z przymusu.

Vaniliovsky: Twoim zdaniem nauczyciele dojdą do porozumienia z rządem?

KamekFH: Wydaje mi się że nie, skoro już po tylu rozmowach nic się nie udało, a do tego rząd chce dawać pieniądze na zwierzęta.

Vaniliovsky: No cóż. To pozostaje nam czekać na jakieś nowe informacje. Znasz jakieś języki obce?

KamekFH: Język angielski w stopniu komunikatywnym. Niemieckiego się uczę już 4 rok, a dalej mam problem żeby policzyć do 10 :E

Vaniliovsky: Niemiecki trudna języka. A czy gdybyś miał możliwość zamienić niemiecki na inny język to jaki byś wybrał?

KamekFH: Język rosyjski, od zawsze mi się podobał :E

Vaniliovsky: Super :D No dobra. To jakieś masz teraz zainteresowania?

KamekFH: Motoryzacja, transport drogowy oraz w małej mierze kolej, lubię czasem pooglądać jak wygląda praca maszynisty.

Vaniliovsky: A event pociągowy podobał Ci się? :E

KamekFH: Niestety nie miałem czasu żeby w nim uczestniczyć, ale tramwajowy był super :D

Vaniliovsky: Gdyby była taka możliwość chciałbyś raz jeszcze zobaczyć event pociągowy abyś mógł na nim być? :E

KamekFH: Oczywiście :D

Vaniliovsky: W takim razie pomyślimy :D Jaki jest Twój ulubiony film?

KamekFH: Klasyka - Konwój z 1979 roku

Vaniliovsky: A ulubiona książka?

KamekFH: Książek nie czytam więc nie wypowiem się, jedynie co czytałem to lektury szkolne z przymusu :E

Vaniliovsky: A na byłeś ostatnio w kinie na jakimś filmie?

KamekFH: Ostatnio byłem na początku marca na filmie Green Book. Film godny polecenia, zrobiony w starym, dobrym amerykańskim klimacie z lat 50.

Vaniliovsky: Dobra. Przejdźmy do PTS. Jak zawitałeś na PTS? Pamiętasz pierwszy raz?

KamekFH: Pierwszy raz zawitalem na ptysiu w 2015 roku. Wtedy postanowiłem powrócić do platformy samp i  szukałem ciekawego serwera truckerskiego, więc wtedy się natknąłem na PTS.

Vaniliovsky: Czy według Ciebie od 2015r do dziś dużo się zmieniło na naszym serwerze?

KamekFH: Co do platformy samp to lepsza edycja była według mnie w 2015 roku, a na MTA nie zaobserwowałem zmian, ponieważ ciągle nie grałem lecz z przerwami.

Vaniliovsky: Pamiętasz może swoją pierwszą firmę czy frakcję na PTS?

KamekFH: Na sampie było to Eco-Trans, a na MTA petrolki.

Vaniliovsky: Dobrze. Obecnie pracujesz w firmie Arche&Telos. Powiesz nam jaka panuje atmosfera w tej firmie?

KamekFH: Atmosfera jest dobra, każdy jest dla siebie przyjazny i pomocny, firma godna polecenia.

Vaniliovsky: Planujesz zmienić firmę czy na razie trochę w niej zostaniesz?

KamekFH: Obecnie planuje w niej trochę posiedzieć a co będzie potem to nikt nie wie :E

Vaniliovsky: A pracowałeś w jakiś frakcjach na PTS?

KamekFH: Nie miałem takiej okazji, od zawsze firmy.

Vaniliovsky: Jak wiemy jesteś członkiem PTS Klubu. Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z PTS Klubem.

KamekFH: Z czego było mi wiadomo PTS klub był w tamtym okresie bez grafika a że umiem wykonać jakieś proste i przejrzyste prace graficzne to złożyłem podanie i tak zawitałem do klubu.

Vaniliovsky: Pamiętasz kto Cię przyjął?

KamekFH: Szefem był wtedy Lemon.

Vaniliovsky: Super :D Jaka według Ciebie panuje atmosfera na serwerze?

KamekFH: Nie jest źle, zawsze jest z kim popisać na różne tematy, gracze są pomocni dla nowych.

Vaniliovsky: Masz jakieś zwierzątka w domu?

KamekFH: 3 koty :E

Vaniliovsky: To jeszcze pieska brakuje :E

KamekFH: Z czego mi wiadomo jest w planach przygarnięcie jakiegoś :E

Vanliovsky: To wesoło będziesz mieć Ci powiem :E Okej. Masz jakieś marzenia?

KamekFH: Moim marzeniem jest założenie swojej firmy transportowej, żeby całego życia nie przesiedzieć za kółkiem no i najważniejsze to założenie swojej rodziny.

Vaniliovsky: Piękne plany i życzę aby Ci się wszystko spełniło. Nasz wywiad dobiega końca, chcesz może kogoś pozdrowić? A może przekazać coś społeczności PTS?

KamekFH: Chciałbym pozdrowić przede wszystkim CryKusha i Lemona, najlepsze mordeczki z serwera, cały skład Arche&Telos i napów z serwera :E Dla serwera chciałbym przekazać że warto dążyć do swojego celu, nie ważne co by się zadziało w międzyczasie. Dziękuję za wywiad i życzę miłego dnia! :D

Vaniliovsky: Dziękuję serdecznie za wywiad. Dobrego weekendu :)

Następnym gościem 26 kwietnia będzie nowy szef PTS Klubu @Kapi0988:)