Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
VejdeR

Problem z dołączeniem do gry.

Recommended Posts

Hejka otóż wczoraj przyszedł mi nowy komputer i gdy chciałem wejść na serwer pojawił się taki o to komunikat:

uzjshyS.png

Dodam tylko,że nikomu nie przeszkadzałem podczas gry oraz nikt nie miał dostępu do mojego konta.

• Like 1

Z tego co pamiętam to ten Stalker latem zeszłego roku odwalał (ID 86823). Potem naturalnie wyleciał z banem. Być może to nie ten ale tak przypomniało mi się o tym i może pomoże to adminom w sprawdzeniu tego. Ciekawe czy miałeś takiego pecha i masz kompa po nim czy to coś innego :E Kompa masz nowego czy używanego?

Edited by Sonny91
  • Like 1

Kompa mam nowego,składanego w serwisie.

Serial jak możesz to podaj, zobaczymy co się podziało. Swoją drogą Polniak też miał podobną sytuację z niewyjaśnionym banem, może Ty też. 

Jak dostane odpowiedz od kogos z projektu MTA, to zdecydujemy co z tym fantem zrobic. Taka sytuacja nie powinna miec miejsca, cos maja skopane wedlug mnie.

@VejdeR a wez sie sprobuj polaczyc jeszcze raz, bo ten serial co podales to akurat nie jest zbanowany

Nadal nie moge wbić na serwer.

CHTwleW.png

Zglosilem, sprawdzili, to znany problem i musisz odczekac 24h. Jak nadal bedzie problem to pisz do mnie na discordzie

• Like 2

Dobra już mogę wbić na serwer,dziękuje za pomoc :D

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines