Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Iwanowicz

[Ankieta]

Czy jesteś za wprowadzeniem stałych godzin otwarcia komisu?  

50 members have voted

This poll is closed to new votes
 1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem stałych godzin otwarcia komisu?

  • Tak - uważam, że to dobry pomysł
  • Nie - osobiście wole poprzedni system umawiania się poprzez forum / discord w przypadku nieobecności Pyrsona / Iwana


Recommended Posts

Witam!
Jak pisałem niedawno pojawia się ankieta mająca na celu wprowadzić małą aczkolwiek znaną już innowację. Osobiście póki co chciałbym zobaczyć ile osób uważa to za dobry pomysł, a ile jest jednak przeciwne i liczę, że tutaj się wtedy wypowiecie. 

Zachęcam oczywiście do wyrażenia opinii na ten temat plus jeśli macie ewentualne pytania związane z ankietą - postaram się na nie odpowiedzieć.
Wstępnie ankieta będzie wisiała tutaj 2 tygodnie, w przypadku dużej ilosći pytań/ dyskusji na ten temat mogę nieco to przedłużyć - celem jest rozważenie wszystkich tych za i przeciw.  Przy czym zaznaczę, że ten projekt przejdzie tylko w przypadku ja za będzie znaczna część osób. 
 

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram. Przy stałych godzinach otwarcia będzie z góry wiadomo kiedy można swobodnie dokonać zakupu/sprzedaży w komisie i nie trzeba będzie już ganiać za wami w celu złapania kontaktu i umówienie się na spotkanie pod komisem :E (przyznajcie też że czasem nawet umawiając się na konkretny termin nie zawsze uda się go dotrzymać z różnych przyczyn po obydwóch stronach). Oby pomysł wypalił :friends:

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerabiałem to gdy byłem odpowiedzialny wespół z Pyrsonem za komis. Pomimo ustalonych godzin pracy komisu i tak często-gęsto musiałem podjeżdżać pod komisy poza tymi godzinami, bo akurat teraz i koniec. A gdy informowałem, że w sumie nie muszę ponieważ godziny są ustalone to po wstępnych: " no podjedź, co ci szkodzi" następowały: " przecież od tego jesteś i to Tobie powinno na tym zależeć, bo masz z tego kasę" a kończyło się często na: " to się gryźnij, kupię od Pyry albo od graczy". Ktoś wcześniej już gdzieś na forum pisał- pomimo ustalonych godzin pracy komisu i tak graczom to nie pasowało.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
You must be signed in to read this content

Tutaj się na pewno zgodzę, że to stanowi problem. Pytanie tylko jaka będzie częstotliwość takich przypadków. Będzie to też na pewno rozważane co będziemy robić w takich sytuacjach - na pewno nie chciałbym się zamknąć całkowicie w tych powiedzmy łącznie kilku godzinach  tygodniu. Jestem pewien o ile dojdzie do powrotu tego znajdzie się jakaś nić porozumienia. 
Oczywiście @Egzekutor liczę się z tym, że wszystkim nie dogodzę, bo jeszcze takiego nie było. Być może częstsze otwarcia pomogą trudno teraz powiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Częstsze choć krótsze otwarcia powinny wystarczyć (np. godzina do dwóch) dziennie z wyłączeniem np. 2-3 dni w tygodniu. Nie ma na serwerze aż tylu ludzi aby nie ogarnąć tego (w porównaniu do np. serwerów gdzie jest stale online po 100 i więcej ludzi). Każdy nie będzie też codziennie coś kupował czy sprzedawał. Co do osób które by pisały o otwarciu komisu w godzinach/dniach jego zamknięcia wystarczy myk z czarną listą. Np. taki gracz za pierwszym razem dostanie tylko ostrzeżenie słowne, za drugim wylądowałby na takiej liście i miałby zakaz korzystania z komisu przez np. 2 tyg. Dalej kara zostawałaby przedłużana aż któryś z pracowników komisów uznałby że gracz jest zbyt upierdliwy/nękający i już by inaczej takiego gościa pokarał. to taka pierwsza lepsza propozycja a myślę że zawsze znajdzie się jakieś inne rozwiązanie, być może nawet skuteczniejsze.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również fajnie byłoby pamiętać o osobach pracujących i ustalić różne godziny otwarcia w różne dni.

 

Np. nie mogę w środę o 17 to przyjdę w piątek o 15 gdy jest otwarte

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
You must be signed in to read this content

Z tym nie będzie akurat problemu, bo sam pracuje system 3 zmianowym. 
W weekendy planowałbym stałe godziny, a w tygodniu na pewno byłoby różnie aczkolwiek z Mojej strony weekend + jeden dzien w tygodniu to taki cel minimum :) + oczywiscie dochodzi czas Pyrsona dzięki czemu myślę, że spoko się dobierze.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie.
Wynik mówi sam za siebie, że jednak co trzeci ankietowany nie uważa tego za aż tak dobrą inicjatywę.  Jedynie na czym się zawiodłem to fakt, że oprócz Thora nie usłyszałem żadnego negatywnego argumentu, który można było już na starcie w jakiś sposób pozbyć się. 
Na chwilę obecną zostajemy przy poprzednim systemie jednak zamierzam jeszcze podyskutować z Pyrsonem na ten temat. Na pewno jeśli coś ruszy w tym temacie będzie wiedzieć.
Dobrze znać przynajmniej opinie co niektórych osób osób na ten temat i przez to też nie chciałbym całkowicie zapomnieć o tej kwestii.
To tyle w kwestii ankiety. Miłego Dzionka życzę ;) 
 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines