Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
#Boleslaw

Wspólne budowanie

Recommended Posts

Cześć. Do dnia dzisiejszego działałem głównie sam i z paroma chłopakami jako mała grupka, jednak teraz wychodzę do Was z tym wszystkim, do rzeczy.

Zacząłem - a w zasadzie zaczęliśmy z chłopakami działać w map edytorze co nie co, parę prac można już zauważyć na serwerze i dwie w trackerze.

Grupę chcę ją powiększyć chociaż do dziesięciu osób, by te prace były coraz to na wyższym poziomie. Ja sam siedzę w edytorze około dwóch lat, zawsze coś robiłem dla siebie, tylko i wyłącznie, więc pojęcie mam i mogę nauczyć czegoś osoby, które w tym edytorze nie umieją się odnaleźć. Nie martwcie się - instruktaż jest za darmo. :D Postawiłem na hostingu serwer, który jest dla grupy dostępny 24/7, mamy również swój osobisty serwer discord, żeby łatwiej było się komunikować z tymi osobami.

Kończąc, jeżeli są osoby chętne do wspólnego projektowania jakichś remontów, incydentów czy innych rzeczy, które mogłyby się znaleźć na serwerze, niech zostawią post ze swoim discordem, będę się odzywał.

Edited by #Boleslaw

@dixiklo. You asked me today about map editing etc.

We've got a mta server created especially for map editing. We've got a group of 5 players (Boleslaw, me, AdiXxX, Dejvid and ParkereK) and looking for more creative people who want help us working on next projects. What are we working on? For example crashes, roadworks, incidents etc. We're inviting everybody even if you are a beginner in map editor. If you want to join us leave a post with your discord here. :D

DIXISupport#3409

I want to try, guys! <3

Dalej poszukujemy osób, zapraszam wprawionych i amatorów z pomysłami. :)

Mogę spróbować

Goranek#9146 

Odrazu mówię, nie umiem nic :E

Chcialbym sprobowac sie,

Swiftyy#1603

Weźmiemy do siebie jeszcze trzy osoby i póki co stopujemy. Przypominam, że uczę podstaw, więc amatorzy z pomysłami też są mile widziani. :D

Projektów i zadań przybywa, nie widzę przeszkody, żeby zaprosić jeszcze parę aktywnych i zdecydowanych osób. Zapraszamy. :bye:

Również zachęcam do brania udziału w tym przedsięwzięciu, zgrana ekipa w której na pewno niejeden amator editorka dużo sie nauczy i przyczyni do modernizacji naszej mapy serwerowej, im Was więcej tym lepiej :D