Sign in to follow this  
Wade

Archiwum policji

1098 posts in this topic

Recommended Posts

@Liq i @Lipazy otrzymują pierwsze ostrzeżenie za niewyrobienie nomy.

• Like 2

Twój nick: Marek

Nick funkcjonariusza: [PTS]Liq

Data otrzymania mandatu: 2018-12-09 13:44:29

Powód nałożenia mandatu: "utrudnianie pracy, nie zjechałeś na wagę jak prosiłem"

Kwota: 15 score + 75min

Dowody (screenshot/y): 

You must be signed in to read this content

Twoje wytłumaczenie: 

Przy tej niby kontroli nie zauważyłem aby policjant użył binda "Stać policja...". Od kiedy zaczynamy kontrolę tekstem "cho na wage" ? Chciałem wytłumaczyć ale nie dociera bo jak można poprawić policjanta. I także nie wiem w jaki sposób utrudniłem, nie wykonałem polecenia choć to nawet kontrola nie była. Za niestosowanie się do poleceń jest całkowicie inna kara, a o dziwo policjanci przyjęli sobie że jak ktoś się nie stosuje do poleceń to utrudnianie dają. 

• Like 21

Przed podjęciem decyzji chciałbym zobaczyć co @Liq ma na swoją obronę.

• Like 2

Nick: SlowRollbook26
ID postaci: 101914
Wysokość zaległego mandatu: atak na funkcjonariusza 60 minut
Dowód: 

You must be signed in to see this content

Czołg w stodole.

Nie wiem, interpretujcie sobie sposób zatrzymania jak chcecie - czy stać policja, czy zapraszam na wagę (tak wiem, pewnie zaraz się oburzysz Marku że użyłem sforumułowania cho) jest jednoznaczną informacją, że należy się po tym stosować do poleceń. Mimo wszystko i tak później zostawiłeś pojazd na środku drogi po czym pobiegłeś na wagę z buta, po co - nie mnie to oceniać. Co do mandatu, wystawiłem "Utrudnianie pracy funkcjonariusza lub działanie mające na celu uniemożliwienie ustalenia prze niego faktycznego stanu pojazdu lub przebiegu sytuacji" no to w czym widzisz problem? Nie chciałeś się udać na wagę z prawdopodobnie przeładowaniem, to uniemożliwiłeś mi "ustalenie faktycznego stanu pojazdu"

Dziękuje, pozdrawiam.

• Like 1

Nick: kozakzmaruz
ID postaci: 101944
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, niszczenie mienia, brak świateł, brak VB, 137/90, skróty 21000$ 51 score 15 minut x2 = 42000$ 102 score 30 minut
Dowód: 

Ze względu na sposób w jaki została przeprowadzona kontrola, odwołanie uznaję. Chcę jednak podkreślić że uznaje je tylko z powodu nieformalnego sposobu wykonania kontroli ze strony Liqa. Jeżeli ciągle jesteś w więzieniu to zostaniesz uwolniony, po score zgłoś się do @Fabio.

PS Mandat za "Utrudnianie pracy" byłby stosowny w tej sytuacji, ponieważ nie umożliwiłeś Liqowi sprawdzenia stanu pojazdu. Jest to nawet napisane w opisie mandatu który przedstawił Liq.

Edited by Gyro
  • Like 3
Przez Fabio,

Score zostało zwrócone.

Dokładnie tak jak napisał Gyro. Sam mandat jest słuszny, ale przeprowadzenie kontroli przez funkcjonariusza już niekoniecznie. Niezależnie od tego z jakimi by się w stosunkach z kimś było, nie można zmieniać podstawowej formy zatrzymania na coś typu "cho na wagę', bo niektórzy odbierają to jako zwykłe polecenie, a reszta już niekoniecznie. Nie jest chyba trudne ustawić sobie parę podstawowych bindów i się do nich stosować. Nie jest to poważna rzecz w kontekście błędnie wykonywanej pracy, ale warto mieć to na uwadze.

• Like 5

Nick: bebek
ID postaci: 99917
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, 128/110, przemyt 110% 20000$ 36 score 30 minut x2 = 40000$ 72 score 60 minut
Dowód: 

Nick: Reksio
ID postaci: 101797
Wysokość zaległego mandatu: -340 VB 102000$ 340 score x2 = 204000$ 680 score
Dowód: 

Przez Fabio,

Proszę wstrzymać się z decyzją o nadanie tego mandatu, gdyż osobiście (i zapewne nie tylko) uważam, że jest on za bardzo przesadzony, a sam gracz nie ma nawet choćby połowy score tego, co przedstawia mandat.

Przez Fabio,

Rozmawiałem z Reksio i ustaliliśmy dogodne warunki - dostał karę score (nie tak dużą jak ta przedstawiona w mandacie) i to powinno załatwić sprawę do czasu uregulowania sytuacji z wykroczeniami. Można wykreślić ten mandat z zaległych.

W związku z tym, że trwa audyt wszelkich przepisów we frakcjach i Ministerstwie Frakcji, postanawiam co następuje:

• Zawieszam stosowanie punktu l III p. regulaminu policji w brzmieniu: 

w stosunku do graczy, którzy nie przekroczyli progu 300  punktów score.

