Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karot

Zykfrydes

Recommended Posts

Cześć i czołem!
Ostatnio wraca moda na skargi z ukrycia, więc postanowiłem, że moja skarga będzie skargą jawną i każdy będzie mógł zobaczyć o co chodzi. Nie będę tutaj streszczał całego dnia, przejdę do sedna sprawy. Na serwerze miała miejsce nieprzyjemna sytuacja ze strony jednego z pracowników kochanej frakcji pogotowie, #mianowicie Pan @Zykfrydes postanowił nie leczyć mnie, bo uznał, że zbyt często mam freez czy coś. Na dobrą sprawę jak on to napisał, nie miałem w tamtym czasie, ani jednego freez'a. Do całości dołączę oczywiście kilka dowodów. Regulamin pogotowia nie mówi jasno, po jakiej ilości freezów medyk może odmówić leczenie, tym bardziej, że żadnych freezów nie miałem, więc szary pracownik frakcji nie będzie dyktował warunków rozgrywki na serwerze.

Rozpiska czasowa wypadków(SS na końcu tematu):

Spoiler

1. 18:50
  2. 21:32
  3. 22:14
  4. 22:21

Względem owej rozpiski(potwierdzenie moich słów ukaże się na SS), jedynie o godzinie 22:21 Pan @Zykfrydes mógłby napisać do mnie, że jeszcze jeden freez i sobie poczekam, ponieważ w siedem minut od freeza nabiłem sobie kolejnego. Rozumiem, ale jakby na serwerze było 30 osób, bo Pan medyk i tak był w pobliżu.

Logi:

Spoiler

[2019-11-29 21:13:18] [Output] : [PTS]Zykfrydes: cale towarzystwo ktoremu sie nudzi

[2019-11-29 21:13:21] [Output] : [PTS]Zykfrydes: informueje

[2019-11-29 21:13:[2019-11-29 21:13:18] [Output] : [PTS]Zykfrydes: cale towarzystwo ktoremu sie nudzi

[2019-11-29 21:13:25] [Output] : [TPS]Polak333: jechalem normalnie

[2019-11-29 21:13:28] [Output] : brawurowo_i_pusto: medyk sie splakal

[2019-11-29 21:13:28] [Output] : [PTS]Zykfrydes: ze to ostatni freez

[2019-11-29 21:13:30] [Output] : [TPS]Polak333: tylko ten fajfus karot mi wyjechal

[2019-11-29 21:13:33] [Output] : [PTS]Zykfrydes: potem 15 min czekania

[2019-11-29 21:13:39] [Output] : [PTS]Zykfrydes: [TPS]Polak333

[2019-11-29 21:13:40] [Output] : [PTS]Zykfrydes: Ambulans w drodze! | Krankenwagn auf dem Weg! | Ambulance is on the way!

[2019-11-29 21:13:55] [Output] : ( CB 19: Kto to HerQ? )

[2019-11-29 21:13:58] [Output] : ( CB 19: nwm )

[2019-11-29 21:14:01] [Output] : brawurowo_i_pusto: he

[2019-11-29 21:14:01] [Output] : [TPS]Polak333: i dostalem freeze

[2019-11-29 21:14:04] [Output] : ( CB 19:  jakis noname )

[2019-11-29 21:14:08] [Output] : [PTS]Zykfrydes: Zostałeś uleczony! | Du wurdest geheilt! | You have been healed!

[2019-11-29 21:14:09] [Output] : Doctor is on the way.

[2019-11-29 21:14:16] [Output] : Karot: moj pierwszy

[2019-11-29 21:14:16] [Output] : ( CB 19:  a )

[2019-11-29 21:14:17] [Output] : [PTS]Zykfrydes: dziekuje

[2019-11-29 21:14:17] [Output] : Karot: <3

[2019-11-29 21:14:19] [Output] : [TPS]Polak333: nie lecz go

[2019-11-29 21:14:20] [Output] : [PTS]Zykfrydes: 15 min czekania

[2019-11-29 21:14:22] [Output] : [TPS]Polak333: hahaha

[2019-11-29 21:14:22] [Output] : Karot: bo?

[2019-11-29 21:14:28] [Output] : [TPS]Polak333: dobrze ci tak karot

[2019-11-29 21:14:35] [Output] : Karot: mój pierwszy freez :)

Do widocznego czatu w grze trzeba dodać godzinkę plus, ponieważ jak wiecie mieszkam w Wielkiej Brytanii.

SS z raportów:

d9ourIO.png
7Fe3RGu.png
fNtjvWI.png
mDIrPND.png
EH4TUt9.png

Edited by Karot
Logi

Z tego co dowiedziałem się to petrolowce obecni wtedy na serwerze (Niventill, Cropek, Polak, Karot) nie mieli za bardzo co robić i celowo wjeżdżali w siebie łapiąc przy tym trochę freezów. Po pewnym czasie dostaliście ostrzeżenie co nawet widać na logach wstawionych wyżej:

22 godziny temu, Karot napisał:

[2019-11-29 21:13:18] [Output] : [PTS]Zykfrydes: cale towarzystwo ktoremu sie nudzi

[2019-11-29 21:13:25] [Output] : [TPS]Polak333: jechalem normalnie

[2019-11-29 21:13:28] [Output] : brawurowo_i_pusto: medyk sie splakal

[2019-11-29 21:13:28] [Output] : [PTS]Zykfrydes: ze to ostatni freez

[2019-11-29 21:13:30] [Output] : [TPS]Polak333: tylko ten fajfus karot mi wyjechal

[2019-11-29 21:13:33] [Output] : [PTS]Zykfrydes: potem 15 min czekania

Zykfryd pojechał ostatni raz uleczyć Polaka,  gdy już był na miejscu to specjalnie  wjechałeś  w swojego wcześniej wymienionego kolegę i złapałeś freeza. Ostrzeżenie było i dotyczyło całej waszej czwórki, więc źle nie postąpił nie lecząc Cię w tej sytuacji.  Jak dla mnie skarga odrzucona.

Edited by Zaahain

Nie sądziłem, że będę miał okazję się wypowiedzieć. Ja ciągle woziłem towary i nie przypominam sobie żebym wjeżdżał w kogoś celowo. Reszta nie wiem czy się bawiła, ale ja na pewno nie, Zykfrydes powinien potwierdzić. Z tego co pamiętam to jeździłem z Grzankiem razem w RT i afczyłem, bo zestaw miałem na respie w LS, a wcześniej tak jak mówię, woziłem towary.

Edit: Z tego co pamiętam jeszcze to Polak z Goranem po prostu jeździli privami i się ścigali ze sobą. 

Edited by Cropek.

No to może być i odrzucona skarga, nie chodzi mi, żeby karać delikwenta. Chodzi jedynie o pokazanie zarządowi, że macie lukę w regulaminie. Zawsze było tak, że jak ktoś się rozbije kilkukrotnie wtedy dostaje upomnienie, że jeżeli jeszcze raz dostanie freez to wtedy nie będzie leczony przez jakiś tam czas... Jest to serwer truck, wszyscy gramy tutaj dla przyjemności/relaksu, nikt nie gra tutaj zarobkowo, ale jak widać dla jednych serwer jest ich "podwórkiem" i mogą robić co sobie żywnie zapragną. To co zrobił Zykfrydes to dyktowanie warunków rozgrywki. "Nie leczę Cię, bo jechałeś w pobliżu ludzików co się bawili w derby!" Logika na wysokim poziomie. Zrzucanie czegoś na problemy życiowe nie jest dobrym rozwiązaniem. :) @Zaahain jeżeli masz chęci, zrób wywiad we frakcji na temat Pana Zykfrydesa, przekonasz się co większość frakcji o nim myśli. Bycie służbistą w pogotowiu to nowy poziom, jakiego wcześniej serwer nie widział. Należą się brawa czy coś.  Nie mam ochoty na drążenie tematu, bo widać jak to jest. @NaimadSh jeżeli uznasz, że rację ma szef kochanego pogotowia, daj znać.

Chciałem się nie wypowiadać, ale nie życzę sobie chamskich odzywek, które używasz w moją stronę.  Wjechałeś z impetem w Polaka, co skłoniło mnie tym bardziej do decyzji 15 minutowej kary. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób sam się uleczyłeś, ale to już pozostaje w rękach Pawła. Wywiad we frakcji? Masz ból buta, że wyłaniam się z tłumu i nie toleruje chamstwa i prostactwa, które reprezentujesz? Ostrzeżenie było jasne, a ty celowo doprowadziłeś do freeza. W tym miejscu również apel do tych rzekomych pracowników co mają o mnie jakieś mniemania, zapraszam do wyjaśnienia to na drodze prywatnej, a nie używania osób trzecich. Mam nadzieję, że minister frakcji podtrzyma decyzję lidera, który chyba wyraził się jasno. 

Luka w regulaminie? NIE! Nie ma jasno określonej liczby freezów, po której jest możliwość nieleczenia. Wiele czynników wpływa na tę decyzję, między innymi zachowanie wobec danego ratownika.

