Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Lampard

[MTA]75. rocznica wybuchu powstania warszawskiego

Konwój  

34 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy weźmiesz udział w konwoju?

• Tak
      14
    • Nie
      9
    • Jeszcze nie wiem
      11

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/01/19 at 01:00 PM

Recommended Posts

1Iu2727.png

Początek eventu

1 sierpnia, godzina 19:44

Plan eventu

1. 17:00 - wysłuchanie kartki z powstania warszawskiego.

2. 19:30 - zbiórka na lotnisku w Los Santos.

3. 19:44 - Konwój biało-czerwonymi zestawami.

Podczas konwoju przewidujemy następujące atrakcje:

a) Doki w San Fierro - Quiz dotyczący powstania warszawskiego i II WŚ (do wygrania nagrody pieniężne ufundowane przez zakłady beturfuture). 

b) Lotnisko na pustyni - Pokazy kaskaderskie sił powietrznych San Andreas.

Mapa konwoju zostanie dodana w ciągu najbliższych godzin.

4. Zakończenie konwoju na lotnisku w Las Venturas.

5. Poszukiwanie biało-czerwonych samochodów na całej mapie.

Na mapie zostaną ukryte trzy samochody. Waszym zadaniem będzie dostarczenie znalezionego samochodu na lotnisko w Las Venturas. Do poszukiwań będziecie musieli użyć stworzonych przez nas pojazdów.

6. Zakończenie eventu.

Proszę o oddawanie głosu w ankiecie. Pozwoli to nam określić liczbę zestawów, które będziemy musieli przygotować.

Każdy z uczestników eventu otrzyma upominek.

Pula nagród wynosi ~1.000.000$.

Osoby odpowiedzialne za event:

Organizator: @Lampard

Konwój: @Zykfrydes

Quiz: @CryKush

Pomoc: @Lemon.

Fotograf: @KamekFH

Służby porządkowe:

Policja:

- @ZwyklyMichal

- @Kapi0988

Pogotowie:

- @restraunt_posse

- @Dozeji

Pomoc Drogowa:

- @Patro

- @Dzikson

Poszukujemy fotografa! Chętnych zapraszam do kontaktu przez forum/Discord.

Serdecznie zapraszamy!

• Like 12
By Lampard,

Kartka z powstania zostanie włączona o 17:00 (przyczyny techniczne).

No i @restraunt_posse zgłosił się u nas w temacie także jest dwójka z @Dozeji na Pogotowie.

• Like 1

Kolejny event za nami...

Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim, którzy pomogli. Mieliśmy dwa dni na przygotowanie, a wyszło moim zdaniem naprawdę dobrze. Dziękuję służbom porządkowym, Pawłowi, Engelowi, Pyrsonowi, Lemonowi, CryKushowi i Zykowi za pomoc oraz wszystkim, którzy się w jakiś sposób zaangażowali, a ja o nich zapomniałem.

Po ankiecie myśleliśmy, że będzie Was więcej, jednak troszkę się przeliczyliśmy. Mimo niskiej frekwencji udało nam się dobrze bawić i za to Wam bardzo, bardzo dziękuję! Kolejny raz potwierdzacie, że nie liczy się ilość, a jakość.

Gratuluję również osobom, które odnalazły ukryte samochody!

A teraz nie będzie miło. Gram na MTA od 13 miesięcy. Z tematów, które miałem okazje przejrzeć wynika, że PTS Klub stawiał na upamiętnianie ważnych wydarzeń historycznych w historii naszego kraju. Słyszałem od jednego z członków, że przygotowania do tak ważnego eventu powinny trwać nawet kilka tygodni. Poświęciliśmy na to raptem dwa dni, ponieważ lider PTS Klubu nie widział obowiązku świętowania, pozostawił nam jedynie wolną rękę. Zdjęć również nie ma, ponieważ wystawił nas fotograf(członek klubu), a jeden z członków wolał wozić zlecenie, a drugi, który napisał nam, że go nie będzie 1 sierpnia w domu... też woził zlecenie. Zaraz będą głosy, że takie sprawy powinno załatwiać się na PW i nie powinienem tutaj tego pisać. Ale ile już było takich głosów w historii serwera, a potem nic się nie działo? Osoby, które reprezentują PTS Klub powinny poczuć się do jakiejś odpowiedzialności. Przecież jesteście "elitą" serwera. Powinniście dawać nowym graczom przykład!

