Sign in to follow this  
Wade

Archiwum policji

1098 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: owerrr

ID postaci: 98968

Wysokość zaległego mandatu: Prędkość 60/50 km/h, brak świateł, przeładowanie (110%) 8500$ 14 score x2 17000$ 28 score. 

Dowód: 

You must be signed in to see this content

Nick: KiroUK
ID postaci:  98990
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka przed kontrola, jazda na skroty x2= 16000$ 40sc I 30min jail
Dowód:

You must be signed in to read this content
Edited by Gyro

Nick: H.T.Simple

Okres czasu (od/do): 24.09 - 07.10

Powód: Ostatni tydzień wolności i rozpoczęcie studów.

Edit bo literówka w ncku

Edited by H.T.Simple

Nick:  NervousMariachi26 
ID postaci:  87451
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, brak świateł, skróty, 107/90, -1 VB, niszczenie mienia 16800$ 35 score 15 minut x2 = 33600$ 70 score 30 minut
Dowód: 

Nick:  memtv
ID postaci: 99045
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, brak świateł, skróty, 118/70  13000$ 35 score 15 minut x2 = 26000$ 70 score 30 minut 
Dowód: 

Nick: NaimadSh

Okres czasu (od/do): 23-30.09.2018

Powód: Przyjęcie gościa.

Nick:  Zbyszek
ID postaci:  99066
Wysokość zaległego mandatu: Ucieckza przed kontrola, jazda bez swiatel, 98/50, jazda na skroty  x2=26000$ 70sc 30min jail
Dowód: 

Edited by Gyro

@Mirko - Otrzymuje drugie ostrzeżenie, a w zawiązku z tym zostaje zdegradowany do starzego posterunkowego za brak wymaganej normy minut.

Nick: kuba1212
ID postaci: 68944
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, skróty, zmęczenie, -15 VB, 131/90, jazda pod prąd  20000$ 58 score 15 minut x2 40000$ 116 score 30 minut
Dowód: 

Nick: Hycello

Okres czasu (od/do): 24.09.18r. - 27.09.18r.

Powód: Sprawy osobiste, brak czasu.

Edit: pomyliłem dzień

Edited by Hycello

Nick: Castwinek

Okres czasu (od/do): 26.09.18 - 10.10.18  17.10.18

Powód: Przeprowadzka, rozpoczęcie studiów.

edited on Castwins behalf

Edited by Gyro

@Cudak i @Cefi otrzymują pierwsze ostrzeżenie za niewyrobienie nomy.

• Like 1

WYSTAWIONY

• Like 1

Nick: Gyro

Okres czasu (od/do): 02.10.2018- 06.10.2018  (May be extended to 13.10.2018, it depends on a few factors)

Powód: School assignments, need to help in organizing school drama play and the latest problem: lack of internet :E

• Like 6

Nick: GyU
ID postaci: 99246
Wysokość zaległego mandatu: Przemyt x2= 16000$ 30sc i 30min jail
Dowód:

Nick: NERS
ID postaci: 99392
Wysokość zaległego mandatu: Atak na funkcjonariusza + niszczenie mienia 5000$ 10 score 60 min jail x2 = 10000$ 20 score 120min jail
Dowód:

Nick : Kowal155 

Okres czasu : 05.10.2018 -  7.10.2018 

Powód : Wyjazd i brak czasu, praca 

Nadal cię obowiązuje norma z powodu:
Punktu IV. Urlopy a) który mówi "Urlop należy zgłaszać w przeznaczonym do tego temacie, minimalnie z dwudniowym wypredzeniem przed rozdaniem wypłat."

Edited by Gyro

@Kowal155 - Otrzymuje pierwsze ostrzeżenie, za brak wymaganej normy minut.

• Like 1

Dzień dobry. W związku z tym, że Generalny Inspektor opuścił frakcję, trzeba było wybrać Jego godnego zastępcę. Nie chciałem podejmować tej decyzji sam, więc po konsultacji z pewnym czerwonym panem postanowiliśmy, że nowym szefem frakcji zostaje @Gyro. Mam nadzieję, że nie będzie to zła decyzja i podoła On ciężkiemu zadaniu jakim jest zarządzanie Policją. Dodatkowo mam nadzieję, że reszta załogi będzie pomagała swojemu nowemu szefowi w prowadzeniu forum w języku polskim. Powodzenia w prowadzeniu frakcji!

Gyro, now short english version for you.

From today you are the new boss of Policja. I trust you and I believe that you will be a great boss. When you will have problems with your workers or with managing fraction, you can always ask me or another admin on discord, or forum. Good luck!

• Like 23

Guest

Twój nick: youngkoniur

Nick funkcjonariusza: Kowal155

Data otrzymania mandatu: 10.10.2018

Powód nałożenia mandatu: Skróty

Kwota: 3000$ i 10 score

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie: kowal zatrzymał mnie za skróty, dostałem friza podczas upadku z małej górki. Mówił że jechał wraz z Believe który mnie miał uleczyć, więc jechał wraz z nim a przecież believe zaczął jechać dopiero po dostaniu przeze mnie friza czyli już po rzekomych skrótach. Nie miał żadnych szans na zobaczenie kiedy niby skracam sobie drogę. Wywnioskował że skróciłem po moim położeniu albo poprostu z mapy/radaru. Nie pokazał żadnego ssa który pokazuje jak skracam, wstawił mi mandat za stanie na trawie co wskazuje że skracałem żeby się tam dostać.

Edited by Guest

Jako świadek sytuacji pozwolę sobie skomentować. Dostałem wezwanie z wypadku do youngkoniur, który znajdował się w okolicy farmy Insa. Jak już byłem w pobliżu blipa, sprawdziłem czy z tamtej odległości pokaże się pod m, ale pojawił się tylko kowal155 i wtedy zobaczyłem, że jedzie za mną. Zjechaliśmy na farme, ja zjechałem jeszcze niżej na tory żeby uleczyć poszkodowanego, który okazał się jednak być nieco wyżej, a w tym czasie policjant gdzieś zniknał. Po ok minucie dostałem znowu wezwanie do youngkoniura, a potem... historia jest znana z opisu i zdjęć wyżej.

Zanim podejmę decyzję, chciałbym usłyszeć wersję  @Kowal155

• Like 2

To tak, po pierwsze miałem podstawy żeby to zrobić. Już jak podjechałem do Ciebie z dołu to widziałem jak jedziesz dalej po trawie ( nie mam na to ss, ale co widziałem to widziałem ). Daję tu moje ss: 

Na pierwszym ss widać tylko na radarze bo spóźniłem się trochę z jego zrobieniem ale ja Cie widziałem jak jechałeś. Na ostatnim ss nawet jeśli nie zasłużyłeś na 1 mandat to i tak byś go dostał za to, że jechałeś po tym jak Ci oznajmiłem że powinieneś go pchać bo nie był blisko drogi. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. 

Sign in to follow this