Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KamiloSsS

[Uznana]Maciąg

Recommended Posts

Nick: Maciąg
Serial:
 C3B0B7352F1B53A7A36BAB4FDEFE61A2
Zbanował mnie: Lemon
Powód blokady: 
Odwalanie, wulgaryzmy, zachowanie poniżej poziomu
Wytłumaczenie: A więc tak jak już pisałem. Przyznaje sie do tego zachowania jest mi głupio i chciałbym prosić o danie mi szansy poprawy. Nie chce sie z serwerem rozstawać za dużo czasu tu przegrałem a efekt mojego zachowania był tylko spowodowany moją nie dojrzałością. Nie będę się zbytnio rozpisywał, przyznałem sie do winy i bardzo proszę o danie mi jeszcze jednej szansy. Aa i chciałem przeprosić jeszcze osoby pokrzywdzone moim zachowaniem.

Czekam na pozytywną decyzje. Pozdrawiam.

Jaką mam pewność, że niczego znowu nie odwalisz? Ostatnio pisałeś, że już się tu nagrałeś i zwisa Ci, czy dostaniesz bana, czy też nie, a teraz nie chcesz się z serwerem rozstawać. Co serwer może dzięki Tobie zyskać dobrego?

Dajcie mu jeszcze jedną szanse. Kumpel troche przesadził ale na prawde sie poprawił

Edited by Gangsterek000
By #Liq,

Warn x1 Zbędny post w apelacji

Lemon przecież zawsze możecie mnie mieć pod ścisłą obserwacją tak jak nie których graczy co podobnie odwalali.  Ja ci gwarantuje że na prawdę chce sie zmienić . Sewer  może na pewno zyskać święty spokój od mojego odwalania bo już na pewno tego nie będę robił nigdy. Chce tylko po prostu zacząć grać tak jak kiedyś. 

Jeszcze raz bardzo proszę cię o przemyślenie tej prośby i przepraszam za wszystko.

W porządku, trzymam Cię za słowo. Będziesz pod baczną obserwacją - graczy jak i administracji, więc miej się na baczności. Kolejny podobny wybryk będzie wiązał się z banicją i już nie wiem, czy będzie tak łaskawie jak teraz. 

Unban dzisiaj w godzinach nocnych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this