Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#Bolesław

Operator ratunkowy

Recommended Posts

Hejka, chciałbym się z Wami podzielić poboczną gierką czy aplikacją na którą dość niedawno trafiłem.

Operator Ratunkowy - jak sama nazwa mówi, wcielamy się w operatora centrum powiadamiania ratunkowego, jednym z głównych zadań jest wysyłanie jednostek do zdarzeń. Ich ilość, typy i trudność zależą od tego na jakim etapie jesteśmy w całej aplikacji. Jest na prawdę co robić, może i misje się powtarzają, jednak bywają niespodzianki (np. wstępnie mamy mały pożar lasu, a po dojeździe jednej jednostki dowiadujemy się, że jest to większy pożar i musimy dosłać jednostki).

Sama gierka/aplikacja jest wciąż modernizowana i idzie zapewne w dobrym kierunku. Mamy od policji, po straż i pogotowie (w tym LPR).

Dobrą sprawą są sojusze (coś na zasadzie grup), możemy łączyć się dosłownie ze wszystkimi operatorami w aplikacji i wspólnie rozwiązywać większe misje.

Aplikacja daje nam realny podgląd na mapę, dlatego działamy tam, gdzie postawimy swoją remizę i CPR.

Więcej dowiecie się w trakcie poznawania gry osobiście i z FAQu, 

You must be signed in to see this content
 Z chęcią utworzę jakiś sojusz z osobami, które mieszkają w okolicach Tczewa. :)

Podeślę zdjęcie podglądowe z poziomu przeglądarki.

RIkOK2y.png

Do zobaczenia w gierce! :)

• Like 1
By #Bolesław,

Jak macie jakieś pytania co do samej aplikacji to zapraszam również do kontaktu.

Gram w to już jakiś czas ale przez lokalizację jestem znacznie dalej. Gra całkiem git ale ma pewne wady które mogą zniechęcić sporą grupę potencjalnie nowych graczy jak monotonne i powtarzalne misje (wezwania), za mały zarobek względem rozbudowy i w efekcie rozwój (misję z pogotowiem to porażka), burze które napędzą nam trochę zarobku ale jest zbyt mała różnorodność misji i warto mieć też zgrany i poukładany sojusz. Znajdzie się jeszcze kilka innych wad ale gra jest typowym P2W. Za free coś osiągniesz ale przez długie i monotonne nabijanie kasy wielu ucieka od tej gry a sojusze też coś wymagają dla rozwoju swego jak i ich członków. Ceny monet (waluta premium) są ok ale na zachodnie zarobki a nie nasze. Gra ma potencjał ale na tą chwilę jest co najmniej średnia. Grę może w tej chwili skreśliłem dla wielu ale jest za free dostępna również na urządzenia mobilne więc i tak warto spróbować. Sam czasem trochę pogram ale przez powyższe wady tylko co jakiś czas :)

Ja też gram! Na dwóch kontach nawet :D

To jest lepsze:

You must be signed in to see this content

Na telefony też jest.

@gra w całości po polsku(polska gra ogólnie)

Edited by Karot
By #Bolesław,

Grałem również, polecam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines