Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Bolesław

Technical Crew

Recommended Posts

lp8XT3M.png

Zaczęło się od regularnego odwiedzania edytora, dalej wszystko przekształciło się w kilkuosobową grupę pod nazwą Map Editor Crew a skończyło na oficjalnym serwerowym projekcie pod finalną nazwą Technical Crew.

Dla interesantów krótka historia założenia owego projektu. Zaczęło się od regularnego odwiedzania edytora map po mojej przerwie od gry, początkowo grzebałem na różne możliwe sposoby w tym edytorze, aż w końcu postanowiłem spróbować wykonać remont czy incydent dla serwera. Nie był on jakiś "wow", parę prostych ułożonych obiektów - tyle. Kojarzycie blokadę wjazdu na jeden z załadunków w Angel Pine? Tak! To właśnie moja sprawka! Początkowo prace miały być związane z montażem wentylacji, jednak remont finalnie opierał się na jej naprawie. Widząc Wasze opinie, wiedziałem, że praca się przyjęła - wszelkiego rodzaju bluzgi zmotywowały mnie do dalszych prac. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć z kim jako pierwszym się zgadałem na współprace w edytorze, jednak była to na pewno mała grupka dwóch lub trzech osób. Wspólnymi siłami tworzyliśmy głównie remonty i incydenty, widząc jednak, że prace się coraz to lepiej przyjmują zaproponowałem, by grupę powiększyć - nie było sprzeciw, więc powstał odpowiedni temat, w którym opisałem cel grupy i inne podobne rzeczy (jeszcze przed założeniem owego tematu grupa została nazwana Map Editor Crew z propozycji AdiXxX). Wspólnie z paroma osobami prócz remontów i incydentów stopniowo wchodziliśmy na drogi infrastruktury (zmiana wag, edycja rozładunków), później nawiązaliśmy współprace z Ministerstwem Infrastruktury - i tak mniej więcej powstał oficjalny serwerowy projekt pod nazwą Technical Crew.

Jednym z głównych naszych celów jest wprowadzanie na bieżąco zmian w infrastrukturze, bazując również na opiniach innych graczy - tak, by każdemu grało się przyjemnie.

Projekt opiera się na edytorze map, dlatego też zajmujemy się między innymi;

• realizowaniem zleceń wydanych przez Ministerstwo Infrastruktury,
  • realizowaniem zamówień dla pojedynczych osób, firm i frakcji,
  • projektowaniem nowych miejsc (wyspy, załadunki, wagi, itp.) oraz edycją obecnych,
  • tworzeniem różnego rodzaju remontów oraz incydentów,
  • ogólnymi zmianami w infrastrukturze serwera poza wyżej wymienionymi punktami.

Dajemy gwarancje zadowolenia i wysokiej jakości prace, każda jest sprawdzana jest przez głównego pomysłodawce i opiekuna projektu @#Bolesław'a oraz Ministra Infrastruktury @Liq'a.

Ministerstwo wspiera cały pomysł, tym samym oferuje stały procentowy bonus do wynagrodzeń dla członków grupy na określonej randze (temat o wynagrodzeniach).

Jako projekt mocno związany z edytorem map wyciągamy również dłoń do osób, które nie mają zielonego pojęcia o nim lub takich, którzy chcą podnieść swoją wiedzę, oferując nauki ogólne (od teorii po praktykę).

Interesantów proszę o przesyłanie do mnie lub @DiBakso prywatnej wiadomości na forum, w przeciągu kilku minut/godzin od wysłania umówimy się na pasujący obu stronom termin nauk.

Edited by #Bolesław
Aktualizacja.

Przypominam o możliwości umówienia się na nauki z obsługi całego edytora map. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this