• Zawieszam karanie za posiadanie impulsów na minusie graczy, którzy nie przekroczyli progu 300 punktów score.

Te tymczasowe zasady obowiązują do czasu nowych ustaleń jakie zostaną wypracowane w wyniku reformy.

Ustalone wspólnie z Ministrem Frakcji @Fabio

• Like 15

Nick: Hubx
ID postaci: 87487
Wysokość zaległego mandatu: Niszczenie mienia 5000$ 10 score 
Dowód: 

Nick: andrzej
ID postaci: 97336
Wysokość zaległego mandatu: Brak świateł, przemyt 110% 14500$ 28 score 15 minut
Dowód: 

WYSTAWIONY

• Like 1

Nie ma tu za wiele podań, ale skład Policji jak na razie jest dość skromny, a potrzebna jest świeża krew. W związku z tym poproszę o zgłoszenie się do mnie jak na razie graczy @Lukee oraz @Polsky. Nie jest to równoznaczne z przyjęciem, ale być może do tego będzie prowadzić. Proszę zgłosić się do mnie na PW w celu udzielenia paru odpowiedzi. Pozostałe podanka jak na razie zostają odrzucone, ale może któraś z tych osób, których podania zostały odrzucone dostanie szansę w przyszłości.

Korzystając z okazji do informacji publicznej, co by nie zaśmiecać ogłoszeń - Nowy szef zostanie ogłoszony w sobotę, zaraz po wypłatach. Pozdrawiam.

• Like 9

Każda drużyna potrzebuje swojego lidera, bo bez niego nie ma kasy, premii, awansów, ale i porządku i dyscypliny. Będzie to zapewne zdziwienie dla wielu osób, bo choć totalnie nie miałem w planach go brać na to stanowisko, to pomyślałem o pozytywach jakie może wnieść prowadząc tę frakcję i być może w pewnych kwestiach się zresocjalizować - jest to @NaimadSh. Gratuluję. Poprzednim ważnym stanowiskiem tego pokroju było jego szefostwo w Pomocy Drogowej. Niestety, jak sam przyznał i jak przyznało wiele osób - funkcję, którą otrzymał, otrzymał za szybko. Jak wyszło - większość wie, mimo wszystko jest to warte przypomnienia dla informacji ogólnej. Każdy z nas popełnił jakieś błędy w mniejszym lub większym stopniu, osobiście liczę na to, że będzie to decyzja, której nie będę żałował, tak jak poprzednim razem, gdy wybierałem poprzedniego szefa Policji.

Nie oznacza to jednak jak wielu myśli, że w tym momencie frakcją Policja będzie rządziła dyktatura, tyrania graczy i tym podobne. Nic z tych rzeczy. Chodzi o to, żeby gracze mogli czuć się swobodnie grając na serwerze, w razie ewentualnych problemów zgłaszali się z nimi do policjantów, a nie jak zazwyczaj - administratorów. Nie oznacza to jednak, że machlojki starych wyjadaczy zostaną odpuszczane - to jest właśnie to, co większość z takowych nadużywa, koniec z tym.

Obecny szef policji będzie na okres próbny z tzw. ograniczoną odpowiedzialnością. Przysługuje mu najwyższa pensja, ma dostęp do panelu, ale poszczególne decyzje będzie podejmował wspólnie ze mną, może także liczyć na moją pomoc w tej kwestii. Zanim zaczniecie rzucać mięsem - proszę o zastanowienie się nad problemami, które kiedyś (bez wymieniania poszczególnych osób) miały miejsce, a były to między innymi takie jak: kolesiostwo, grupki wzajemnej adoracji, stawanie tylko po jednej stronie, w tym wypadku akurat po stronie własnych pracowników, gdzie nie zawsze mieli rację.

Władzę można dostać szybko, ale utrata jej może być jeszcze szybsza. Proszę o tym pamiętać, takie jest moje stanowisko w tej sprawie. Zachęcam oczywiście do zmiany nastawienia, ale nie na siłę tylko rozpatrzenia pewnych pozytywów w tej decyzji - polecam gorąco aplikować na funkcjonariusza policji.

Minister Frakcji

• Like 20

Nick: LevelHyena43
ID postaci: 102187
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, skróty, brak świateł, niszczenie mienia,  21500$ (1000$ zapłacony, uciekł przed więzieniem)
Dowód: 

Nick: H.T.Simple

Okres czasu (od/do): 17.12 - 23.12

Powód: Natłok obowiązków przed świętami

Nick: Lukee
Imię i nazwisko postaci: Shane Larson
ID postaci: 62517

• Like 1

Nick: andrzej
ID postaci: 6657
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, brak świateł, przekroczenie prędkości o 48km/h. = 10.000$, 25 score, 15 min więzienia.

Dowód: 

• Like 1

Wystawiony

Nick: Hush_ysh

ID postaci: 62261

Wysokość zaległego mandatu: przemyt = 8000$ 15 score i 15 minut więzienia.

Dowód: 

Nick: bobek 
ID postaci: 99917
Wysokość zaległego mandatu: przemyt, utrudnianie pracy, napaść na funkc. = 230 min więzienia
Dowód: 

Sign in to follow this