Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Amigo

[Odrzucona]Amigo

Recommended Posts

Nick:Amigo 
Serial:
C01DE9EC80F2EAF79C6C7D6E303B4D62
Zbanował mnie: Lemon.
Powód blokady:
Decyzja Administracji, całokształt 
Wytłumaczenie: Witam wszystkich. Na początku chciałbym przeprosić Administracje, okozgon124  oraz wszystkich graczy dla których zrobiłem coś nie przyjemnego.

Lemon. Masz racje, moje zachowanie było bardzo dziecinne, mega tego żałuję, takie rzeczy to są nie potrzebne. Od dłuższego  czasu zbierał mi się ban, a teraz gdy go mam to wiem że tak naprawdę stracić najlepszy serwer. Przez ostatni okres zachowałem się jak frajer bez zasad... okozgon124 na serio ciebie przepraszam oraz tych dla których bylem wrogiem. Na serio przemyślałem  to wszystko wczoraj na spokojnie, więc teraz ja mam pewną propozycje. Dajcie mi szansę wrócić  na serwer, a obiecuje ,,Daje słowo Amigosa" ze nie zawiodę nikogo. Zrobimy tak ze mam zakaz wchodzenia w firmy i frakcje przez jakiś czas. Ale będę mógł grac z wami... 

PRZEPRASZAM !! :( 

Sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie, lecz pozwolę sobie zabrać głos jako nieoficjalny przedstawiciel grona administracji. Najpierw nawalasz na całą administrację jacy to my tacy i owacy, a teraz piszesz apelację? Ogarnij się wreszcie człowieku. Obserwuję Twoje zachowanie od bardzo długiego czasu i powinieneś się cieszyć, że tego bana dostałeś tak późno. Twoje cwaniactwo, chamstwo i wyrachowanie sięga zenitu. Masz niby te 19 lat na karku a zachowujesz się jakbyś miał 9. Skoro tak Ci się na innym serwerze podoba i twierdzisz, że PTS jest taki denny to sobie tam graj i daj nam w końcu spokój eksponowaniem swojej głupoty. Gram tu od lat, wiele już widziałem i śmiało stwierdzam że osoby takie jak Ty nie zasługują na możliwość egzystowania w naszej społeczności

2 grudnia 2017 tez obiecywales poprawe. Unbana nie bedzie i nie pisz kolejnej apelacji predzej niz za rok, bo beda odrzucane bez zadnej odpowiedzi.

Temat zamknięty, ale pozwolę sobie dorzucić jeszcze ode mnie słówko. Jednego dnia piszesz mi, że chcesz się dowiedzieć za co ban, mówisz, że nie będziesz pisał apelacji bo przerwa od PTS i takie pierdoły, a następnego dnia nagle apelacja i twierdzisz, że się zmieniłeś. W jeden dzień? Nie sądzę. Każdemu adminowi inna wymówka. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this