Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Wito-rop

R-ce Garage

Recommended Posts

Jak sie po latach wrocilo do gta to i bez zmoda nie moze sie obejść :D I tu pytanie do człowieków :E ktory mi jest w stanie objasnic import w blenderze modeli z ETS2? Bo tego cudactwa to juz zapomnialem, chodzi mi tylko o to by otworzyc model blenderem i przerzucic go na zmoda. :D A tu na razie pare wspomnień. Screeny co prawda z sampa ale bądź co bądź to ta sama gra. W planie jak juz ogarne tego nieszczęsnego blendera scania xt. Modele nie sa mojej produkcji ja tylko zbierałem z internetów co popadło i sklejalem do kupy po swojemu, i tak tez zamierzam czynic teraz w wolnych chwilach od pracy.

sa-mp-051.png

sa-mp-047.png

Ten MAN podobał mi sie najbardziej na nim też spędziłem najwiecej godzin chyba. Ma standardowe pierdołki jak swiatła na vehiclelights czy otwierane drzwi ale i tez takie gadzety na ruskim cleo :E jak np podnoszony kiper druga skretna ośka podnoszona kabina otwierana tylna burta, ruchome silowniki itd.

sa-mp-044.png

Mogę podesłać Tobie zmoda 3. Import modeli z ETS2 normalnie działa :D

Pare dni temu poskładałem takiego oto mastera do kupy, Jeszcze masa do poprawy ale pomalu cos tam do przodu. :)

mta-screen_2020-01-31_18-09-19.jpg