Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Liq

Wynagrodzenie dla budowniczych

Recommended Posts

Witajcie, ministerstwo infrastruktury wyszło z inicjatywą nagradzania osób za stworzone projekty, które zagoszczą u nas na serwerze. Jest to niewątpliwie najwyższy czas, aby to zrealizować.

Doceniamy każdą Waszą pomoc, więc postanowiliśmy odpowiednio wam za ten poświęcony czas dla dobra ogółu, troszkę sypnąć pieniążkiem oraz score.

 

Nagrody za pojedyncze, standardowe projekty typu załadunki, remonty, incydenty, itp. sięgają nawet do 250.000$. Oczywiście, wraz ze zwiększeniem skali projektu jesteśmy skłonni zapłacić proporcjonalnie więcej.

Dbając również o Wasze score, będziemy dodawać odpowiednio do poświęconego czasu kilkanaście lub nawet kilkaset punktów.

 

Ważne jest aby projekt, który chcemy oddać pod ocenę ministerstwu, umieścić w TRACKERZEProjekty spoza trackera nie ulegają ocenie, tudzież nagrodom.

 

Wspierając członków grupy zrzeszających naszych serwerowych budowlańców pod opieką: @#Bolesław oferujemy stały procentowy bonus do nagród, który otrzymywać będą za projekty (na co bardzo liczę) lepsze jakościowo. Jednocześnie bardzo zachęcam do dołączenia do tej grupy, dla doświadczonych jest to dobre miejsce, aby wspólnie stworzyć coś dla serwera oraz dla tych mniej obeznanych z map editorem, nauczyć się paru ciekawych sztuczek oraz obsługi.

 

Nagrody wypłaca obecny lider ministerstwa infrastruktury: @Liq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×