Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
CryKush

[MTA]Poszukiwanie zabawek

Recommended Posts

6D66srn.jpg

Cześć, witam wszystkich w ten piękny Wielkanocny poranek! :E 

Razem z PTS Klubem stworzyliśmy dla was mini-event pt. "Poszukiwanie Zabawek"

Zajączek wielkanocny przyszedł na  nasz serwer,  chciał wam wręczyć małe upominki ale ten mały nap  zgubił je. Był on w różnych trzech lokacjach 

lecz zapomniał gdzie one się znajdowały, a co za tym idzie zgubił nasze zabawki!

Cały event polega na tym że w trzech miejscach na całej mapie są porozmieszczane  zabawki RC. 

Do znalezienia będziecie mieli RC Tigera,  RC Bandita oraz RC Cama

Jeśli już znajdziecie jakąś zabawkę, robicie jej zdjęcie aparatem w grze oraz wysyłacie mi  na forum.

Prosta zabawa a jaka opłacalna, ponieważ za znalezienie:

RC Tigera - 150.000$ + darmowe leczenie od pogotowia oraz naprawianie pojazdów i wraków

od pomocy drogowej na tydzień!

RC Bandita - 100.000$ + 40% zniżki w warsztacie 

RC Cam - 70.000$ + 20% zniżki w komisie 

Gdyby ktoś nie wiedział jak owe zabawki wyglądają:

RC Tiger:

You must be signed in to read this content

RC Bandit:

RC Cam:

UWAGA!

Jeśli np. znalazłeś już RC Tigera i wysłałeś/aś mi zdjęcie,  NIE bierzesz dalej udziału w zabawie ponieważ masz już jedną nagrodę :E

Myślę że taka mała odskocznia wam się spodoba, życzę  wam udanych poszukiwań oraz jeszcze raz Wesołych Świąt! :) 

PS. Wy Klubowicze też możecie brać udział, powodzenia również życzę wam! :D 

• Like 6

Osoby które wygrały:

RC Tiger - 150.000$ + darmowe leczenie oraz naprawianie pojazdów i wraków od pomocy drogowej na tydzień wygrywa: @Grubcio

RC Bandit - 100.000$ + 40% zniżki w warsztacie wygrywa: @Sonny91

RC Cam - 70.000$ + 20% zniżki w komisie wygrywa: @Shade*

RC Tiger po 2 godzinach od ogłoszeniu eventu został odnaleziony przez @Grubcio :E Gratulacje! 

RC Cam również po mniej więcej 2 godzinach został odnaleziony przez @Shade*

Gratulacje! :E

RC Bandit po gdzieś 3 godzinach został odnaleziony przez @Sonny91

Gratulacje! 

Brawa dla wszystkich panów, szczerze nie sądziłem że tak szybko ten event pójdzie, wychodzi na to że jestem chyba po prostu kiepski w ukrywanie zabawek :E

Mam nadzieję że świetnie się bawiliscie, po nagrody pieniężne proszę się do mnie zgłosić, a miejsca gdzie zabawki były ukryte pokaże jak będę tylko w domu :D

PS. Jak wiemy za znalezienie RC Tigera było leczenie oraz dwie usługi z pomocy drogowej za darmo na tydzień. Gruby będąc w Pomocy Drogowej ma te wszystkie rzeczy za darmo dlatego przekazuję on je @Frea

Gratuluję również! 

Dziękuję za takie zainteresowanie się eventem, myślę że się podobało. Do zobaczenia! :E

Edited by CryKush
  • Like 6

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines