Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Tajniak

Gracze na mapie policji

Usunięcie graczy z mapy F11 i radaru policji  

106 members have voted

1. 1. Czy jesteś za usunięciem graczy z mapy F11 i radaru policjantów?

• Tak
      79
    • Nie
      27

Recommended Posts

Ostateczna ankieta w tej sprawie. Trwa do 06.06.2019r.

Temat otwieram. Jak ktoś ma coś konstruktywnego do napisania, śmiało. Warnami będę strzelać jak ktoś zasłuży.

Z tego co słyszałem tylko policja ma mieć usuniętych graczy z mapy, moim zdaniem powinno być to zastosowane dla wszystkich graczy (Wiadomo gdy frakcje dostaną zgłoszenie to blip będzie). Myślę że rozgrywka by na tym zyskała.

Ja jestem przeciwko usuwania dla wszystkich z tego względu, że nie będziemy mogli się komunikować dokładnie i przypisywać sobie zadania, np. kto ma najbliżej do stacji, czy też do zgłoszenia od gracza.

E1: Przecież i tak drużynowo będą widzieć, no chyba że chcesz usunąć nawet blipy drużynowe 

E2: Co do pomysłu to migające blipy jeżeli jest pościg albo ktoś jest zatrzymywany do kontroli

E3: Temat ankiety był co do radarów dla policji, nie dla wszystkich

Edited by Stalion

Od tego jest Teamchat, i trochę komunikacji między sobą :)

Związane z tematem:

1.Można również policji dać panel do zaległych: ID postaci: przewinienia/kwota. 

W momencie gdy postać której ID jest w bazie zaległych zaloguje się, system automatycznie przyzna jej blipa np czerwony kogut. Dzięki temu nie było by problemów z zaległymi.

2. Co do kontroli

Można zrobić coś takiego co było na sampie czyli np zaznaczyć daną osobę (komendą /l nicjk) i zmieni jej się kolor kwadracika, albo też dostanie blipa

(Na sampie było że blip gracza zmieniał się na brązowy)

@Fabio Jednak jest to jakaś koncepcja, która może być przydatna i kto wie, może wpadnie na pomysł jak to można np. dalej ulepszyć? :D

Edited by Scjargh

23 godziny temu, Draatwo napisał:

Z tego co słyszałem tylko policja ma mieć usuniętych graczy z mapy, moim zdaniem powinno być to zastosowane dla wszystkich graczy (Wiadomo gdy frakcje dostaną zgłoszenie to blip będzie). Myślę że rozgrywka by na tym zyskała.

Rozgrywka niczym by na tym nie zyskała. To podkreślając wciąż, serwer z elementami RP, może być ich mniej lub więcej, ale odgrywanie aż takiego roleplay jak szukanie się na mapie, "poznawanie" (bo pewnie o to ci chodzi) nie ma tutaj sensu, nie po tylu latach, co nie oznacza, że nie ma to sensu dla policjantów.  Pozostali powinni widzieć siebie na mapie jak dotychczas. Sprawa tego była poruszana już w poprzednim temacie, z tego co czytam to wnioski są dokładnie takie same. Dyskutować tak można sobie jeszcze na spokojnie do 2029 roku, a tu potrzeba realizacji. Jeśli to ma mieć w ogóle jakąś rację bytu (wprowadzone w przeciągu np. roku a nie dziesięciu), to dodatkowa ankieta, która została w tym temacie utworzona powinna utwierdzić w przekonaniu jaka jest wizja graczy, a jak widzę, to taka sama, co jest na plus - po czasie nadal większościowa zgodność.

@Scjargh tak, można by dodać takie rzeczy i wiele więcej, ale to wchodzi już na temat modyfikacji poszczególnych paneli, a nie samej widoczności, co oznacza więcej roboty i dużo mniejszą szansę na realizację (tak mi się wydaje, ale to raczej dobre założenie).