Dziękuję za uwagę.

P.S. Zwracam się z ogromną prośbą do @Lemon., by przyjrzeć się poczynaniom pracowników firmy Petrol. W tym dniu oprócz odwalania postanowili prowokować przy pomocy TAGu, który jest zarezerwowany dla członków klubu. O ile się nie mylę to @kkubakks zwracał im na to uwagę, aczkolwiek bezskutecznie.

Tak to że @Cropek. wszedł z nickiem ^Cropek[PTS]^ to ja mu napisałem żeby zmienił tag ponieważ nie jest w klubie to on napisał że nie zmieni bo  Pts klub ma przed nickiem. To można sprawdzić w logach. A po tym jeszcze Polak333 dodał do nicku też pts to napisałem mu żeby zmienić tag bo nie jest w klubie a po tym jakiś admin zkikował Cropka za tag i już wszedł po tym bez a po tym musiałem wyjść z serwera ponieważ wyskoczyła mi pilna sprawa to zostawiłem Jestra na parkingu i myślałem że nikt nie zwrakuje a tak nie było a jak wszedłem na serwer to zobaczyłem że mój jester został zwrakowany i przy nim stali @Polak333 oraz @Goran. a tak myślę że oni mi zwrakowali a nie miałem na to dowodów to ich puściłem ale pracownicy Firmy Petrol (Nie każdy pracownik) gdy wejdę na serwer to zawsze pracownicy Petrola mają do mnie problem.  

Ja ni wiem kto Ci zniszczył tego Jestera ponieważ byłem na AFK'u, więc mnie w to nie mieszaj :)

Edited by Goran.

Koniec zbędnego spamu. Od tej pory oprócz Zykfrydesa, Karota oraz administracji (a także upoważnionych do tego graczy) każdy kto napisze post w owej skardze będzie nagradzany warnem. Potwierdzam zeznania Zykfrydesa odnośnie tagów PTS, doszło do takiej sytuacji - sam byłem jej świadkiem, gdyż siedziałem wtedy na serwerze rzecz jasna pod innym nickiem.

Proponuje spotkanie na discord, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Skarga dotyczy Zykfrydesa, więc nie ma sensu mieszania spraw innych.  Co do wiadomości Zyfrydesa odpowiem jak tylko wrócę z pracy. 

Jeżeli zwracanie się do Ciebie per Pan jest to chamski sposób odzywek, to nie wiem jak się mam do Ciebie zwracać. Wasza wysokość czy coś? Skarga dotyczy Ciebie, a Ty mieszasz w to całą resztę... Jeżeli masz coś do składu Petrol napisz swoją skargę i nie mieszaj w mojej. Zabrakło Ci argumentów i szukasz czegoś co mogłoby odciągnąć Cię od sprawy. To nie tak działa. Tak proszę Pana, jeżeli regulamin nie mówi nic o freezach, to jest to luką, powinno być tak, że regulamin reguluje ilość freezów po jakich pogotowie nie leczy graczy. Jeżeli nie ma czegoś takiego w regulaminie, znaczy, że nie macie prawa robić czegoś takiego. Tyle w temacie. Wyciąganie "syfu" na innych graczy nie jest dobrym rozwiązaniem. Zaproponowałem spotkanie na discord, ale nie masz ochoty, więc dla mnie temat skończony. Chciałem się pogodzić i skończyć te durne pogaduszki w dziale skarg, bo nie ma to już sensu. Szef pogotowia odrzucił skargę, więc dla mnie tematu już nie ma.

By Lemon.,

Połączone.

Powiem tak pokrótce to co udało mi się ustalić, a więc. Skarga jest jak najbardziej słuszna, pomijając fakt wyciągania jakichś spraw w ogóle ze skargą niezwiązanych, Karot powinien być w tamtym momencie uleczony, lecz Polak nie. Nie muszę tu nawet wklejać logów, które otrzymałem, ale spójrzcie na panel raportów i na ilość freezów jaką nabili sobie Polak z Goranem, a na ilość freezów Karota + do tego odstępy czasu pomiędzy nimi. Wywnioskować można z tego, iż najbardziej odwalającymi graczami w tamtym momencie byli Polak oraz Goran, mimo tego zostali uleczeni - a Karot sobie normalnie woził towary (to również można odczytać w logach serwerowych). Jeśli będzie trzeba to wstawię tutaj logi, pełnoprawnie decyzji podjąć nie mogę, podsyłam tylko moje dotychczasowe ustalenia. Jeśli uda mi się wywnioskować coś więcej to pojawi się informacja.