Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Patryk

Strazak

Recommended Posts

Nick:Strazak
Serial: 662EA77C6B50906851ACD51C42079453
Zbanował mnie: Polniak
Powód blokady: Omijanie kary score
Wytłumaczenie: Z tego co pamiętam jakoś 1-2 lata temu grałem sobie na tym serwerze i gdy łapała mnie policja to wychodziłem z serwera, aż administrator dał mi bana. Chciałem przeprosić za to. Czy mógłbym dostać unbana? Bardzo bym chciał pograć na tym serwerze

Edited by Patryk

Nie masz bana na IP, sprawdziłem. Rzeczywiście zbanował Cię Polniak dnia 29 stycznia 2018 roku. Proszę o podanie serialu, możesz go sprawdzić wchodząc do MTA i w konsoli wpisując frazę "serial" oraz o wklejenie go tu, a o Twoim losie zadecyduje @Pawelo, ponieważ Polniak nie jest już administratorem.

By Lemon.,

Dodatkowo zmień nazwę tematu, aby zawierał on tylko Twój nick.

16 godzin temu, Patryk napisał:

Czy mógłbym dostać unbana? Bardzo bym chciał pograć na tym serwerze

To już zależy od ciebie. masz zamiar grać normalnie i przestrzegać zasad, czy chcesz przy pierwszej okazji znów sobie urządzać zabawe w kotka i myszke?

@Pawelo Nie, mam zamiar grać normalnie bo teraz uważam że to była głupota, mogę tego unbana? Bardzo mi zależy pograć na tym serwerze

By Lemon.,

Cierpliwości przyjacielu :)

Takimi pytaniami tylko wydłużasz swój czas oczekiwania i wpływasz negatywnie na decyzję. Czekaj cierpliwie, temat zamykam a najwyżej @Pawelo sobie dopisze jeśli będzie uważał to za potrzebne.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this