Dziś o 18:00 zapraszamy na 3 event!

https://truckers.com.pl/topic/23280-mta-poszukiwania-walizek/

Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Polakus

[Uznana]Polakus

Recommended Posts

Nick:Polakus
Zbanował mnie: Zykfrydes
Powód blokady: 1osoba=1konto
Wytłumaczenie: Ależ jak to  1 konto = 1osoba to już nawet nikomu nie mogę dać pograć i już leci z banik ? chciałbym  powrócić do gry nie mogło się to skończyć upomnieniem :? lub banem czasowym musiał być ten perm   nie rozumiem jak to można wytłumaczyć za bardzo to bardzo się szybko stało w dniu 19.03.2020 o godzinie 20:30 . napisałem:na tym koncie nie gra 1 os  AmigoS : Będzie banik potem Zykfrydes zapytał mnie kto gra na tym koncie a potem Zykfrydes : Poleci banik i to tyle co mogę wytlumaczyć .

Po co gracie na jednym koncie? Zalozenie drugiego nic przeciez nie kosztuje.

Zapytany o to czy dzielisz z kimś konto bez skruchy odpowiedziałeś, że z bratem. Pytając się mnie czy za to jest kara jakaś wykazujesz się nieznajomością regulaminu, który zaakceptowałeś przy tworzeniu konta. Tak jak Paweł napisał, założenie 2 konta nic nie kosztuje. Nie przypominam sobie również bym napisał "poleci banik". Na tę chwilę odrzucam, napisz kolejną za 2 tygodnie czyli 2 kwietnia, wtedy pomyślimy. 

@Polakus, po pewnej chwili namysłu chciałbym jednak poznać odpowiedź na pytanie zadane przez Pawła. Źle z lekka zareagowałem na Ciebie jako nowego gracza. Myślę, że wyrok będzie można załagodzić.

@Pawelo "To nic nie kosztuje wiem,, ;/ i tak zrobię  tylko muszę poczekac do 2 kwietnia żeby powtórzyc  Apelacje  .

Cóż, odpocząłeś sobie trochę, apelację uznaje. Zapraszamy na serwer, tym razem jednak na dwóch osobnych kontach. Odbanowany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines