Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Bolesław

Propozycje

Recommended Posts

lp8XT3M.png

Dostaje parę propozycji w prywatnych wiadomościach, temat ten jest właśnie do składania wszelakich propozycji, które dotyczą infrastruktury i projektu.

Edited by #Bolesław

Cześć i czołem, chętnie bym Wam w tym pomógł, ale do końca tygodnia raczej nie będę miał zbytnio czasu, więc piszę ową propozycję.
#mianowicie jak to wiemy doki w różnych miastach w życiu realnym mieszczą duże ilości firm, co za tym idzie przerzut towarów jest tam naprawdę duży. Dlatego właśnie piszą tą propozycję, dokładniej chodzi mi o doki w Los Santos, jest tam dużo niezagospodarowanego miejsca, znajdują się tam trzy załadunki z czego jeden załadunek jest na fili firmy Zoomie. Chodzi mi o to, że to miejsce ma potencjał i można naprawdę  dodać tam kilka klimatycznych załadunków. Sam już się za to zabierałem, ale za każdym razem wyskoczyło mi kilka innych spraw.

W skrócie, fajnie by było zobaczyć kilka nowych załadunków Waszego autorstwa. :)

Propozycja co do modernizacji jak najbardziej przyjęta i już w pierwszych fazach realizacji.

~ Opiekun projektu

Edited by #Bolesław

Po ostatnim pomyśle z cmentarzem tak wpadło mi do głowy czy może na serwerze znajdzie się miejsce dla różnych wydarzeń itp. które by odbywały się co jakiś czas. Co mam na myśli? Takie coś jak:

- happeningi, manifestację (np. pod ważniejszymi budynkami jak urzędy etc.),

- maratony i inne podobne wydarzenia sportowe (np. na czas maratonu jakaś większa część miasta będzie zablokowana, zamknięte plaże, MC itd.),

- strajki pracowników (np. jakiś załadunek/bar/stacja benzynowa zostaję zamknięte na ten czas lub wjazd/wyjazd byłby mocno utrudniony),

- gale filmowe w Vinewood, przyjazd ważnego VIPa przed kasynem w LV itp./itd.

- blokady dróg przez rolników/niezadowolonych mieszkańców

Wiem że temat służy do konkretnych pomysłów ale może ktoś z tego wpadnie na jakiś ciekawy koncept i go wykorzystacie :D

To działa na podobnej zasadzie jak remonty czy incydenty, nie widzę więc problemów w realizacjach Twoich pomysłów - a są na prawdę dobre.
~ Opiekun projektu

Dzięki za uznanie i wychodzę z pierwszą konkretną propozycją, choć nie wiem czy nie przesadzę z nią :E

Co wy na to aby trochę przenieść z singla na serwer zamieszki w LS? Tutaj aby nie przesadzić można je zrobić w dzielnicach gangów a wyglądałoby to mniej więcej tak że:

- na niektórych ulicach byłyby blokady policyjne które zmuszałaby do objazdów lub wprowadziły ruch wahadłowy,

- auta jak i ludzie byliby "porozrzucani" losowo w różnych miejscach (oczywiście z umiarem xD),

- wszędzie pełno byłoby radiowozów, aut SAPD, i pozostałych służb (no może poza wojskiem :D),

- na ulicach byłyby znane z singla sprzęty RTV/AGD.

Na tą chwilę tyle mi do głowy wpadło. Nie wiem jednak czy tutaj musiałby być odpowiedni umiar aby co słabsze komputery wytrzymały to, no i pozostaję kwestia domków graczy, aby nie utrudnić im lub uniemożliwić korzystanie z nich (także parkowanie aut).

Pomyślę.
~ Opiekun projektu

Edited by #Bolesław

Propozycja @Karota zyskała najwyższy priorytet, dlatego też udostępniam jedno z przedsmaków w tych dokach i wychodzę z możliwością "dołożenia swoich pięciu groszy" do projektu. 

Jesteśmy i tworzymy dla Was, dlatego zapraszamy do dyskusji. :)

HhNtpxu.jpg