Starałem się wraz z kolegami zrobić wszystko, żeby kolejny rok z rzędu przypomnieć społeczności PTS o 1 sierpnia 1944 roku. Mam nadzieję, że to co stworzyliśmy w te dwa dni pozostanie w Waszej pamięci.

Jeżeli ktoś ma zdjęcia, chce wypowiedzieć się na temat eventu lub tego co napisałem to zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam,

Organizator Lampard

• Like 14

Ja mam bardzo dużą nadzieję że podobał Wam się quiz, był na wysokim poziomie prawda? :E 

Podrzucam zdjęcie z  rozpoczęcia wielkiego wyścigu szczurów w poszukiwaniu Greenwoodów :D 

25XshTp.jpg

• Like 6

Pozwolę się odezwać. Ten event powinien być podpisany pod trzy osoby z rzekomego PTS klubu. @Lampard, @CryKush i moja skromna osoba przez 2 dni na szybko szykowaliśmy cokolwiek. Wiele osób na pewno nie powstrzymało się od komentarzy co do frekwencji, ale my jesteśmy dumni z tego co zrobiliśmy. Bycie w PTS klubie nie polega na tym, żeby mieć przy nicku tag i Dune na wyposażeniu. Chapeau bas należy się dla Lamparda, bo sam wyszedł z inicjatywą, niestety na początku nikt mu nie odpowiedział. W pewnym momencie mogło się wydawać, że obchody dnia dziecka są ważniejsze od obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego. Miejmy nadzieję, że coś się ruszy. Tu jako członek przypomnę, że rekrutacja do PTS klubu trwa zawsze, a AKTYWNYCH osób nigdy za dużo! 

P. S. Poza małymi pomyłkami w pilotażu, w mojej opinii konwój był super :> 

Edited by Zykfrydes
  • Like 8

Ja pragnę przeprosić za nieobecność i jednocześnie podziękować @Virtual'owi za zastąpienie mnie w obstawianiu, ale niestety w związku z burzami nad moim powiatem, musiałem interweniować wraz z jednostką OSP (aż 11 razy i to chyba nadal nie koniec). Raz jeszcze przepraszam i jeżeli mam ponieść jakieś konsekwencje z tym związane, to poniosę.

Co do eventu, jeżeli się dobrze bawiliście, to super. Serwerowa społeczność zawsze docenia takie imprezy - w mniejszym lub większym stopniu. 
Czapki z głów przed Wami - organizatorami, bo jak wspomnieliście sami, zorganizowaliście to we trzech. A kwestia PTS Klubu, no, @Zykfrydes jednak chyba ten tag jest dla lansiku, dune i wygrywania krzywych licytacji (hehe, keep distance). :D

• Like 9

You must be signed in to read this content

Co to znaczy haha keep distance, taka jest prawda że większość osób w klubie aktualnie robi nic i jest dla tagu bo on przecież robi Cie takim prestiżowym na serwerku.(chociaż nie wszyscy tacy są) No i nie zapomnijmy o możliwości jazdy Dunem ale to też nie jest takie super bo przecież mimo że na Dune zarabia się szybciej i więcej to nadal dla was jest mało.(Jeszcze ten post jako "błąd"XD)

Przewodniczący klubu, który nawet nie zrobi grafiki(ale na robienie grafiki dla swojej niedoszłej firmy ma czas) na jeden z ważniejszych eventów odbywających się co roku na PTSie bo woli zlecić komukolwiek mimo że on sam ma największe umiejętności graficzne?(No offence Zykfryd bo mimo że nie jest to grafika wysokich lotów to chociaż to zrobiłeś tylko dziwi mnie fakt że pan przewodniczący nawet nie zwrócił uwagi na rozpikselowaną grafikę) Nie jestem pewien jak to teraz wygląda u was w środku klubu ale nie wyobrażam sobie że nie zostaną wyciągnięte większe konsekwencje zwłaszcza wobec tych dwóch co wozili zlecenie podczas konwoju na 1 sierpnia XD Wy jesteście dla graczy robicie to by przyciągnąć, zachęcić. Ten tag nie znaczy, że jesteście elitą serwerową i nawet jeśli na konwój przyjdzie jedna osoba powinniście się nim zająć w jakikolwiek sposób a nie olewać bo "hehe kolejny nieudany event kto by pomyslalxd". Z resztą jeśli oczekiwaliście tłumów w samym środku wakacji w czwartek to chociaż mogliście poudawać że serio was nie ma i nie możecie wejść na serwer - tak dla własnego sumienia.

Pozdrawiam cieplutko : )

• Like 18

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines