Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Bolesław

Ogłoszenia i informacje

Recommended Posts

lp8XT3M.png

W tym temacie będą zamieszczane ogłoszenia dotyczące projektu Technical Crew.

Z dniem 17.10.19 podpisujemy umowę z PTS Klubem i tak jak z ich strony, tak ze swojej liczymy na owocną współpracę.

Edited by #Bolesław
Logotyp.

lp8XT3M.png

W dniach 30.10 - 03.11.19 istnieje duże prawdopodobieństwo powstania utrudnień w ruchu drogowym w okolicach cmentarzy i kościołów, zalecamy zachować szczególną ostrożność.

Pamiętajcie, aby jednak odejść od komputera na te parę chwil, pójść na cmentarz, zapalić znicz dla tych, których już z Wami nie ma.

"Palą się znicze.. Przypominają, że ktoś odchodzi, inni zostają. Pośród cmentarzy, cichych uliczek, jak wierna pamięć - palą się znicze.." - Ryszard Przymus "Znicze".

Edited by #Bolesław

lp8XT3M.png

Oficjalnie - @DiBakso zostaje moją prawą ręką (opiekunem) na jakiś czas, problemy prywatne i niestety kolejna żałoba poniekąd mnie ogranicza, dla mnie to za dużo i chciałbym spuścić nieco z tempa, które sobie narzuciłem.

Forum będzie dalej przeze mnie sprawdzane i ogarniane, @DiBakso zajmować się będzie pozostałymi sprawami. Mam nadzieje, że podejmuje dobrą decyzję. :)

Edited by #Bolesław

lp8XT3M.png

Ciężarówki Coca-Coli powoli planują swój przebieg trasy - i Ty możesz na nią wpłynąć, głosując, w którym z miast ma się znaleźć ta wyjątkowa.

No8B4ip.jpg?1

Na miejscu pasażera siedzieć będą Święci Mikołajowie, którzy z pewnością coś dla Was przyniosą, zagłosuj!

Edited by #Bolesław

lp8XT3M.png

Specjalna ciężarówka Coca-Coli pojawi się w Los Santos - to właśnie tam Święty Mikołaj rozda prezenty osobom, które pojawią się XX.12.19 o godzinie XX.

Nie jest ustalona data oraz godzina "wydarzenia", będziemy na bieżąco informować w tym temacie. Co przygotowaliśmy zostawimy dla siebie do dnia spotkania.

Przygotowaliśmy jednak bonus, polega on na wskazaniu swojego typu miejsca rozstawienia się specjalnej ciężarówki - autor najlepszego z nich wygra pewną sumę $ (klik).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this